ПлакалаВАвто• 16 августа 2023
Бровари чи Вишневе?
Хочу купить новостой.
Вагаюсь, де.
І чи варто зараз.
Вагаюсь, де.
І чи варто зараз.
Результат:
вже голосів:
21 (36.84%)
Вишневе
14 (24.56%)
Бровари
13 (22.81%)
Збирать 5 років на Київ
9 (15.79%)
Валить за кордон
Не виправдовуюсь• 16 августа 2023
Ни то, ни другое, если работа в Киеве,замахаетесь ездить. Пробки в Вишневое огромные..Если есть деньги и здоровье- валите в страны НАТО
Слобожаночка• 16 августа 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Вибачте, ви серйозно? Якщо думати про виїзд, то нічого не купувати, це ж десятки тисяч доларів.
Ну Вишневе як апендицит
Там не буде нічого
ПлакалаВАвто
• 16 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ну Вишневе як апендицит
Там не буде нічого
чому ви так??
Просто каралева• 16 августа 2023
Ответ дляСлобожаночка
Вишневе спокійно
Нічого не було
Я не оттуда. Но у меня мастер оттуда. В дом ее свекрови попало после сбития ракеты. В смысле не было ничего
З родзинкою• 17 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Хорошие новострои в Броварах или Вишневом - это точно не хуже, чем в Киеве на Харьковском или Троещине, как по мне, даже лучше. А хороший район Киева будет дорого.
Про войну и Бровары верно написали. Но! Если бы не война, экология в этой части киевских пригородов значительно лучше, чем на правом берегу.
В общем, я проголосовала за Бровары, но не могуу сказать, что уверена в правильности.
Сравнили вишнёвое с харьковским , там метро вообще-то.. куча школ и садиков
З родзинкою• 17 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Киев, тоже смотрела Ирпень Вышгород, Бровары, Соф.Борщаговку. Прикинула стоимость проезда, частные школы и купила бюджетный ДБК, но Киев
1000%
Кнопкотиць• 17 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Да на фиг нужна та куча, если воздух грязный и вонючий. Мусоросжигатель без нормальных фильтров, иловые поля в Бортничах, Дарницкая ТЕЦ, на территории которой открытым способом всякая дрянь хранится и при сильном ветре поднимается в воздух.
На ПОХ только от безнадеги можно поселиться, ну или бессмертным без обоняния.
З родзинкою• 17 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ну на харьке 2 лучших школы Украины вообще-то. У вас там типа альпийские луга
именно от безнадёжно один из самых дорогих районов ага
Кнопкотиць• 17 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
У вас странное представление о дороговизне районов Киева. Никогда в жизни ПОХ не был ’одним из самых дорогих’. Сами то вы откуда в Киев пожаловали?
Нет, у меня нет альпийских лугов, к сожалению, но метро и чистый воздух есть в том районе, где я живу. И не воняет коллектором.
З родзинкою• 17 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Спорить бесполезно, тем паче сравнивать город и область.Каждый выбирает по своим критериям.
ЕЛЕНА МАКСИ• 17 августа 2023
Живу у Вишневому з 1986року. Плюси- зелене, затишне містечко, особливо доглянута північна сторона міста, центр. Багато магазинів, маркетів, дрібних кавярень, один ТРЦ з кінотеатром. Мінуси (їх значно більше!). Медицина, в більшості приватні клініки. В державних полікніках відсутність досвідченого персоналу, та вузьких спеціалістів. Особливо дитяча поліклініка, там взагалі з вузькими спеціалістами плачевна ситуація. А в складних випадках приватна клініка не завжди вирішить питання. Якщо по направлення, то Боярка ( а це ще та лікарня.....),якщо швидка допомога то теж Боярка, то вже краще на приватному транспотрі в Охматдит, бо складні питання Боярка не вирішить.Тож тоді краще звертатися до Київських медичних закладів. Я маючи дитину з інвалідністю постійно прив´язана Києва. До речі діти з інвалідністю Києва отримують додаткову допомогу майще ще одна пенсія та мають доступ до державних програм. Потім питання роботи, якщо роботу у Вишневому знайдете, добре, але якщо кожного дня їздити в Київ. То накладно та довго. Київські маршрутки по місту 15 грн, з Вишневого до Києва 35! Потім садочки та школи, всі перенаповнені. Особлива біда- це все 4 Вишнівські державні школи! Вони працюють в дві-три зміни! Єдина школа,яка до цього часу була в одну зміну, це 4. Але з цього року теж буде 2 зміни. Є ще питання стосовно навчання дітей; наші школи були на змішаному навчанні,більшість он-лайн. Особливо важко для дітей молодшої школи. Не у всіх школах є група продовженого дня. Тобто батькам або не працювати або йти у приватні школи! Багато з мого оточення возять дітей у Київ до школи, там очне навчання та одна зміна( звичайно залежить від района). По прильотам, були осколочні пошкодження будинків та не одне. При масивних обстрілах дуже гучно у нас. Коли були відключення світла Вишневе та Софіївський Борщагівка виникали постійно та надовго, холодильники ледь витримували, я працюю в Києві, спілкувалась з колегами їх вимикали менше. Тож голосую за Київ.
Не виправдовуюсь• 17 августа 2023
Ответ дляЕЛЕНА МАКСИ
У Вас дуже інформативний коментар!!! Дякую замість автора
,хоча голосую за ’валити’