Ленка5482• 17 августа 2023

Манявський водоспад, як доїхати?

Хто був? До якого місця можна доїхати машиною? Скільки йти? В гуглі різна інформація. Від 30 хв пішки до 2-3 годин
Просто звязда• 17 августа 2023
Воно вам треба?
автор Ленка5482 • 17 августа 2023
Ответ дляПросто звязда
Воно вам треба?
А вам треба коментувати там, де не просили?
Маю декілька думок• 17 августа 2023
Річки в Карпатах повисихали. На водоспад весної потрібно.
Багиня• 17 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Нічого не всохло, не хвилюйтеся
Маю декілька думок• 17 августа 2023
Ответ дляБагиня
Нічого не всохло, не хвилюйтеся
Я не хвилююся, я попереджаю.
Губи з філером• 17 августа 2023
Манявка біжить,за кілометр до Манявськогр,справа,є Замлакський водоспад.Про доїзд в магазині перепитайте
бифидобактерияЖоржик• 17 августа 2023
Ми були кілька років тому в травні, тобто річка, яку ми 7 раз переходили була трошки повна, ну і ясно, що з дітьми, трошки холодно було по воді не полізеш. Так от - хто був на високих машинах, той далі трохи їхав, ну в нас седан на той час був- ми перед першим переходом через воду залишили машину і пішли. Йшли десь годину. Але повторюсь- 7 раз річку переходили, ну і діти ще молодша школа були. Але дорога була неважка, красоти неймовірні, воно того варте!
Дуняша• 18 августа 2023
Пару тижнів тому були на Манявському водоспаді. Дуже красиво і він був повний, навіть окунались. Дуже красиво, висота 20 метрів. Мы їздили з Паляниці, що біля Буковелю. Вейз дорогу покаже. Мы не знали і їхали легковою машиною коротшим маршрутом, то тамжах дорога. І вже в самому селі до водоспаду не доїхати, кидали авто біля крайнього недобудованного готелю, далі пішки. Там пару струмочків буде по дорозі, то по камінцях або бревнах треба перебиратися)) але не важко. Взуття тільки зручнішетреба