lilu1990• 17 августа 2023

Народ считают лох*ми?

Украинцы за три дня закрыли масштабный сбор для ВСУ. Люди задонатили 235 миллионов гривен, которые на 10 тысяч дронов-камикадзе для украинской армии.

Тем временем

В Закарпатской области на дорогу к новому горнолыжному курорту потратят 600 миллионов гривен

Всего хотят отремонтировать 7 километров дорог. Главная цель — чтобы туристам было комфортно доезжать к отелям курорта «Драгобрат». Завершить планируют к новому году.

Зачем на армию выделять деньги, если украинцы сами ее обеспечат своими донатами? Так получается?
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляНина____
Смысл?
Це Ви у них запитайте...

А яке Ви можете дати пояснення тому, що Зеля не підписав Закон, який спрощує ввезення високотехнологічної продукції, зокрема, антидронових рушниць?

Особисто я бачу в цьому гру на користь раші, яка давно налагодила такі поставки і будує свої заводи з випуску різних дронів.
А Ви як думаєте?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Тому ,що СССР переворот в Афгані зробив от США його й опустило
Та до чого тут США ????? Вони , як раз були проти, Буш молодший приїздив і просив , щоб Україна не виходила зі складу ссср !
Вони і тоді були занепокоїни ядерною зброєю !
Кравчук хоч і комуняка був , але українець , відчув настрій суспільства !
Нина____• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Це Ви у них запитайте...

А Ви як думаєте?
Честно, я не в курсе была...
Portnaya• 17 августа 2023
А люди один одного гризуть
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
О це ще той цирк. Референдум провели аж у грудні. Все надіялися, що росія одумається.
Так добре було при годівниці сидіти.
Nika33• 17 августа 2023
Ответ дляFalcon82
Таке відчуття, що вся ця інфа почала вилазити не просто так. Суспільство ніби підводять до певного ’вибуху’, який завжди називали революцією.
P.s. суто особиста думка
Цілком згодна. Створюють умови для фронди
Jhenya_Sh• 17 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Всю тему не читала.
Тільки побачила, так от

’Корупція раптом стала головною темою українського суспільства.

Заповнивши собою весь простір і створюючи інформаційні цунамі і емоційні гойдалки. Породжуючи демотивуючи тези накшталт «ми програємо цю війну через корупцію» і «нам немає за що боротися, бо все рівно корупція і ніколи нічого доброго тут не буде».

Психологічна втома на тлі нереалізованих завищенних очікувань від контрнаступу продовжує розхитувати психіку українськооо суспільства і стан кукухи іноді вже лякає.

Так от, досить брехати собі і всім іншим
Ви плануєте зараз втечу з України не через корупцію, яку раптом для себе відкрили.

Ні. Ви просто втомилися. Ви чекали на коротку дистанцію, а потрапили на марафон. Ви втомились від війни. І хочете жити в світі, де є визначеність, де не літають над головою ракети і не можуть мобілізувати.

Втомитися - то нормально. Брехати - не коректно. Раптом помітити корупцію, яка завжди була, і почати істерику – не розумно. А через психологічний стан втоми саме істерика зараз домінує в українському інформаційному просторі.

Чи є корупція під час війни аморальною. Так, звісно. Але звідки очікування моральності від корупціонерів? Вони були такими до війни і чому б вони виправилися під час війни?

Чи фіксується зростання корупції останній рік? Так, рівень корупції зріс. І це природньо під час війни. Так трапляється у будь якій країні під час будь якої війни. Бо менше прозорості. Менше контролю. Менше демократії. Більше держави. Війна це як гумус для корупціонерів.

Чи треба розтрілювати корупціонерів? Це приємно, але це не допомогає. От у Китаї корупціонерів страчують. Але корупція у Китаї шалена. Бо немає демократії і суспільного контролю. Як і в Україні під час війни.

Чи означає це, що треба змириттся з корупцією? Ні, але треба шукати системні рішення для системної проблеми. А корупція в Україні є саме системною проблемою.

Чи означає це, що потрібно толерувати корупцію? Звісно, ні. Але чи допоможуть істерики? Ні, вони приведуть лише до показових простих рішень, які нічого не міняють у системній корупції. Воєнкоми заробляли? Тоді виженемо всіх воєнкомів. Задовільнимо таким чином запит на справедливість. Чи змінить це ситуацію з корупцією у військкоматах? Та звісно ні. Чи можуть військомати стати чистими від корупціі в дуже корумпованій державі, білою плямою на чорному тлі? Ні, так не буває.

Чи можемо ми розраховувати на те, що під час війни ми поборемо корупцію? Ні.
І не тому, що під час війни «не на часі». А тому що в короткий термін ви ії взагалі не поборете. Боротьба з корупцією це як і війна – марафон, а не стаєрська дистанція. І зміни в короткій перспективі неможливі. Особливо коли немає політичної волі. Але поки триває війна це не зміниться.

