Донька подруги• 17 августа 2023
Кем работают ваши мамы 60+
ВільнаНазавжди• 17 августа 2023
Учителем географии в школе. 70 лет. Олимпиады, конкурсы, любой движ с детьми- это ее)))
Вот что не любит - совещания всякие)))
Безлім на все• 17 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
А раньше кем вы работали? И сейчас кем устроились? Чем обізнаности в 50 хуже выполняются?
У нас на работе тоже берут молодых.
Н@Диете• 17 августа 2023
моїй 68 - вчитель в школі все життя. Вже років 8 збирається піти, та все ніяк не відпускає покликання )))
Рожайтретьего• 17 августа 2023
Свекруха в 75 працює зав кафердри в університеті, мама в 60 бухгалтером віддалено пару годин на тиждень і помічником на кухні в кафе.
Ганцю в кєдах• 17 августа 2023
На пенсии с 55, целыми днями занимается огородом и хозяйством.
После смерти папы вообще только хозяйством и живёт - собака, две кошки, кроли, куры, утки...
Пописанная парта• 17 августа 2023
Маме 78. Получает социалку и работает в турагенстве. Сопровождение тур групп по стране.
Горлаю зрання• 17 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Моя бібліотекар у школі. Їй 71.
Багато вчителів 60+.
Свекруха працювала програмістом до 66 років. Вона дуже класний програміст, вмовляли не йти на пенсію, але здоров´я було не дуже вже.
Багато вчителів 60+.
Де свекруха працювала, які мови програмування? Зацікавили, програмісти більш старшого віку часто добре знають алгоритми і мають хорошу класичну освіту.
Губка Боб• 17 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Вот что не любит - совещания всякие)))
А це тому, що на тих нарадах лише час втрачається, ніякої користі від них. Їх ніхто не любить.
Горлаю зрання• 17 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
репетитор математики,онлайн.
Вона раніше в школі працювала чи у вузі?
Вельми шановна• 17 августа 2023
По своей же профессии и работает. Моя уже пенсионерка и по сути фрилансит.
Губка Боб• 17 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Я не питала її про мови...
Закінчувала вона університет імені Тараса Шевченка, ще мехмат. Факультет кібернетики з´явився трохи пізніше на базі її кафедри і ще декількох.
Її однокурсниця досі викладає матаналіз на факультеті кібернетики. Кафедра обчислювальної математики.
Знаю точно, що свекруха з колегами ще щось вручну паяли на тих перших машинах, що займали по декілька кімнат.
Працювала на заводі Арсенал.
А мама моєї подруги трохи молодша, писала на pl/1. То і досі касири у залізничних касах продають квитки через написану нею програму.
Працювала на заводі Арсенал.
Зоркая Зорро• 17 августа 2023
Мама в 60 лет вышла на пенсию и сразу онкологию нашли у нее , три года вот лечится ,какая работа может быть
ПростоБелка• 17 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
у школі
Танцепесенная• 17 августа 2023
Так приємно читати, що жінки у поважному віці працюють і живуть на повну. Моя мама років в 50 почала нити, що пенсію хоче і працювати не хоче. Здорова, молода жінка, що не запропонуєш, все їй не те. Свекруха ще гірше, працювала на державному радіо, була дуже цікава красива жіночка, їй вірші писали, а тепер всілася на пенсію і ниє за життя.
Дивлюсь, взагалі,як людина йде на пенсію, одразу гасне.....не всі,але дуже багато