Не зви чайна• Изменено 17 августа 2023

Вашим детям подросткам важны бренды?

Например, если кроссовки, то чтобы стильные Найки непременно, Баленсиага..). Какие аргументы приводят для такой покупки?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вы спросили, я ответила. У нас среди подростков очень моден трифт. И это никакого отношения не имеет к самооценке. По вашей логике и подросток, одевающийся в Маршалсе, чувствует себя человеком второго сорта, потому что покупает вещи в уцененном магазине.
Маршалс це нові речі. Ви різницю між новою чи ношеною річчю розумієте?
От в маршала чі TJ Max безліч підлітків і молоді. В TJ Max навіть лакшері бренди можна знайти

МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
При чому тут підлітки? Це менталітет суспільства, виховання і ті і тп
Тема про підлітків. Нє?
автор Не зви чайна • 17 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
Господи. Ну это же дешевые понты, а не баленсиага. Насмотрятся этих недоблогеров, вчера ходивших в деревчнный туалет с дыркой, а потом, разбогатев обязательно баленсиага.так же и айтишники. Добрая половина ребят из села, не видевших ничего и резко разбогатев, срывает крышу и только теслы, гуччи, айфон -то понятно. Зачем к такому стремиться? Никогда эти люди не войдут в своей баленсиаге кричащей в нормальный круг рафинированной интелигенции, с детства где прививалась и культура и еды и культура одежды. И это будет всегда тихая роскошь, а не ,смотрите ,у меня гуччи и айфон, подкатанные штаны и бмвшечка. Фу. Поддерживаю у сыновей стремление хорошо одеваться, но с детства это все качественные вещи и культа н у нас нет в семье. Вещи у мальчишек 23 и 13 такие же, как и у нас с мужем. Гес, ральф лорен, зара, риплей, келвин икляйн и есть и резервд и конверс и примарк. Но вот у подруги сынишка, там да.22 года. Там дай только армани кроссовки, айфон, легковая машина не пойдет, дай джип томное, ленивое, в квартире , в хруще на 1 этаже ремонт 30летней давности,, мама с допотопным самсунгом с кнопочками,, а оно инстаграмное с тактми запросами, кошмар.
Вы такая интересная)). Читая ваш комментарий, я думала, что увижу что-то типа Вайкики или Синсей, а у вас всего лишь Гес, ральф лорен, зара, риплей, келвин икляйн)).
Ну да, ну да, к брендам мы равнодушны))).
Захекалася читать• 17 августа 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Тише... Тише... Неужели выплаты ВПО уже все получили?... Вчера 10 тем, где ж наши выплаты, голодаем. А сегодня опять все богачки и успешные успешницы.
Это какой-то форум контрастов. У кого-то вся з/п за месяц - 4 тыс., а у кого-то - одни только джинсы ребенка.
Ви ж розумієте що тут сидить різна публіка?
Так мені теж не подобається ціна джинсы 4т, а хочу в НМ купити джинсы за 500. І в доньки політика розумного користування і покупок, складає капсулу щоб все пасувало 1-2 якісних джинсы, а не гори гівна з сенсея. Також є прихильницею розумного користування, переробки відходів , веган. +в дорогий речі відчуваєш себе по іншому. То чому я маю відмовляти і попускати доньку у її прагненнях, переконаннях? Тим паче фінансово можемо собі дозволити.
Якщо ситуація зміниться то будемо купувати відповідно фін становищу.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляспальное место
Все ходят в брендах??Я в Бельгії такого не бачу і і в Америці такого не бачу.Дозволити собі можу і маю теслу і маю бренди,але останнім часом ношу в основному не бренди,як і мої діти…більшість моїх друзів,які мають досить коштів,взагалі не бренди цікаві,а сьорфінг десь на океані,або вихідні на Маврикій і повірте не в брендах.
По Вашому тексту одразу зрозуміло,що губи і сумка це ваше все.
В США ті ж конверси на прибиральниця в макі, а в Україні це супер бренд. 65$ для американця і для українця мають різну вартість
постою_послушаю• 17 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А вы разницу между новыми коллекциями и стоком понимаете? То, что хорошо продаётся в фирменных магазинах, не попадает в магазины дискаунтеры. И речь вообще не об этом. Если моему подростку нравится иногда что-то выискивать себе в трифтовом магазине, то я не вижу смысла его переубеждать. Обувь только новая, а футболки в основном секонд или Хот Топик (у меня рокер-металлист)
постою_послушаю• 17 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А сколько дочке? Веган это же жесть вообще? Почему хотя бы не ово-лакто, ведь для этого не нужно никого убивать?
Бутерброд з ікрою• 17 августа 2023
Ответ дляНе зви чайна
Це хтось з бтс?
Так, Чонгук, він в цьому році погодився бути генеральним амбасадором СК.
Коко На Страже• 17 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
И это не значит что он каждый день так ходит резинкой наружу)

МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляспальное место
Ви це пишете жінці,яка їздить на теслі останньої марки,живе в приватному будинку під Києвом,в якої двоє дітей,мають по моноблоку і два компа один ігровий і два монітори в 9-12 років.Ви мені пропонуєте завести цих дітей в брендові магазини,вони не ганятися по брендових магазинах,а от магазини техніки і відпочинки з аквапарком то для них цікавість.
Навіть айфони для моїх дітей безкорисна річ бо там немає нічого цікавого,бо андроїд набагато цікавіше…
Андроїд цікавіше? 😂
Бутерброд з ікрою• 17 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Звісно, не значить, він в побуті дуже скромний і вдягається так само.
Але я про тренди, а не про нього особисто писала.
Коко На Страже• 17 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так тем более,ходить с бельем наружу потому что так фирма плакат нарисовала?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
В Маршалсі повно речей ноунейм сумнівної якості, іноді як глянеш на ці мексівські рюшики і стразики, то кров з очей.
Краще вже в Ті джей макс піти.
TJ Max дещо іншої цінової категорії. Ми ж про секунд розмову з опонентом вели. То ж маршалс якраз підходять.
До речі, стразів і рюшики не тількі мекси носять). Багато молоді в страхах ходить.
Про стрази на колесах авто чи рулі я взагалі мовчу, як і про «золоті» машини
Захекалася читать• 17 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
18. Так решила. Ну она такой веган. Мороженое и сыр ест обычные и выпечка и конфеты то тоже не сильно смотрит. А все остальное да. ВегаБургерная котлета 200грн Я устала бороться, объяснять. Решила принять её решение.
Это как сетевой маркетинг. Кто туда попадает становится фанатиком
Захекалася читать• 17 августа 2023
Ответ дляШкварочка
Про трусы вспомнилось В Словакии у цыган модно чтоб резинка трусов видна была из штанов и обязательно кельвин кляйн. Пик моды. Хотя они не работают, живут на пособия и бутылки собирают.
Кіркоров нещодавно хизувався своєю фігуроою то теж резинкою трусів назовні
Бутерброд з ікрою• 17 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Не намалювала, а сфотографувала.
А чому ви мені питання задаєте, а не тим, хто створює тренди або піддається їхньому впливу?
Треба підробіток• 17 августа 2023
В мене підліток модняшка) її фішка в тому щоб створити крутий образ і неважливо чи то нью йоркер чи зара чи адідас.
Ії подружки завжди з нею радяться що краще одягти. Раніше в Україні а зараз і у Німеччині.
Дивно коли в підлітка бренд то є цінністю, як на мене.
Розумію в певних колах бренд є показником рівня достатку і дійсно має значення. В підлітків бренд має значення якщо його оточення заморочується цим. Погано що в дітей такі цінності
Треба підробіток• 17 августа 2023
Просто цікаво а куди дівають речі люди які купують підліткам якісні бренди? Бо в мене дитина наступного сезону вже половину не хоче одягати: змінилася мода, смак чи щось у голові переклинило 🤣 Добре, що є куди їх віддати щоб не перетворювати дім на склад речей. Але якби це був дорогий бренд, то чесно кажучи мені було б шкода так часто змінювати гардероб
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляШкварочка
Да, там дети проще и без понтов, как наши. Покупают там где скидки и где дешевле.
Там діти мають доступ до цих магазинів зі розпродажем, а не так як в Україні 300% накрутять зроблять 5% скидку.
Я сину куртку левам зі США замовляла в 21 році з розпродажу за 90$ в Україні в магазині розпродажна ціна стояла 8500. Як би 90 И 350 це геть різні ціни за однакову куртку

