Колдунья-вещунья• Изменено 18 августа 2023

Отака фігня з відпочинком

Кого ще накриває на відпочинку? Поїхала на відпочинок за кордон і хочу плакати тому що тут гостріше відчувається несправедливість, тому що у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. так не чесно...
Тільки не треба, дівчата, писати що є ще комусь гірше, я це знаю.але якщо ти навіть виїхавши на якийсь час з країни все рівно живеш в війні то не складно уявити почуття військових, які на фронті, на 0 і людей що живуть біля фронту, які бачили страшні речі для них дикість приїхати навіть в більш-менш безпечний регіон України, я не говорю про іншу країну, і там побачити норм життя((
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я, зараз, так шкодую, що не виїхала після перемоги на виборах зеленського.. от багато хто тоді сказав що буде війна..
Так війна була ще до Зеленського, ви не в курсі?

Обстановщица• 18 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Поехали воевать и увивать в Украину русские - плохие, уехали заграницу, чтоб не убивать никого в Украине - тоже плохие
Не треба читати між рядків там, де нічого не написано)
Пупуговка• 18 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Когда Сирию бомбили, вас чего-то так не бомбило о несправедливости рассуждать.
прям словами пукина говорите
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ваші коми дуже гарно окреслюють вашу освіту
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Тобто в вашому місті немає дорогущих машин, всі місцеві в західній частині країни?
автор Колдунья-вещунья • 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
І мою освіту ще буде оцінювати безграмотна людина, яка пише нечеСТНО(( не позортеся освічена ви наша
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Т9 і коми - це різні речі. Яка у вас освіта?

Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тільки тупенькі побачили заздрість..я пишу що тут ще більше відчувається як не чесно по відношенню до українців в Україні ця війна
Автор, таке враження що ви зовсім не вмієте висловлювати свої думки. Чи ви так дійсно думаєте, як пишете в стратпості?
’у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. ’ Що нечесно? Що вони живуть звичайним життям, і ви маєте змогу приїхати до них, і пожити таким самим?
Люди, які пишуть, що в західній частині країни тихо, і теж нечесно, ви серйозно? Ви вважаєте це несправедливістю, а не можливістю в любий час дістатися безпечного місця в своїй країні?
amvroziya• 18 августа 2023
Ви поіхали на відпочінок, но хочете плакати....))))..Від чого?
Якійсь сюр. Або не ідьте, або відпочівайте. Дивна тема, якщо чесно..
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляamvroziya
100%, і бажано при цьому вимикати додаток Тривога. Щоб і собі дати відпочити, і людям навколо.
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляamvroziya
Так це ’маскальська’ тема, по типу ´як нам всім тут погано´
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ага)) ну звичайно т9)) освіта в мене точно краще чим у вас, шановна))
amvroziya• 18 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
та нам зає*ісь))
я вже розмірковую, коли кацапи почнуть бамбіть Киів, как ми бамбілі 8 лєт бамбас. Буде нагода вночі бдіть та закрить баклажани. Бо стоять.. Або робота, або якщо дома, вдень наразі жаридло, немає сечі терпіти ці борошна))
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Покажіть свій диплом тоді, інакше ви трепло
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ні покажіть ви диплом інакше ви трепло.. а взагалі так хочеться вас послати)) не уявляєте навіть як сильно хочеться послати вас)
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви тут також кому пропустили))
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ви тут також кому пропустили))
А у вас є цікавіші заняття в житті окрім як пунктуацію перевіряти на форумах?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
У вас с запятыми явная проблема, может, на русском, вас будут понятнее мои слова, учитесь
Ответ дляБутерброд з ікрою
У вас есть интереснее занятия в жизни кроме как пунктуацию проверять на форуме? Может вам на русском будет понятнее?

Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Цікавіші є, також фігні, як у вас, - немає
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не схоже)) що маєте цікавіше.. схоже саме цікаве у вашому житті - це читати про чужі подорожі..ну добре читайте, якщо власні не можете дозволити
Малинка• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви самі в окопі? А чесно те що ви на дивані жопой зараз а хлопці в окопі..а 23 -х денна дівчинка з Херсона мертва?
Автор, так а чому ви не в окопі, а на відпочинку? Проблема в вас, а ви шукаєте в комусь, от прийшли на форум, щоб спробувати самоствердитися, і не вийшло... Якщо ви дійсно відпочиваєте, закрийте форум, і гарного відпочинку, вам треба навпаки відчути хоч на декілька днів мирне життя, а не страждати, інакше для чого ви взагалі виїжджали з країни, свого міста?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так вам же ця подорож не принесла задоволення, навіщо на неї рівнятись?
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну у мене вона хоча б була а у вас і такої немає.. все на що здатні перевіряти помилки чужі.. багато знайшли зараз помилок?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чи дійсно вона була? Чи ви просто кремлівська тролляка, яка хоче збентежити порадчицю?))) Фото з відпустки з краєвидами де?
Мозговая пилочка• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Шановна Адміністрація,дуже прошу банити авторів таких дописів навічно 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬. Дякую за розуміння.
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так і знала, що ви фото зараз попросите)) фото можу скинути, але лише після того як ви ввічливо попросите.. вмієте це робити?
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так і знала, що ви не в окопі, і ваш чоловік також, але душа просить страждань))
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тільки давайте швидше, тому що йду спати
Бутерброд з ікрою• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви на приколі? Ми ваші фото прагнемо з іншої країни