Колдунья-вещунья• Изменено 18 августа 2023
Отака фігня з відпочинком
Кого ще накриває на відпочинку? Поїхала на відпочинок за кордон і хочу плакати тому що тут гостріше відчувається несправедливість, тому що у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. так не чесно...
Тільки не треба, дівчата, писати що є ще комусь гірше, я це знаю.але якщо ти навіть виїхавши на якийсь час з країни все рівно живеш в війні то не складно уявити почуття військових, які на фронті, на 0 і людей що живуть біля фронту, які бачили страшні речі для них дикість приїхати навіть в більш-менш безпечний регіон України, я не говорю про іншу країну, і там побачити норм життя((
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я, зараз, так шкодую, що не виїхала після перемоги на виборах зеленського.. от багато хто тоді сказав що буде війна..
Так війна була ще до Зеленського, ви не в курсі?
Обстановщица• 18 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Поехали воевать и увивать в Украину русские - плохие, уехали заграницу, чтоб не убивать никого в Украине - тоже плохие
Не треба читати між рядків там, де нічого не написано)
Пупуговка• 18 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Когда Сирию бомбили, вас чего-то так не бомбило о несправедливости рассуждать.
прям словами пукина говорите
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ваші коми дуже гарно окреслюють вашу освіту
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Тобто в вашому місті немає дорогущих машин, всі місцеві в західній частині країни?
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
І мою освіту ще буде оцінювати безграмотна людина, яка пише нечеСТНО(( не позортеся освічена ви наша
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Т9 і коми - це різні речі. Яка у вас освіта?
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тільки тупенькі побачили заздрість..я пишу що тут ще більше відчувається як не чесно по відношенню до українців в Україні ця війна
Автор, таке враження що ви зовсім не вмієте висловлювати свої думки. Чи ви так дійсно думаєте, як пишете в стратпості?
’у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. ’ Що нечесно? Що вони живуть звичайним життям, і ви маєте змогу приїхати до них, і пожити таким самим?
Люди, які пишуть, що в західній частині країни тихо, і теж нечесно, ви серйозно? Ви вважаєте це несправедливістю, а не можливістю в любий час дістатися безпечного місця в своїй країні?
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляamvroziya
Ви поіхали на відпочінок, но хочете плакати....))))..Від чого?
Якійсь сюр. Або не ідьте, або відпочівайте. Дивна тема, якщо чесно..
100%, і бажано при цьому вимикати додаток Тривога. Щоб і собі дати відпочити, і людям навколо.
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляamvroziya
Так це ’маскальська’ тема, по типу ´як нам всім тут погано´
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ага)) ну звичайно т9)) освіта в мене точно краще чим у вас, шановна))
Ответ дляБутерброд з ікрою
та нам зає*ісь))
я вже розмірковую, коли кацапи почнуть бамбіть Киів, как ми бамбілі 8 лєт бамбас. Буде нагода вночі бдіть та закрить баклажани. Бо стоять.. Або робота, або якщо дома, вдень наразі жаридло, немає сечі терпіти ці борошна))
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Покажіть свій диплом тоді, інакше ви трепло
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ні покажіть ви диплом інакше ви трепло.. а взагалі так хочеться вас послати)) не уявляєте навіть як сильно хочеться послати вас)
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви тут також кому пропустили))
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ви тут також кому пропустили))
А у вас є цікавіші заняття в житті окрім як пунктуацію перевіряти на форумах?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
У вас с запятыми явная проблема, может, на русском, вас будут понятнее мои слова, учитесь
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
У вас есть интереснее занятия в жизни кроме как пунктуацию проверять на форуме? Может вам на русском будет понятнее?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Цікавіші є, також фігні, як у вас, - немає
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не схоже)) що маєте цікавіше.. схоже саме цікаве у вашому житті - це читати про чужі подорожі..ну добре читайте, якщо власні не можете дозволити
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви самі в окопі? А чесно те що ви на дивані жопой зараз а хлопці в окопі..а 23 -х денна дівчинка з Херсона мертва?
Автор, так а чому ви не в окопі, а на відпочинку? Проблема в вас, а ви шукаєте в комусь, от прийшли на форум, щоб спробувати самоствердитися, і не вийшло... Якщо ви дійсно відпочиваєте, закрийте форум, і гарного відпочинку, вам треба навпаки відчути хоч на декілька днів мирне життя, а не страждати, інакше для чого ви взагалі виїжджали з країни, свого міста?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так вам же ця подорож не принесла задоволення, навіщо на неї рівнятись?
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну у мене вона хоча б була а у вас і такої немає.. все на що здатні перевіряти помилки чужі.. багато знайшли зараз помилок?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чи дійсно вона була? Чи ви просто кремлівська тролляка, яка хоче збентежити порадчицю?))) Фото з відпустки з краєвидами де?
Мозговая пилочка• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Шановна Адміністрація,дуже прошу банити авторів таких дописів навічно 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬. Дякую за розуміння.
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так і знала, що ви фото зараз попросите)) фото можу скинути, але лише після того як ви ввічливо попросите.. вмієте це робити?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так і знала, що ви не в окопі, і ваш чоловік також, але душа просить страждань))
Колдунья-вещунья
• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тільки давайте швидше, тому що йду спати
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви на приколі? Ми ваші фото прагнемо з іншої країни