Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 августа 2023
Французи.Які вони?
Поділіться своїми історіями і знаннями про французьких чоловіків.Які вони?Що їм притаманно.Можливо,в когось є опит спілкування або відносин.
66сезон666серия• 17 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Куни всем делают
Не всем. Только тем, с кем секс.
сЛАдКОежКА• 17 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Куни всем делают
Они и минет не против сделать
такие любвеобильные
Електрохарчування• 17 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Куни всем делают
Украинцы тоже научились,не оторвешь
Новопоштинская• 17 августа 2023
Я только одного знаю. Чмырь, тунеядец и лоботряс, просидел в гараже пол жизни, никакое
сЛАдКОежКА• 17 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
В гаражах Франции?
Новопоштинская• 17 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В гаражах Франции?
Не, из Франции он переехал, сказал там очень дорого, но пособие получал
сЛАдКОежКА• 17 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
А где он живет сейчас?
Библиотекарь• 17 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Не всем. Только тем, с кем секс.
Добре, що без сексу хоч не роблять))
А то страшно по французьким вулицям ходити
Сплюшка• 17 августа 2023
Які українці? От що їм притаманно? У кожної людини різний характер, не буває ідеальних .. Є різні люди в кожній національності.. Погані чи хороші , скупі або щедрі .секстуристи абр серйозні відносини.
жінка незаміжня• 17 августа 2023
У нас на курсах німецької ( в Німеччині) вчитель - француз. Він як ковток свіжого повітря, після всіх тих чоловіків, що тут навколо щодня - спортивний, гарно одягнений, акуратний, веселий, чудово все пояснює… приємно подивитися на людину.