Каляка маляка• 18 августа 2023

Дети будут учиться в разные смены. Капец (((

Просто уже нет сил с этой школой.
Весь прошлый год оба сидели на удалёнке.
В этот надеялись на школу.
Так устроили цирк: будут ходить в разные смены.
Папобус• 18 августа 2023
Ответ дляТоскующая
Оце ж така фігня. І додатково школа англ мови в різні зміни відповідно, а ше футбол і ушу. І хотілось би басейн. А ще крила хотілось би. Бо я просто за*балась як гонча скрізь встигнуть. І мене питають коли я піду на роботу. Я просто не знаю куди в графік втикнуть роботу. Відчуваю, що я приречена бути в обслузі дітей.
В мене депресія, що от от осінь і це почнеться.
Але то фігня, аби війна кінчилась
а я не знаю куди втулити гуртки, бо мушу працювати. У вас ще не найгірший варіант

Пожарник• 18 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ви (я ж думаю ви ’нормальна мама’?) ЯК готувались ДО початку війни?
Ні, я не нормальна якраз. Абсолютно не готова і вигрібаю по ситуації. 🫣
Пожарник• 18 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
я Танею захоплююсь і всі її теми читаю з великою зацікавленістю
Завчасно відповід Вам на ймовірне питання: захоплююсь тим, як майстерно вона відшиває всіх і вся своїми відповідями, ’заводячи’ публіку
Мені здається, що вона якраз гарно відпрацьовує це)) бо мало кого публіка так гарно пам´ятає)
Папобус• 18 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
для Києва - відверта новинка
за інші міста не скажу (єдине що - у Вишгороді було і раніше 2 зміни)
і як ми ото вижили колись? Коли я вчилася було 2 зміни. У Києві
Пожарник• 18 августа 2023
Ответ дляПапобус
Я коли читаю деякі коментарі то трішки в такому легкому шоці
Чи то люди просто так пишуть, чи вони не працюють взагалі. Бо коли ти працюєш, коли немає допомоги, то ти від двох різних змін у дітей все рівно, як мінімум перший час, будеш в легкому ах..ї( соррі). Бо ти фізично не знаєш як вліпити хоч один гурток кожному, дві різні зміни, свою роботу і хоча б якийсь мізер свого життя. А це ще на відключення електроенергії.
У мене аж око засіпалося від того, як уявила оце все
Пожарник• 18 августа 2023
Ответ дляПапобус
Колись і в полі народжували. А ще раніше в печері жили
Тоскующая• 18 августа 2023
Ответ дляПапобус
Згодна!
Я такая - жду трамвая• 18 августа 2023
Ответ дляПожарник
Ну ото для того.
Удалено администрацией...
Подтяжка• 18 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Киев.
У меня судя по всему тоже. Т.к. предварительно сказали сыну, что он первую неделю на дистанционке, а дочка будет учиться. Правда не в смены, а в недели. Две недели будет один ребёнок в школе, второй на дистанционке, потом наоборот. Ничего - приноровимся. Сложно, но реально.

Одна_на_всей_планете• 18 августа 2023
Ответ дляСовбез
Вы ответили на мой комментарий, где я писала, что в этом году в Киеве дистанционного обучения нет. А смешанная и в прошлом году была и она считается очной.
Вы расписались за весь Киев. В Киеве в каждой отдельной школе разные условия, есть школы где есть дистанционные классы. В нашей школе открывают дистанционно клас, если 18+ человек класса за дистанционку.
Мрію про пончик• 18 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
тому що формат НЕ_однієї зміни став масовим саме після початку цієї сраної війни (вибачте за емоції)
Не видумуйте.
Папобус• 18 августа 2023
Ответ дляПожарник
порівняли х.. з пальцем, ви б ще інфузорії туфельки згадали
Папобус• 18 августа 2023
Ответ дляПожарник
тому моя дитина ходить лише на один гурток, у зручний для всіх час. От трохи підросте і сам буде ходити куди заманеться.
Елена 878• 18 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Так этот пользователь наоборот пишет, что проблемы в разных сменах нет.
У Тани тоже старший в 6 класс пошел, самостоятельный парень, который будет ходить сам в школу. И я не вижу проблемы разных смен
Это Вы не видите, а Таня ее сейчас феерично нарисует! Мастерство не пропьешь даже на шашлыках с водкой на детском дне рождения
Заліковий троль• 18 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Так должен же был быть в детском центре. Они что там костер развели?
Елена 878• 18 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Они вроде на шашлыки должны были идти дочки день рождения отмечать. Про детский центр это какая-то новая тема? Дайте ссылку пожалуйста
Заліковий троль• 18 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Может старая наоборот. Месяца два назад была. Там Таня спрашивала, как сделать так, чтобы не звать родителей и аниматоров. Типа она сама за детьми присмотрит. Может передумали и на шашлыки пошли. А что на шашлыках было?
Елена 878• 18 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Шашлык то весной было, ещё до отпуска в домике на реке. Не осталось у Вас ссылки на тему про детский центр? А то я долго не заходила почти, все пропустила
Заліковий троль• 18 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Ой вряд ли. Но я поищу сейчас

Семенівни сусідка• 18 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Не видумуйте.
Об´єктивна правда
Семенівни сусідка• 18 августа 2023
Ответ дляПапобус
Аргумент - не аргумент
Семенівни сусідка• 18 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А дайте посилання на тему пліз
Заліковий троль• 19 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А дайте посилання на тему пліз
Та не могу найти. Я оказывается во стольких темах отвечаю)))
Семенівни сусідка• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Я 1986 року народження.
Відповідно навчалась у школі з 93 по 2003 роки
Про другі зміни в моєму оточенні (шуляака, солом´янка, оболонь, Борщагівка, голосієвоя) ніхто в принципі не чув
Семенівни сусідка• 19 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Чекаю що ви знайдете)))) дуже Таню люблю читати за чаєм)))
Мрію про пончик• 19 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Об´єктивна правда
Це не порада, а констатація факта. Дві зміни були ще в дитинстві моїх дітей і навіть моєму.
Кіма кепка• 19 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Я 1986 року народження.
То чули про це і Вишневе, і Софіївська Борщагівка.
Тепер і київ почує
Пульт от линолеума• 20 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
то й на краще. чим те шо в нас придумали
Я тут як почитала, вже думаю, що і правда, хай вже та дистанційка повноцінна, ніж отой вінегрет.