Безпорадна Кроко• 17 февраля в 10:23

Запитання до тих, хто в´яже

Дівчата, хто в´яже шкарпетки, поділіться досвідом, чи користуєтесь ви шпицями "меджик луп" з коротким тросиком, чи зручніші звичайні прямі. І ще прохання: порадьте рукодільні форуми типу колишньої Осінки. Дякую
автор Безпорадна Кроко • 17 февраля в 10:23
Ніки в Порадниці - це щось)))
Електрохарчування• 17 февраля в 10:30
А осінки вже нема?
По носкам не підкажу в´яжу їх рідко, по старінці на 5 спицях.
Але от адді короткі для горловини, тобомба просто.
Таракашечка• 17 февраля в 10:36
Ответ дляЕлектрохарчування
А осінки вже нема?
Осинка на месте.
Да ладно• 17 февраля в 10:39
Вяжу на пяти спицах.
Реально что-то продать на Осинке?
автор Безпорадна Кроко • 17 февраля в 10:41
Ответ дляДа ладно
Вяжу на пяти спицах.
Реально что-то продать на Осинке?
Я не продавала, тільки інформацію шукала. Площадка кацапська для продаж Ярмарка мастеров
Викачую яйцями• 17 февраля в 10:51
Я тебе очки не вяжу, но приходилось вязать гетры и рукава, то я скользкую круговые спицы, на 5 для меня вязать - каторга. У меня для этого наборчик чиагу
Електрохарчування• 17 февраля в 10:51
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вона вже давно захлохла для нас. Та й росіяни вже більше в інстаграм перейшли. Зустрічаю там майстрів з ярмарки
Да ладно• 17 февраля в 10:56
Я думала, что Осинка наша...
У нас для Хендмейдеров осталась только Ша.а.
любименькая• 17 февраля в 11:21
Меджик луп - це не спиці, а метод в´язання на спицях з довгим тросом. Я в´яжу на 80. Обожнюю addi crasy trio. На 5 спицях саме шкарпетки дуже рідко в´яжу. Панчішні на супер короткому тросі 25 см взагалі не зайшли. Ними дуже важко починати і потім в процесі всеодно треба переходити на 5 спиць або меджик луп. Наприклад мисок.
любименькая• 17 февраля в 11:22
Ось мій процес на crasy trio
Заставляличка• 17 февраля в 11:27
Якщо засвоїти техніку меджик луп, це зручніше, так як менше спиць у роботі, але це питання досвіду і практики.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 февраля в 11:34
Ответ дляТаракашечка
Осинка на месте.
Она на месте, но там почти никого нет после громкого скандала с продажей этого сайта и приходом новых владельцев. Почти все в ТГ ушли