Цукрові вишні• 18 августа 2023

Шлюб з родичем

Коли дійшло діло до заручин , то бабуся розповіла , що мій наречений можливо мій трьохрідний брат, оскільки у моєї прабабусі був роман з його прадідусем, і народила вона коли чоловік був на війні.
Мене це тривожило, але не зупинило. Потім зі мною трапилась завмерла вагітність і я знову повернулася до цієї історії. Можливо тут є жінки з подібними історіями, у вас є діти?
Моль Моллівна• 18 августа 2023
Прабабуся.. та то точно не трьохрідний

Ирина_Б_• 18 августа 2023
жесть
Розвідка Маші• 18 августа 2023
от кровозмішання можуть народитися больні діти, а не завмерла вагітність. Не придумуйте.
Розвідка Маші• 18 августа 2023
Прабабка у вас з вогником була шо казать.
Кусман Сиру• 18 августа 2023
У нас в родині є тітка вийшла заміж за родича 3- рідного , 2 дітей нечують добре, 1 все ок.
Розвідка Маші• 18 августа 2023
Чоловік на війни, бабуся теж не сумувала)
Пустощі-веселощі• 18 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Прабабуся.. та то точно не трьохрідний
А які?
Коник-стрибунець• 18 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Ну дык чешется))))
Б´ю байдики• 18 августа 2023
Автор, открываем биологию за 10 класс и читаем про кровесмешение.

Моль Моллівна• 18 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
А які?
Якісь ще більш дальні
люблю_тортики• 18 августа 2023
Это очень дальний родственник, даже не троюродный. Ничего в этом страшного нет.
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ну троюрідний ніби не супер близький родич. Здайте каріотип пари, чи як там цей аналіз називається.
В рот не ложи• 18 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
А замершие часто и бывают от того, что плод больной. Все правильно автор говорит
Люблю пиво• 18 августа 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
А які?
Сьома вода на кісілі, як казала моя бабуся. Ваша завмерла вагітність з цим ніяк не пов´язана.
Баба на горошині• 18 августа 2023
Это называется имбредный брак и он разрешен в Украине и во всех странах.
Так что не берите дурного в голову, тем более, никто там точно не сказал и не подтвердил.
Замершая беременность может случится с каждой и случается, примерно, с каждой второй.
Та_шо_ж_таке• 18 августа 2023
У мусульман через один шлюби з двоюрідними сестрами та братами. А тут таке далеке і лише теоретичне рідство.
Чучало яблуні• 18 августа 2023
капець. в мене на очах сім*я,щодня бачу,знаю їх. одружилися двоюрідні,бо кохання сильне було. обидвоє дітей хворі,несповна розуму. Донька ще так так -сяк,а син взагалі....Але у вас не двоюрідні,а якісь далекі. може можна аналіз зробити якийсь?
Та_шо_ж_таке• 18 августа 2023
Ответ дляЧучало яблуні
В мене перед очима зовсім інші приклади. І хворі діти народжуються не лише в родичів.
Крошка Енот• 18 августа 2023
Це якраз троюрідні. Якщо бабуся згрішила з прадідусем, то діди (чи баби) могли бути рідні, батьки - двоюрідні, вони - троюрідні. Але ймовірність того, що вагітність завмерла через це, мінімальна. Якщо це одиничний випадок в цьому веселому сімействі)))

Меня много• 18 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Прабабуся.. та то точно не трьохрідний
Чого це? Діти одного батька - рідні, одного діда - двоюрідні, прадіда - трьохрідні
Новорічна пальма• 18 августа 2023
Автор, можно сдать анализ дек на родство
Чучало яблуні• 18 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
я би так не ризикувала. хіба то щастя?ну там кохання до безтями. їм по 55 вже,але вони до безтями люблять одне одного. я такого ще не бачила.двоюрідні брат і сестра. а діти хворі психічно обидвоє
Відкушу все що стирчить• 18 августа 2023
в Индии, к примеру, таких историй масса, у одного из моих знакомых мама и папа двоюродные братья и сестры, если вам станет легче от этой информации
волосатое стекло• 18 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Выстроили немцы всех мужиков из села в ряд, надели мешки на голову и сказали баба, кто узнает на ощупь по члену своего мужика, та его заберет домой и он останется жив.
Матрена первая начала щупать... не мой, не мой, не мой, а этот вообще не из нашего села.
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляМеня много
Ну конкретно тут напів-трьохрідні, бо прадідусі я так розумію різні. Тільки прабабуся потенційно одна.
автор Цукрові вишні • 18 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
Саме так. Тільки прадід у нас спільний виходить, прабабусі різні
Потребую апгрейду• 18 августа 2023
Знайома заміжня за троюрідним братом. Двоє здорових синів. Щаслива родина.
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ой, точно, заплуталася. Здайте каріотип пари.
Пушкининиана• 18 августа 2023
Знала семью армян ,ещё в в 2000 , троюродные брат и сестра поженились , родили детей, всё норм .
Само_достаточная• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ну так это ж вообще не родственники даже.
Не придумывайте.
Если так уж вам это в голове сидит то сделайте с мужем тест ДНК чтоб убедиться что вы не родственники.