Бутерброд з ікрою• 17 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та не так вже і відрізняються, що там що там +- схожі ціни. Але погоджуся, що в Гудвілі ціни близькі до Маршалса, але не тому, що Маршалс занадто дешевий, а тому що в Гудвілі якісь неадекватні ціни на сек. Якось зайшла з цікавості, посміялась, і вийшла.
В стразах і рюшах переважно латиносів і афроамериканців бачила, ну ще жінки з СНГ багато хто таке носить. Якось в Санні Айлз заїхали, блін, Ялтинська набережна якась)) Всі при параді, з макіяжем, бровами і віями, наряяяядні))
Американки, особливо молодь, взагалі не заморочуються - міні шорти і худі або футболка оверсайз, чи, як варіант - лосіни, худі або футболка оверсайз, високі білі шкарпетки і крокси, взимку замість кроксів кроси)
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
Боже, девочки а сколько хоть те супер джорданы стоят,шо так круто?
У моих Пума и Адидас и вот Нью Беланс.
Від 100$ найдешевші і до 1500$
Це те, що особисто бачила в магазині
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляLizavel
И носки наверное белые Адидас?))))
А шо не так з білими носками? До речі, найкі кращі за якістю)
Lizavel• 17 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навпаки, все так: модно зараз, навіть носять під босоніжки або крокси)))
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Сейчас в моде течение y2k, вот почему у некоторых мам здесь дети с радостью по секондам бегают))
Я думала, що це програмуліна для компів для переходу в наступне тисячоліття
Пішла гуглити what is this?
Йцфыяч• 17 августа 2023
Ні, син 15 років
все по ГОСТу!• 17 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
13 років то вже зовсім не дитина,в мене вже дорослий мужик в 13 років,так,вони вже всі повернуті на фірмах і брендах.
Мій ще дитя- дитям, 38 розмір ноги
Диви яка я пава!• 17 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Бегают только те,кому эта вещь недоступна новая ,вот и все
Яка маячня)
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Да ви шо)))
Більшість брендів має сталу капсульну колекцію, яку відтворюють з року в рік десятиріччями
Та ж пума в фірмовому магазині футболка по розпродажу 17$ а в Маршалс 8
Ральф, US polo, конверси, адідас, найки, та навіть Шанель з Діором
Фото футболок за 17 в фірмовому і 8 в стоці
Kusalochka• 17 августа 2023
Ответ дляХочу на Балі
Как в одной голове все это уместилось?🤣🙈🙈🙈 тихая роскошь и Гесс - это конечно лютый треш. Именно в жутком гессе (а это гуччи для бедных, с такой же логоманией безвкусной) вы очевидно и попали ’нормальный круг рафинированной интелигенции’. Ну и кельвин кляйн конечно...не то, что армани и айтишники с порога сразу и на теслу зарабатывают и на гуччи, все так и ходят, и конечно по старой привычке продолжают какать в ямку. Даже не знаю, зачем комментую этот бред, но он такой забористый
МАМА НИКИТКИ-2• 17 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну не знаю. Кроси зі стразами, довжелезні нігті з малюнками, стразами, навіть пір’я бачила, - а ля тьотя дуся з АТБ
Щодо національностей- не питала. Білі, та й білі.