Матраскин Брат• 16 августа 2023
Смас ліфтинг Софія
Дівчата , хто робив процедуру смас ліфтингу шиї чи обличчя саме на апараті Софія, поділіться відгуками, є результат чи ні? В моєму місті в клініці пропонують смас ліфтинг тільки на цьому апараті. За Альтеру знаю , читала , що він кращий
Коржик• 16 августа 2023
Я у 3х групах в ТГ по косметології та пластиці - не бачила гарного результату ні в кого взагалі після апаратного SMAS.
І багато пишуть, що гроші на вітер і краще вже кругова коли прийде час