Кудряшка Сью• 18 августа 2023
Хто продавав своє авто з-за кордону?
Вийшло продати? В межах своєї країни чи підганяли до кордону? Не знаю як це все організувати, якщо власник приїхати не може
Результат:
вже голосів:
9 (90%)
Результат
1 (10%)
Продали
0 (0%)
В процесі
0 (0%)
Довго не продається
0 (0%)
За ринкову ціну
0 (0%)
Із скидкою
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А як ви собі це уявляєте?
У МРЕВ зняти з реєстрації ж потрібно
Доручення можу в консульстві зробити
Їжак в панчохах• 18 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А як ви собі це уявляєте?
У МРЕВ зняти з реєстрації ж потрібно
Пригонит в Украину и снимет в течении 10 дней
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Продать в другой стране это попасть на растаможку. Никому это не надо
Бачу періодично оголошення , які розраховані на українців, які в тій же країні
Їжак в панчохах• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Доручення можу в консульстві зробити
Там же можете и договор купли Пресли доверенность то это не продажа
Знаю бакси• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Оголошення куплю?
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Оголошення куплю?
Різні , і куплю і продам , потім в коментах українці відписуються
Знаю бакси• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну как правила покупают к украинцев за копейки. Сами то не настораживаются вывозят в Украину и продают за бОльшие деньги
Знаю бакси• 18 августа 2023
У меня знакомый купил евробляху перед 24.02 растаможил….. поехал в Италию. Теперь собирается машину продавать в Украине, но не в Италии
Їжак в панчохах• 18 августа 2023
Если вы будете продавать у себя в стране то понятно что продадите дешевле чем в Украине , но ее уже не нужно растлмаживать
Знаю бакси• 18 августа 2023
Добавлю у друга 4 детей он может кататься туда сюда, а у тех кто чудом выехал нет выхода кроме продать хоть за что-то
жар-птица Нюра• 18 августа 2023
Все пригоняют в Украину продавать. Вы же понимаете что с Европы к нам машины гонят
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Власник чоловік , тому варіанту приїхати взагалі нема
Бабульція• 18 августа 2023
Ми перегнали свою машину в Україну. Чоловік на мене зробив доручення в консульстві і продали за тиждень. Правда допомагав продавати брат, він і зустрічався з покупцями. Я тільки в МРЕО була присутня. Можна і на брата було доручення скласти, але я якраз їхала до України.
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляБабульція
Тобто можна зробити взагалі на іншу людину, щоб вона зайнялася продажем?
Бабульція• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
От щоб зовсім на іншу, то не знаю. Але,як подумати, то чому ні, яка різниця
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Важко це. Планую, що тут все продамо, а вже потім поїдемо.
Машина але півтори роки за кордоном
Губка Боб• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Можна зробити довіреності на вас, треба дізнаватися як це зробити закордоном. Ми зробили таку довіреність на всі дії від його імені на мене перед війною і на виїзд дітей (я ж тоді не знала, що не треба буде дозвіл батька на вивіз).
Краще робити на всі дії в усіх установах, сплату податків (бо при продажу майна треба обов´язкові платежі робити), бо ще невідомо скільки війна триватиме може треба буде від його імені вступати у спадщину і продавати.
Губка Боб• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Машина але півтори роки за кордоном
Якщо вона там вам не потрібна, то має сенс привезти в Україну продавати, а довіреності на вас можуть і за кордоном зробити.
Дізнавайтеся де і як
Кудряшка Сью
• 18 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Дізнавайтеся де і як
Я теж за кордоном , хочу купити на місцевій реєстрації, а цю було б добре продати
Винник• 18 августа 2023
Мы покупали в Германии.Продавец у нотариуса делал доверенность, а в Украине по этой доверенности в мрео перерегистрировали машину на себя.
Рогнеда Карповна• 18 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Якщо ні ви ні чоловік не збираєтесь приїхати в Україну, то продати не вийде