Kiraq• 17 августа 2023

Есть ли надежда? Тест показывает светлую || полоску , хгч 2,54

Сегодня должны были начаться кд, их нет . Тест показывает || полоску , в предудищих выставляла фото теста. Сегодня сдала хгч 2,54 но пару дней назад сдавала был 0,6 . Есть ли надежда?
автор Kiraq • 17 августа 2023
Марго-842• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Хгч має подвоюватись кожні 48 години. Тобто якщо ви здали перший раз 11 числа і він був 0,6 то вже 13 числа він мав бути 1,2. 15 числа він мав бути 2,4. А 17 числа 4,8.
Марго-842• 17 августа 2023
Я не хочу здатись якось поганою вам, вчора так підтримувала вас і вірила у вашу вагтінсть. Але от порівнюю і думаю, у мене з вами схожий цикл, 30 днів. Овуляцію була в середині циклу точно знаю. Затримка була у мене 2 дні я здала хгч і було вже 840. Я веду до того що скоріше за все такий малий показник це не дуже ок і скоро просто будуть ці дні ( хотіла б я помилятись). Але раджу вам заспокоїтись, видихнути, почекати 2-3 дні, нічого більше не здавати і не робити. Через 3 дні якщо не буде місячних здайте ще раз хгч і сходіть можливо до лікаря, на всякий випадок
P_Anna• 17 августа 2023
В какой лаборатории сдавали в синево или Дила? Купите эвитест
автор Kiraq • 17 августа 2023
Ответ дляP_Anna
Медікал +
автор Kiraq • 17 августа 2023
А що робити з дюфостоном приймати чи ні?
NesmeyanaYa• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Краще до лікаря з такими питаннями.
P_Anna• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Медікал +
Разные референтные значения. Пересдайте завтра если выросло - вы беременны. Но исходя из моего опыта планирования многолетнего вы 99% беременны)
dream7• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Вам его врач назначил?
автор Kiraq • 17 августа 2023
Ответ дляdream7
Вам его врач назначил?
Так , лікар
NesmeyanaYa• 17 августа 2023
Ответ дляP_Anna
А по чому ви це визначили?
автор Kiraq • 17 августа 2023
Ответ дляP_Anna
А чому Ви так думаєте? Більшість пише шо ні, а Ви аж 99% ? ☺️ я буду щаслива якщо це буде так
Марго-842• 17 августа 2023
Ответ дляP_Anna
Ну причому тут різні значення? Подивіться таблицю яку скинув автор. Там вагітні від 5, а в неї 2,54 в перший день затримки. Ну я не знаю коли тоді вона завагітніла, 3 дні тому чи що якщо такий показник
Монашка в миру• 17 августа 2023
Ответ дляP_Anna
Навіщо ви даєте людині марну надію? За 6 днів з 0.6 до 2.54 це точно не вагітність. Там показник хгл бігом до сотень і тисяч розганяється за лічені дні. Місячні їй тримає дюфастон, тому вони й не йдуть. Плюс оця психологічна накрутка, що ось сірий реагент, ось на форумі пишуть, в когось ткм було і тд.
автор Kiraq • 17 августа 2023
Ответ дляМонашка в миру
0,6 у мене завжди хгч , я просто неоднарозово здавала бо лікар направляла шоб бачити який хгч в невагітному стані

Я розумію що скоріш за все почнуться кд , але просто надія всеодно якась є , що можливо через те що овуляція була пізня хгч твльки от от почав вироблятися
Марго-842• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq

Овуляція пізня у тих, у кого цикл 35-45 днів, тоді вона може бути не посередині а типу під кінець наприклад. Знаю навіть по собі, бо в мене часто збивався цикл, колись був до 40 днів, тоді овуляцію була на 25 день десь. А коли цирк зараз 30 днів то овуляція +- всередині. Може 13-17 дня. У вас уже мав бути 3 тиждень, а ваше значення взагалі цьому не відповідає. Знаю що дуже хочеться, сама за все чіплялась, але краще не беріть марну надію і налаштуйтесь на наступний цикл.
Монашка в миру• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq

Ну якщо сьогодні мають бути кд, то це десь 12-14 дпо. Імплантація відбулася б раніше, а не вчора-сьогодні. Це просто фізіологічні коливання. До 25 одиниць результат сумнівний для вагітності, до 5 норма для невагітних.
Contento• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Тест
там нет второй полоски
Natamasya• 17 августа 2023
Овуляція буває пізня навіть при 28 денному циклі. В мене була на 22 день, а цикл 28. Але на 9 день після овуляції хгч був 17 одиниць. На тесті ще був призрак призрака. Була на утрожестані, затримки в мене як такової не було, бо ємбріон не встигав зачепитись. У вас невагітний показник.
Анна 696• 18 августа 2023
Автор,вот моя тема от февраля 23 года,тоже вылазила тест, 3 день задержки был. Почти все говорили,что пусто. Ну на сегодня 32 неделя беременности. Тоже цикл 29-30 дней.
Florisia• 18 августа 2023
Автор , а зачем хгч до задержки сдавали?
автор Kiraq • 18 августа 2023
Ответ дляFlorisia
Я здала хгч в перший день очікуваних кд
Florisia• 18 августа 2023
Ответ дляKiraq
Я здала хгч в перший день очікуваних кд
Ваши слова:Сегодня сдала хгч 2,54 но пару дней назад сдавала был 0,6 .
Также пишите, что сегодня ожидаемый день кд.

Для чего сдавали пару дней назад?
автор Kiraq • 18 августа 2023
Ответ дляFlorisia

Для чего сдавали пару дней назад?
Так як нив живіт , груди набухли , в туалет бігала а п‘ю дюфостон і потрібно було знати
Florisia• 18 августа 2023
Ответ дляKiraq
Автор, я теж планую вагітність.
Теж приймаю прогестерон.

Мені лікар каже робити тест на вагітність за день до плануємих кд.
Якщо полоска одна, то відміняти.
Не розумію для чого вас направляла лікар дізнаватися ваш хгч не вагітний.
При чому кілька разів.
У не вагітних він нижче 5.
Від 5 до 20 сумнівний.
Але все, що нижче 5 то не вагітність
Марго-842• 18 августа 2023
Ответ дляАнна 696
Суть не в тесті а в хгч. У вас при такому тесті вже хгч мав показувати вагітність, а у автора хгч показує НЕ вагітність
Florisia• 18 августа 2023
Ответ дляМарго-842
Я не врач, но могу предположить биохимическую.
Что попытка имплантации была, но не имплантировался эмбрион. В какой-то день был скачок хгч и из-за этого реагентят тесты.
Но в крови на данный момент однозначно должно было бы быть больше 5, если тест показывает именно полоску, а не реагент
Florisia• 18 августа 2023
Автор, желаю вам успешной беременности!
Пусть все получится!
Но вероятно таки, что в этом цикле не вышло.
Я сама планирую и ожидаю заветные полосочки))
Поэтому понимаю вас!
Всех благ вам!
Валентина Як• 21 августа 2023
Результат ХГЧ до 25 не считается беременностью.
И еще важен его прирост в динамике
Монашка в миру• 24 августа 2023
Автор, як у вас справи?