ТаЕщеОптимистка• 17 августа 2023

Бухарест - очікування. Який варіант краще?

Дівчата , доброго дня

Мені потрібно забрати сина з аеропорту Бухареста. Рейс прибуває о 15 год

Планую іхати з Києва автобусом і ось мудрую , який варіант краще
1. Виїзд о 8.30 - прибуття біля 6 ранку.
Тобто потусуватися потрібно майже 12 год
2. Виїзд 12 дня - приїзд 11 ранку
6 год залишається

Дякую
Результат:
вже голосів: 19
12 (63.16%) Ранковий рейс
7 (36.84%) Обідній рейс
Идууу--уууу блин• 17 августа 2023
Щось у мене математика не сходиться. Як від 6 ранку до 15 годин у Вас проходить 12 годин?
По темі: тут дуже спекотно. Обирайте той рейс, щоб менше часу провести в Бухаресті. Або зніміть номер. В готелі Крісс можна це зробити безкоштовно.
автор ТаЕщеОптимистка • 17 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я ще додала вихід з літака

Тобто краще приїхати в обід та почекати декілька годин?
Голова колгоспу• 17 августа 2023
Краше погуляти, ніж не встигнути. Автобуси пишуть приблизний час прибуття. А на кордоні можна простояти як 2, так і 12 годин.
Редиска Я• 17 августа 2023
Если сын может спокойно потусоваться в аэропорту, то я бы выбрала обеденный рейс.
Самолеты часто задерживаются. Автобус идет через аэропорт, за 9 часов там сильно сойти с ума.
автор ТаЕщеОптимистка • 17 августа 2023
Ответ дляРедиска Я
Я хочу в центрі вийти і обходити цікаві місця - палац Чаушеску цікаво побачити
Редиска Я• 17 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вы сильная женщина. Я после поездки Кишинев -Бухарест сутки отсыпалась в гостинице.
VitalinkaGL• 17 августа 2023
Гм..Бухарест,лето,день,жарища(к Чаушеску в гости мы заранее записывались,если что.
Можно погулять,конечно,посмотреть ,в музей сходить.
Потом прыгнуть на электричку и в аэропорт.
fedovik• 21 августа 2023
Сейчас на границе могут быть большие задержки, автобус не самолёт, рассчитывать на прибытие по расписанию не стоит
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2023
Ответ дляfedovik
Я вже тут)
Приїхали в точно зазначений час - на кордонах тримали, але водій час наздогнав

Спека тут неймовірна -37-38 в тіні