Сегодня должны были начаться кд, их нет . Тест показывает || полоску , в предудищих выставляла фото теста. Сегодня сдала хгч 2,54 но пару дней назад сдавала был 0,6 . Есть ли надежда?
Монашка в миру• 17 августа 2023
Та реагент у вас на тих тестах. Бо смужка біла а не блідорожева. Хай пощастить наступного циклу.
OlenkaPekaryeva• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Була пізня і цик 30-31
Тоді може бути, а якщо тест Евітест, то тим паче. На ньому призрак це більш позитивний чим негативний результат.
OlenkaPekaryeva• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
І евітест робила і ще іншої марки . Всі показали світлу || полоску
Покажіть фото саме Евітесту
OlenkaPekaryeva• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Як думаєте здавати завтра знову хгч чи не варто?
А навіщо хгч? Якщо вагітність є, тести стануть яскравішими. Рекомендують кожні 2 дні дивитися динаміку.
OlenkaPekaryeva• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Думала хгч в динаміці дивитись
Мені було достатньо тести робити, там яскравішала друга полоска. А на узі я пішла після 11 тижня.
Ответ дляtanya_217
У мене щось трохи-трохи більше на тесті з чутливістю 20 але вдень(а найбільша концентрація гормону хгч у вранішній сечі) було за тиждень до затримки, а через день на вранішній уже була чітка друга смуга.
Зробіть завтра зранку знову
Евітест робила чутливість 20
А Ви хгч здавали?
NesmeyanaYa• 17 августа 2023
А який показник хгч має бути на цьому терміні? Лабораторія ж надає референтні значення
NesmeyanaYa• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Так я незнаю який термін)
Ви не знаєте, коли у вас кд були?
Уже мав би показати хгч набагато бцлиший результат. Дійсно схоже на біохімічну, на жаль, або була пізня овуляцію і тільки була імплантація. Хгч починає підійматись коли відбулась саме імплантація. Тобто візьмемо наприклад що окуляр у вас була 10 днів тому, але для прикріплення плоду в матку треба від 6 до 12 днів. Є ще шанс що вагтінсть буде, але це дуже маленький шанс. Постарайтесь відволіктись і почекати хоча б 2 дні.
NesmeyanaYa• 17 августа 2023
Ответ дляKiraq
Минулого місяця 17.07 . Цикл 30-31
Який хгч мав би бути в 4 тижні? (Які референтні значення вашої лабораторії)