Хитрушка-чекушка• 18 августа 2023
є ті, хто усю вагітність носили компресійні чулки чи спец для вагітних колготки?
як воно вам влітку було? чи є такі, що з отворома для пальчиків ніг хоча б?
звісно питання до тих хто має схильність до варикозу і набору ваги.
Кіма кепка• 18 августа 2023
я носила летом чулки. сначала было жарко, но очень быстро привыкла и без них уже было тяжело
Хитрушка-чекушка
• 18 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
а на якому строці?
мене от тільки зона пальців турбує, бо я і взагалі саме через те що схильні вростати нігті великих пальців якщо щоть не просторне там, колготки не ношу - лише лосіни..
а чулки мало уявляю на собі, ще бо мякий жирок вверху ніг - воно ж пережме, ну і рост 170см.
схильність до набряків і варикозу велика
я якщо що не вагітна, але вже 37років, і звісно якщо зустріну свого чоловіка то ще б у найближчі роки 3-5 народила б (дітей нема поки, в мене все у житті з запізненням . ну обто нема дітей не тому що не хотіла чи не виходила, а інші причини)
Мания-Величия• 18 августа 2023
Автор, ви зараз думаєте про такі речі, коли немає чоловіка та дитини і це питання за вашими ж розрахунками не буде актуальним ще 3-5 років?
Мені здається, ви відволікаєтесь від серйозних речей та своїх переживань таким дивним чином. Краще займіться тим, що для вас зараз насправді важливо.
Кіма кепка• 18 августа 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
а на якому строці?
на разных сроках, 3 беременности было
можете купить и просто так без беременности попробовать.
Хитрушка-чекушка
• 18 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
ну то я від жінки сьогодні почула що вона носила увесь час чулки компресійні під час вагітності, то от і зацікавило чи багато хто носить.
Дякую за пораду
, але я любознательна і мені дійсно зацікавило сьогодні як ото жінки носять цілу добу майже і щоденно.
Дякую за пораду
Хитрушка-чекушка
• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Это не ваша тема, как ездить беременной на осмотры к врачу?
не розумію вас. вище написала звідки виникла ця тема.
Стервочка• 18 августа 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
там просто автор тоже еще не забеременела, но очень интересовалась, на чем лучше ездить беременной к врачу )))