оксюморон• 17 августа 2023
Отпустили бы вы ребенка в 15 лет одного жить в Америку в другой семье?
По программе Flex
Результат:
вже голосів:
405 (48.8%)
Нет не отпустила
352 (42.41%)
Да отпустила бы
73 (8.8%)
.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну так більшість людей ідуть в комюніті, а потім переводяться. Бо так дешевше і часто ефективніше.
І ви так запевняли що немає поняття резидента штату…
А для укр студентів взагалі було купа можливостей рік назад, цього року не знаю як, не дивилась.
Нічого прям незвичайного не бачу в описаній ситуації.
Немає. Є резидент США.
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Хм… я навчаюсь в комюніті коледжі, по ціні резидента каунті( треба рік прожити в каунті). А є ціна для резидента штату і окремо для всіх інших. Різниця в ціні в рази. Відкрийте сайт будь-якого комюніті коледжа і ціна буде залежати від місця проживання.
На кого навчаєтеся?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
У вас проблеми з розумінням прочитаного? Ви знаєте як перекладається слово резидент?
Ціна навчання різна для резидентів комюніті, резидентів штату і для всіх інших. Що саме вас дивує в словосполученні « резидент штату»?
І так, таке поняття є офіційне, бо резиденти штату платять податки в своєму штаті. Резиденти деяких комюніті платять ще податки в комюніті. А в мене знайома платить податки федеральні, в штат, в комюніті і ще й в місто.
Не аж поняття ні резиденту комьюніті, ні резиденту штату. Немає взагалі. Є резидент США і проживаючий на території штату і комьюніті.
Ворую вкусняшки• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви ж так впевнено пишите, що я щось купила, то покажіть де я про це писала?
Я ніколи не приховувала що в США. Грінку не чекаю, якщо дадуть- дякую їм. Буде потреба- оформиться або бізнес віза або віза інвестора.
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Федеральні податки платят усі)) немає штатів, в яких не існує федерального податку.
Ще раз, є резидент якоїсь країни. Іншого не існує. Зовсім, взагалі. Це норми права
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
Ворую вкусняшки• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мядуза аля моргонер• 18 августа 2023
Я всегда за новые возможности, за новый опыт, но не в Америку. Это слишком далеко, мало ли что. В Европу пустила бы в 15, она у меня разумная, сначала думает, потом делает.
ЗновЗдоров• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Немає. Є резидент США.
Вы, как всегда, отчаянно спорите)
Ну вот скрины с сайта ближайшего колледжа.
Обратите внимание на разницу в цене для резидентов County, тех кто живет в штате, но не в County и для тех, кто не проживает в штате.
На сайте любого Community колледжа вы найдете аналогичную информацию.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
фото
🤦🏻♀️ який документ вам видали, що підтверджує що резидент Пенсільванії?
А США це SSN, а в Пенсільванії?
ЗновЗдоров• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А США це SSN, а в Пенсільванії?
Права подтверждают резидентство. ID соответствующего штата.
постою_послушаю• 18 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там выше шанс
Именно в Америке? Почему?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
🤦🏻♀️
А до прав? Чи до ID? Права без підтвердження постійного місця проживання не видадуть
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А США це SSN, а в Пенсільванії?
Я не резидент Пенсильванії. Звідки ви це взяли?
У темі мова про Пенсильванію.
Я була резидентом 4-х штатів, але жоден з них не Пенсильванія
Резиденство для штату підтверджує багато документів, подаватимите на права чи подасте на ID - дізнаєтеся які, а потім будете користуватися правами (чи ID) для цих цілей.
У темі мова про Пенсильванію.
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
Бінго!
Не дають?
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
А скільки часу ви уже в Америці?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Бінго!
Не дають?
І чим підтверджуєте єммм резидентово?
Ви взагалі вільно англійською володієте? А що таке резидент знаєте?
Резидент, це особа, зареєстрована як платник податків в КРАЇНІ!
В вашому випадку resident перекладається як жител штату чи комьюніті. До податків це не має ніякого відношення. Договір оренди + 2 рахунків на ваше ім’я.
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І чим підтверджуєте єммм резидентово?
Напевне, наступного квітня вас чекатиме велике відкриття )
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
А скільки часу ви уже в Америці?
Останні 4 роки жила тут по півроку, а що? Це якось змінить норми законодавства?
А резидент-лікарь що означає по вашому? Лікарь, який платить податки виключно лікарні?
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Уникаєте податків? :))) От ви зараз договоритеся)
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
З якого дива? В мене є бухгалтер, який веде все, що потрібно.
Чи в Пенсільванії декларації подаються окремо в комьюніті і окремо в штат?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Ви точно знайомі з податковим законодавством США?
черная мамба• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То спитайте бухгалтера, що за дива він вам там малює.
У моєму сусідстві є податок, який плачу місту, хоча я навіть в цьому місті не живу. Різне тут є. Так, окремо подаю в місто.
Такий закон прийняли, щоб підтримувати потребуючих.
Я знайома, а вас, вочевидь знайомить бугалтер лише у потрібному вам напрямку. Ви продовжуйте говорити, продовжуйте
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Я працюю в Україні. Звідти і отримую зарплатню. Коли прийде час подачі декларації і сплати податку- бухгалтер все зробить.
Ще раз, ви подаєте декларацію в комьюніті і окремо в штат?
ЗновЗдоров• 18 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
Вы же спросили о резидентстве штата или County. Я вам ответила, чем оно подтверждается.
Вот именно потому что для получения прав надо подтвердить место жительства, права подтверждают резидентство в штате и County.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ви явно не розумієте про що пишите. Ні ID ні права не є підтвердженням резидентів в прямому значенні цього слова згідно з норм права. А лише підтверджують ваше проживання на території штату чи міста.
Резиденство це виключно SSN
resident має багато перекладів.
От наприклад Paul was a senior neurosurgical resident. Це означає що? Що пауль є резидентом лікарні? Чи як?
Резиденство це виключно SSN
resident має багато перекладів.
іронічна антитеза• 18 августа 2023
Однозначно ТАК!
Живу в США, і всім раджу хто може - їдьте, відправляйте дітей... Якщо є можливість не втрачайте її.