Колдунья-вещунья• Изменено 18 августа 2023

Отака фігня з відпочинком

Кого ще накриває на відпочинку? Поїхала на відпочинок за кордон і хочу плакати тому що тут гостріше відчувається несправедливість, тому що у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. так не чесно...
Тільки не треба, дівчата, писати що є ще комусь гірше, я це знаю.але якщо ти навіть виїхавши на якийсь час з країни все рівно живеш в війні то не складно уявити почуття військових, які на фронті, на 0 і людей що живуть біля фронту, які бачили страшні речі для них дикість приїхати навіть в більш-менш безпечний регіон України, я не говорю про іншу країну, і там побачити норм життя((
Коренная киевлянка• 18 августа 2023
А вы хотели чтобы война была по всему миру? Тогда б вам полегчало?

автор Колдунья-вещунья • 18 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну що за дурне питання, я хочу щоб у нас не було війни
#Пойду_кгадалке• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це від вас не залежить. А от повністю відгородити себе від війни і жити нормальним життям цілком реально .
Коренная киевлянка• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Все вопросы к тем , кто это заварил.
Синди Кроуфорд• 18 августа 2023
Я зимой ездила в Европу на несколько дней.
Когда у нас света небыло постоянно.
Так чувствуыалось сразу как изменилось у нас мышление и насколько приспособились к ситуации (((
Біле пальто• 18 августа 2023
Не было такого.
Вам заняться нечем?
Не ездите никуда.
Вы зачем поехали?
сою не люблю• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Всі ми хочимо. Що далі?

Кукарикуууууу• 18 августа 2023
Удалено администрацией...
Морковна• 18 августа 2023
Когда Сирию ровняли с землёй - вы думали об том ? Или жили своей жизнью ?
Оябунчик• 18 августа 2023
Для мене теж була дикість,як вилізли с подвала,та змогли виїхали з Чернігова,то за 100 км,було тихе розмірене життя ...але,в чому я буду винити цих людей?
Так можна просто на всіх кидатися...
Швидкоруч• 18 августа 2023
Ой, автор, у нас и без заграничного отдыха, ребята, приезжающие в отпуск или на лечение, охреневают от того, как люди живут, как относятся к воюющим и прочее. Это страшно, факт. А ещё страшнее, видеть и знать отношение тех, кто косит от призыва и говорит, что воюют только дураки, а умные дома на диване.
Аноним ФЕЯ• 18 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Как умно. Где ограждаетесь?
Ответ дляКоренная киевлянка
Все вопросы к тем , кто это заварил.
Я з Вами згодна ..мені тепер ще більш стали зрозумілими почуття людей які поблизу фронту, як їм важко навіть у Львові, Дніпрі, Києві та ін..це психологічно важко цю несправедливість прийняти..
сою не люблю• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Серйозно? Зате Волинська обл на й місці пр кількості загиблих.
Не трандіть. Розкажіть це матерям, дружинам, дітям....
Відкушу все що стирчить• 18 августа 2023
Я тому і не поїду до нашої перемоги, бо душа болить. А вже потім відірвусь на повну, якщо виживу. І русню буду чморити всюди і завжди.
#Пойду_кгадалке• 18 августа 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Как умно. Где ограждаетесь?
Переїхала за кордон
Гравіцапа• 18 августа 2023
Я поїхала до Туреччини, не шкодую, трошки важко що чоловік вдома (у нього відпустка, вперше за рік), а ми вже проплатили тур, то не могли не поїхати, дуже дорого для нашого бюджету, та й ми це заслужили, хоч дитина трохи подивилася на світ і «видихнула».
Багато росіян, радує що вони нас бояться, шифруються максимально падлюки)
Добрая свекровь• 18 августа 2023
’Їжачки плакали, але продовжували їсти кактус’. А стосовно себе вас не накриває? Це не ваша війна? Ви ж відпочивати поїхали, а не плетете маскувальні сітки чи щось ще? Нє? Тоді чому така заздрість до іноземців?
Ответ дляСинди Кроуфорд
Когда у нас света небыло постоянно.
Думаб, це почуття з нами надовго навіть після закінчення війни..

язззззь!!!• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
На дорогущих машинах і в Буковелях якраз більшість не мешканці західних областей. Я в Одесі була те саме.
Тут как тут• 18 августа 2023
Да, несправедливо. Нам знакомая, живущая много лет за границей, рассказывала, как ей было тяжело в марте 22 года. А еще мне иногда мама начинает рассказывать, как тяжело моей сестре живется в Европе (сестра уехала задолго до войны с семьей и хорошо устроилась), я ей говорю, а нам тут легко, всего лишь ракеты летают. На что мне говорят ’ну у всех свои нюансы’
Аноним ФЕЯ• 18 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Переїхала за кордон
Скатертью дорожка
Кукарикуууууу• 18 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Я про курортні містечка написала
Ответ дляБіле пальто
Не было такого.
Вам заняться нечем?
Не ездите никуда.
Вы зачем поехали?
І країна прикольна, але реально не варто було їхати..
Невгамовна• 18 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ага,скажите это тем, у кого мужья невыездные или воюют
Аннуитет• 18 августа 2023
Когда Сирию бомбили, вас чего-то так не бомбило о несправедливости рассуждать.
Гравіцапа• 18 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Когда у нас света небыло постоянно.
Не треба далеко ходити, взимку їздила до Львова, та там взагалі інший світ був, хоча світло теж вимикали
сою не люблю• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Я про курортні містечка написала
Завдяки тим курортам підтримується економіка
іронічна антитеза• 18 августа 2023
Через те я і не рвуся на відпочинок, бо знаю який це буде відпочинок...
Ответ дляОябунчик
Так можна просто на всіх кидатися...
Я їх не виню, я відчуваю жаль за Україну.. претензій не маю до мешканців цієї країни ніяких