Редисочка• 17 августа 2023
Яхта, Київ.
Хто був, підкажіть,не можу розібратися з цінами на сайті. Бачу лише ціну на шезлонги. А скільки коштує вхід ? Цікавить будній день. Ти чи можна з собою пронести якусь їжу ( печиво, бутерброди,напої). Дякую велике за відповіді!
Ms. Iphone• 17 августа 2023
В Дінозону платний вхід тільки для дорослих - 150 грн. Ця ж оплата і є оплатою за шезлонг. Кажуть, свою їжу не можна приносити. По факту всі приносять. Але й є можливість замовити в ресторані. Жива черга, в вихідний день в 8:30 всі шезлонги зайняті. Краще приїздити на 8:00
В дорослу зону ціни вище. Оплата шезлонга = вхід на територію біля басейну. Не бачила там людей зі своєю їжею. В основному купують в ресторані. Є можливість броні шезлонгів. В дорослий басейн дітей не пускають. Тобто 16+
Загалом цікава місцина і ідея непогана.