Чи треба тиснути на владу щоб зменшити корупцію? Так. Це системні кроки по встановленню в Україні верховенство права. І про побудову антикорупційних органів і їх незалежну діяльність. Це про системну податкову реформу. І про реформу силових органів. Це це про суди.
? Не швидко? Без спец ефектів? Так. ’

Так це буде довго.
Пук в лужу от автора статейки )) запудривание мозгов и навешивание лапши ’системними рішеннями’
И кто будет их принимать и осуществлять?
Мандарина• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что не услышишь с постсовке? Они все( кроме Балтии,которым удалось вырваться из этого рашистского лагеря) живут в коррупции,манипуляциях и отсутствии полноценной демократии.Украина более,чем кто-либо отдалилась от этой совковой практики,потому раша и в цепилась в нас мертвой хваткой,что б удержать любой ценой.
Вы пошутили, я надеюсь?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
і Зеленський
’Я впевнений, країни НАТО, балтійські держави, були би дуже раді, якщо би потужні українські воїни були розміщені на їх територіях і охороняли їхні кордони. Після війни, у мирний час. Тому що всі розуміють, що у нас сильна армія’, – сказав Зеленський.
https://gazeta.ua/articles/politics/_rosiya-povinn...
Наполеон майже
А що не так ? У нас дійсна сильна Армія !
Як з“ясувалось у німців з армією трабли були
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Та все не так. Просто все не так)
Печуться про єдність країни і перемогу.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
А де ви на собі блок побачили?
Ну вже зняли , а так я в блоку у вас була , бо порошенко також винен , що країна не готувалась до війни
Ronia Aronia• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І вам не соромно людину за зовнішстю оцінювати ?
Ваш англійський друг з російським паспрортом ? Це рашисти вважають себя више над всіми людьми
Вы тоже такая же упитанная, как директорка? Вы не понимаете, что дело не во внешности человека в целом, а в подчеркнутом неуважении к жертвам того, чему музей?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
І падіння цін на нафту. Єдине джерело дохідності.
Так
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Бідненька) це ваш аргумент)
Я за Порошенко голосувала.
Саме цікаве , що я також ))))))
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Що я маю прокоментувати? Що діюча влада погано виконує свої обовʼязки, а опозиція цим користується.
Так так! Так і є.
Тільки сенс? Готуються до виборів?
Все ж таки будуть?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Це Ви у них запитайте...

А Ви як думаєте?
Це у нього якась вада , він нічого відразу не підписує (
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
фото
Дійсно.
Оплачувати ботоферми з власного карману накладніше ніж за державні гроші.
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Саме США із парнерами розвалили совок
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Саме цікаве , що я також ))))))
Та отож.
Jhenya_Sh• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Дороги важливі.
Але не в дворах і скверах, а там де логістика іде.
Але зараз щось навпаки.
Бо в дворах за місцеві бюджети роблять. І тут якраз доцільний суспільний тиск на місцеву владу.
Тут не соглашусь, у нас такие жуткие дороги во дворах, подруга с коляской не может проехать. А инвалиды-колясочники?
Перекладывать бруковку -нет. Ремонтировать дорогу там, где она нужна, обязательно нужно. Но очистить стоимость километра дороги от коррупционной составляющей.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляМандарина
Вы пошутили, я надеюсь?
А ви вважаєте яка ппричина агресії збоку росії , чому вона пішла повномасштабкой на Україну ?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Так добре було при годівниці сидіти.
Так росія ще і перша вийшла з ссср , згідно Конституції ссср )
Мандарина• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Мне эти причины не доложили) а рассуждать можно долго на эту тему.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
АААА , буду знати , якщо людина має зайву вагу , то це не повага до жертв Голодомору !
А то що дехто каже не потрібно гроші виделяти на закінчення вже начатої будівлі музея , то то повага
Залізна логіка (
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Дійсно.
Як сипле мемами )))))
Jhenya_Sh• 17 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Бонусы и скидки государство с неба не упадёт. Сначала нужно накопить необходимые средства, а потом их тратить. Это же логично
Вы за бюджет не переживайте. Всю жизнь с детства слышу, какой у нас пустой бюджет. Да хороший он у нас, на все хватит. Иначе почему прорва чиновников с семейками миллионерами становятся, и от кормушки их не оттянешь.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Саме США із парнерами розвалили совок
А хто партнери був ?
Ви що начитались план ’ кобра’ чи ’ анаконда’ забула прізвище якийсь дядька в окулярах писав в ФБ , байки травив , що США розвалює російську федерацію
Тут на порадниці його репостили в 2014 р
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Добре,що в нас траблів не було.Бо гарний архів 2014 р. маю де наші гол-босі.З 2019 не порівняти
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляМандарина
Так я запитую вашу думку ) Ви ж маєте думки з цього приводу ?
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я нічого сьогодні не знімала.Вам вже ввижається