lilu1990• 17 августа 2023

Народ считают лох*ми?

Украинцы за три дня закрыли масштабный сбор для ВСУ. Люди задонатили 235 миллионов гривен, которые на 10 тысяч дронов-камикадзе для украинской армии.

Тем временем

В Закарпатской области на дорогу к новому горнолыжному курорту потратят 600 миллионов гривен

Всего хотят отремонтировать 7 километров дорог. Главная цель — чтобы туристам было комфортно доезжать к отелям курорта «Драгобрат». Завершить планируют к новому году.

Зачем на армию выделять деньги, если украинцы сами ее обеспечат своими донатами? Так получается?
mari_klim• 17 августа 2023
Ответ дляKlara_
Взяла из первой темы вашего профиля:)
Я никого не тащила, прокомментировала пост про убиенных при Кучме и свободу слова сегодня и немного раньше.
Ваш выпуск лишнего воздуха приправленный маргинальным сленгом не заказывала. Ох уж эта диванная команда знатоков, ни культурой, ни интеллектом не обремененная.
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Не всі мають розум то зрозуміти.
В світі рожевих поні не бачать дуже очевидних речей
все вони прекрасно розуміють... але повторюсь, на себе пальцем показати ой як не хочеться. Легше тицяти заготовки про порохоботів))) чогось згадалось, як в одній полеміці пан, що очолював місцевий виборчий штаб слуг, припертий до стінки аргументами, видав ’То ти шо, хочеш сказати, що я дурний або лох?’
Татьяна_М5• 17 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Скажите, какая ЗП с премиями у любого нашего нардепа. И потом ответьте, он сможет это все купить за свою зарплату?
А нардеп должен жить на одну зарплату? Как в том фильме, где врагам такое желают) вы тоже можете жить не на одну зарплату, а иметь ещё доп заработок
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так ми дійсно не були готові , янек все зробив , щоб армії не було у нас
он як.... а чого ж тоді попередників звинувачували, що то вони просто не хотіли воювати з росією, ’здали Крим’?
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вони просто так входять в цей стан обсирання ЗЕ , що не помічають як вже на боці рашкінських тролів опинилися )
Беруть приклад із зезедента.
Той не хоче озброїои свою армію під час війни х рашею, то чого його не можна обісрати?
Takamaka• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Спочатку охрестити ботами, потім записати в парашські боти - супер підхід, супер технологія по знищенню будь-яких опонентів. Пригадую, так було масово і з вакцинацією: хто не хоче вакцинуватися - рашабот і крапка. Наведіть хоча би один приклад з рашистських методичок в контексті того, що тут обговорюється.
Еленнн• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну так не виконає до жовтня , а кінец року в якому місяці ?
Ну навіщо маніпулювати , цими картинками !
для безвізу 140 вимог виконано. тут - 7 потрібно.
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Буває.
Тіштеся.
6 міс тому тут інші зірки світилися.
Результат всі бачимо.
Подивимося, що буде ще через 6 міс.
Бо ж гірше вже не може бути? Чи може?
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сподіваюсь,буде в суді за держзраду.

Екскерівник СБУ Баканов став адвокатом на Полтавщині
https://hromadske.radio/news/2023/07/19/ekskerivny...
Їжте, не обляпайтесь)
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Який судовий процес?
Хоч один барига корупційний сидить,хоч той же Насіров чи ’діамантові прокурори’? Порошенко ’ добре ’ попрацював поховавши остаточно реформу правосуддя.
так вже більша частина суддів поміняна зеленими, а вам все Порошенко ввижається всюди))) Ви хоч відкрийте закон і почитайте, хто і як формує суддівський корпус)
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Крим здали , бо там військовіх було більшисть кримчан , сили зовсім не рівни і щоб не нищити мирне населення вийшли
Турчинов один був проти
Ну а на Донбас же вже пішли війська
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Беруть приклад із зезедента.
Як не хоче ? Давайте факти ,
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Турчинов один був проти
Ну а на Донбас же вже пішли війська
То чого ж тоді 73%ні до сих пір верещать, що то просто здали, договорняк?
Takamaka• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria

Їжте, не обляпайтесь)
Там цікавіше
https://poltava.to/news/72239/
всем надо• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Турчинов один був проти
Ну а на Донбас же вже пішли війська
А где логика?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляЕленнн
Безвіз ми і так маємо , щось ви плутаєтесь
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Буває.
Тіштеся.
6 міс тому тут інші зірки світилися.
Результат всі бачимо.
Подивимося, що буде ще через 6 міс.
Бо ж гірше вже не може бути? Чи може?
Це Ви про Маньку, звізду розділу політика?
Саят-свят-свят...

Я почала сюди більше заходити, коли її тут стало менше...
І що з Манькою? Закотилась її зірка за горизонт і це повинна мати на увазі Влада-Марія?

До чого тут Вагі загадкові не то натяки, не то погрози?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Де верещать ? Зараз також верещать про перемовини , договорняки
Будемо емоціями обговорювати ?
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Як не хоче ? Давайте факти ,
Ви вже забули, про що йшлось на попередніх сторінках?
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Реверанс тут широко відомий екземпляр)
Ви чому на питання,які їй адресовпгі,відповідаєте?
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
І додайте,що Порошенко був міністором в уряді Януковича
І? а написати скільки був некомільфо? А Татаров в якому уряді був, що тепер курує силовий блок? Прем’єр - чий, нагадати?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ длявсем надо
А где логика?
Як де ? А ви не бачити ? Крим би не втримали , ви знате , що там по договору вже стояло 20 тис росіян військових , але в Сімферополь вони не мали право йти !
nightwoman• 17 августа 2023
Ответ длячир
Ну не знаю. 7 км. всего лишь дороги к курорту, который обеспечивает работой множество людей, налоги видимо платятся. Как раз тут не вижу зрады, это не барабаны и яйца по 17 гон.
Херсон тоже обеспечивал работой людей до войны, областной центр на минуточку. Больше людей в нем работали как бы, чем на Драгобрате. Но из-за войны и каждодневных обстрелов в Херсоне нет работы вообще и нет людей большинства. А ещё разбито полгорода и вся инфраструктура.
Но мы не будем вкладывать в освобождение наших земель, лучше дороги на курорты сделать.
всем надо• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Нет, в том что вы написали про мирное население.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
А з кого його формувати , коли в колоді теж самі !
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Потрібно мати критичне мислення.
І хоч трішки розібратися з тим, як працює пропаганда.

Чи ви досі вірите в чесних кандидатів?
Найпростіше грати на болючих точках.
Згадайте хейт Порошенка . Тепер відбувається все те саме.
Причому я не здивуюся, якщо виявиться, що частина взагалі працює на уряд у вигнанні, очолений мертвечуком.
Ви знали, що такий існує і має свої телеграм канали і мережу прихильників?
Тут чітко видно, хто має свої думки( досить різні), а хто працює.
Потрібно просто спостерігати.
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria

Їжте, не обляпайтесь)
Коли люстрація суддів таки відбудеться,буде сидіти.
А поки так,як і всі.Де зараз широковідомий Насіров ви теж знаєте?
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
то при попереднику не ті були і йому у вину ставлять, що ’не хотів’, а нинішній раптом виявився немічний і ’ті самі’? Дивина і годі.... чи подвійні стандарти?
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Я знаю поіменно склад двох районн х судів нашого міста: сиділи,сидять і уходити не збираються( хіба що на свою захмарну пенсію).
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Ну я на порадниці інфу не беру
У Зе з зовнішньою політикою норм все , зброю весь час просить
І факти говорять самі за себе німці танки вже дають , а на початку шоломи давали