Примарочка• 17 августа 2023
Чи є тут такі хто через інтернет магазин заробив собі на житло?
Не знаю чому але цікаво
ХаДиДиШь• 17 августа 2023
Родственница больше 5 лет продавала в Инсте ’копии люкс’ барахла и аксов из Китая. Там и квартира, и ремонт. В жизнь бы не поверила, что народ платит по 200 и более баксов за фейки сумок, обуви или курток.
Силиконочка• 17 августа 2023
Думаю, що це можливо.
Друзі з дит магазина купили житло, круті авто з салону, але у них і був капітал.
Напевно , ще залежить коли почали, з чого-капітал який і багато ін. Зараз з такого бізнесу як у них напевно не заробиш на житло, хоча....
Є ж різні товари і різні націнки і різний оборот...
Манка Я• 17 августа 2023
Зайдіть до Микити Пустового он скільки в нього успішних, в мене є знайомі такі
Танго утрьох• 17 августа 2023
Ответ дляInanna
Чем торговали?
Жіночими товарами
І досі торгую
( не одяг )
Але точно називати не хочу, вибачте
І досі торгую
( не одяг )
Але точно називати не хочу, вибачте
Партизанка• 17 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Жіночими товарами
І досі торгую
( не одяг )
Але точно називати не хочу, вибачте
І досі торгую
( не одяг )
Але точно називати не хочу, вибачте
Сексшоп?)
Танго утрьох• 17 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Сексшоп?)
Сексшоп це не сугубо жіночі товари)
Ні
А я с Рио-де-Житомира!• 17 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
О, моя кума так же. Копии люксов из Китая и Турции. Я бы тоже не поверила, если бы кто-то сказал, что на этом можно так зарабатывать
Небоброїдка• 17 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
а налоги платила? типа фоп?
Ответ дляХаДиДиШь
Моя родственница по маминой линии соседка дяди внучка , заработала на квартиру в Дубаи продавая очки на рынке
ПампушОК• 17 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так))
Інтернет - магазин garne.ua
Я працювала у постачальника де вони «тарились»
Це шалені «обороти»
Там не одне житло і не одне дороге авто можна купити
Це шалені «обороти»
ХаДиДиШь• 17 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Та да. При себестоимости пары обуви или сумки 40-50 уе, их разгребают по 200-300 у.е. Самое забавное, что родственница не носит это всё. У неё одежда корейских брендов или массмаркет, типа Зары.
Мотористка• 17 августа 2023
Муж 10 лет назад делал шаблоны для сайтов, как-то легко и непринужденно накопилось на квартирку в Гостомеле. Типа один шаблон сделал и его много раз покупают.
Парова машина• 17 августа 2023
До війни можна було декілька років попрацювати і купити квартиру. Зараз тяжче.Оборот набагато меньший
Українська зірочка• 26 августа 2023
Ответ дляПарова машина
декілька років???
Ми за 17р не купили, бо живемо на офіційну з/п((
Примарочка
• 26 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
декілька років???
Мається на увазі про зароблені гроші через інтернет магазин