Менее Более• 18 августа 2023

Чи можна носити речі, в яких ходили на поховання?

Була в сукні на похованні. Чи можна в ній ходити зараз, чи треба викидати?
Задираю носа• 18 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А що робити з Автором? Вона ж теж на похованні побувала.
Варіантів тут небагато.
В санаторій і трошки підлікуватись, щоб таку куйню не питати.
Або крематорій!

Непогодка• 18 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Не просто викинути а спалити і взуття теж
і зробити це треба було одразу на кладовищі!!
Я-ваш шанс• 18 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Треба покупатись в проточній водоймі, а потім ще сходити в баню)
А потім обробити спиртом чи полум’ям?
Я-ваш шанс• 18 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Варіантів тут небагато.
Або крематорій!
Останній варіант виглядає більш надійним.
lasthome• 18 августа 2023
Єдиний раз, коли хвилювалась на тему одяг і поховання -це коли після похорону бабусі на моїх чоботях небуло набойки на каблуку, я розуміла, що вона десь в болоті на кладовищі, можливо на чиїйсь могилі..... було неприємно і моторошно, але довелось змиритись
Пацака-задирака• 18 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
И волосы)))
Барбітта• 18 августа 2023
Це просто одяг. Він не став отруйним чи поганим, носіть спокійно.
Поховання - це просто прощання з людиною, воно не несе нічого поганого. Звісно, це дуже сумна подія, але немає ніякої небезпеки.
Кондуктор троллейбуса• 18 августа 2023
Ответ дляКоржик
Хто присвоює ці регалії майстрів спілкування?))

Ну просто ви задаєте ідіотське питання і ще й ображаєтесь)
А кто принимает решение идиотский ли это вопрос или нет?
Кондуктор троллейбуса• 18 августа 2023
Можно.

Матраскин Брат• 18 августа 2023
Неа. Сжечь у подъезда
Матраскин Брат• 18 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Ви майстер із спілкування на форумах
А вы мастер глупых вопросов
Матраскин Брат• 18 августа 2023
Ответ дляКоржик

Матраскин Брат• 18 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Так не можна, треба все міняти.
Навіть якщо поїхали на кладовище машиною - краще її продати після цього.
Нет, сжечь
Сиамская сороконожка• 18 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Абсолютно 😢
Ви ж розумієте, що все буває вперше 😢
Що буває вперше? Використання мізків?
Ганцю в кєдах• 18 августа 2023
автор, вам надо срочно в монастырь, там 40 дней просить про ваше очищения.
))) це жарт звісно, ще підете
...аяприкольная• 18 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Прямо в платье?
Фрикаделька• 18 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Дівчата, а ви можете бути нормальними в таких ситуаціях? Чи навіть в таких темах потрібно доводити свою неперевершеність?
Удалено администрацией...
Плекаю думи• 18 августа 2023
Автор, понимаю вас. Я тоже такие вещи не хочу носить.
Я бы избавилась, если вызывают тяжеоые воспоминания, сжигать не обязательно
Гірчинка• 18 августа 2023
На похоронах дедушки я была в темно-синей юбке, купленной незадолго до них. Впоследствии я уже несколько раз надевала эту юбку на Новый год, свои дни рождения, дни рождения дочки

Майданщица• 18 августа 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Так!
І жити в будинку померлого теж не можна.
Всі , хтр таке роблять, вони помирають, років через 50, а може менше.

А ті хто знають і не роблять - живуть вічно.
Пользуясь случаем... Если у кого-то есть недвижимость умершего могу оформить на себя и снять это бремя!