Сладко-соленая• 16 августа 2023
Паркан - цікава думка
Побачила я такі цікаві блоки (фото 1) і захотілось зробити такий паркан (фото 2) - а яка ваша думка? Чи краще стандартно як фото 5?
Результат:
вже голосів:
30 (55.56%)
Фото 5
12 (22.22%)
Все фігня
9 (16.67%)
Фото 1-2
3 (5.56%)
Тиць
Сладко-соленая
• 17 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Автор, те що на перших фото звичайно гарно виглядає, але має пасувати до будинку. Якщо у вас стандартний будинок, які зараз скрізь будуються , буде виглядати дивно.
Будинок не стандартний.. у скандинавському стилі...намалюю візуалізацію криворуко і знову прийду за порадою
Поросенка• 17 августа 2023
У нас за забором высокий сплошной ряд туй.Могу спокойно голая загорать после бассейна.