Атятя_тётя• 17 августа 2023
Як вам фігурка і лук?
Чи приверну увагу ?
VivaForever• 17 августа 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Конечно. Все охранники и сторожа 50+ ваши
мужчинам интелектуальніх профессий тоже нравится такое тело
Ждун с Нибиру• 17 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Я так розумію дуже давнє фото?
Судячи з тих сандалів
Та да сандалі більш всього з цього образа невдалі.Думаю що там платформа з соломкою плетеною
Потринділиця• 17 августа 2023
Фігура «смачна». Куди тим худим ланям. Я серйозно.
Але декольте занадто відкрите.
всемВсёИмного• 17 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Нормально в мене все лягає завжди
і знову ноги ’ой, сцяти хочу’))))
всемВсёИмного• 17 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
🤷♀️пʼю багато води
так то не тільки Ви)))) тут що не тема з фотками - так така поза)))
Ждун с Нибиру• 17 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
Але декольте занадто відкрите.
Та нормальне декольте.Чому різним мадонам и лопесам можна трясти в їх прескаркуватім віці, а іншим ні
Атятя_тётя
• 17 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
І да на фото латиноска , вони такі обожнюють луки
🙈з русим волоссям
Латінос 😂
Пускаю бісики• 17 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Фигура отличная , вкус - тоже , но если бы декольте было не столь откровенным , смотрелись бы настоящей королевой , а так лук немного отдает дешевизной . Женщина должна привлекать не доступностью и открытым призывом к совокуплению , а некой недосказанностью .
О, ні
З декольте набагато краще
І тут не ситуація, що весь товар на вітрині.
На вітрині дійсно лише те, що треба. Увага там де треба і можна що хоч одягати нижче, не особливо переймаючись вухами чи іншими недоліками, образ в цілому завжди буде гарний. І ось це все уже нікого не цікавить. Бо в цілому - ідеал.
Їй гарно, хай носить, якщо комфортно. Таке декольте - гріх ховати.
З декольте набагато краще
Злива інформації• 17 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Нормально в мене все лягає завжди
Не звертайте увагу на ті негативні пости. Ви суперова. Я сама худа, стараюся тримати вагу, але ви така апетитна, вам худоба не пасувала б. І смак у вас хороший.
Бабульція• 17 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Не мулатка, літо ж
Була на морі 3 тижні 😂
все гуд. тільки цицьки треба витягти.
з борщу.
Атятя_тётя
• 17 августа 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Внимание будет, но какое?)
Мені треба сексуальна увага
Я вже втомилась від побачень з придиханнями
Атятя_тётя
• 17 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Для порноактрисы норм
Я вже бабуся ) майте совість
КапитанльнаЯ• 17 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я вже бабуся ) майте совість
А чего? На роль милфы самый раз. Там даже 80 летние бабульки снимаются.
Атятя_тётя
• 17 августа 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не дивлюсь, не в курсі
Chaterbox• 17 августа 2023
У каждого свой вкус, для меня слишком жирная. Грудь в порядке, все остальное не нравится.
дамаАмстердама• 17 августа 2023
все супер , кроме платья , ну не люблю откровенные наряды , как по мне то безвкусица это
Почемучечка• 17 августа 2023
Внимание конечно привлечёте, декольте там до пупка ) А так платье облегающее, но животик торчит. Такое ощущение, что платье надо на пару размеров больше.
Бува і таке• 17 августа 2023
Никого не слушайте, у мужчин от такой фигурки слюни текут рекой, это я вижу на улице по себе