Губка Боб• 19 августа 2023

Какие имена вас бесят?

Какие и почему?
Вот меня например:
Алексей ( особенно Лёша 🤮) и Валерий ( Валера) сразу ассоциация с не очень адекватными и умными людьми.
У вас как?
успокойте_Меня• 19 августа 2023
Оксана , Оля , Анна , Наташа .. 🤢
Дракон2000• 19 августа 2023
всякие типа Даздраперма и прочее такое неудобное! А ещё Венера, Минерва, Иисус, Люцифер и прочие в честь богов и демонов, бессмертных!
Рогнеда Карповна• 19 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Коли це скорочували по останні частини імені, згодна що Люда і Міла і поряд не стояли. Багато імен закінчується однаково і що це однокові скорочені форми?))) Марина, Ірина, Арина, Карина - це все якась Рина?😁
Знову ж порівнянн з Іринами, Арина і т.д. - також взагалі не в тему. Людмила - можна скорочувати до Мила (Міла), так само як ім’я Валерія - до Лєри, Владислава - до Влади або СЛАВИ - бачите, друга частина довгого імені також може виступати скореченим ім’ям (це до вашої безглуздої думки: ’Коли це скорочували по останні частини імені?’ І таким прикладів десятки
Одна_на_всей_планете• 19 августа 2023
Удалено администрацией...
Слухи-руки не распускаю• 19 августа 2023
Света, Коля, Витя, Ира, сергей,
долой_лама• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
По-перше, для мене ці гарні))
І я не критиковала, а відповіла на топік) ви що Олександра)))

Кожен вибирає імена які подобаються, без поважних на це причин)🤗

Своє, навіть, можна змінити, а ви про дитячі))) звичайно там вже робота була) яке обрати
Я поняла, что для Вас красивые, Вы ж их выбирали))
Для меня нет имён, которые бы меня бесили)))
И не угадали))) не Александра, хотя это имя красивое)) моё имя в этой теме пока не писали вообще))))
kid_muma• 19 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
В мене чоловік Толік
Ну ви все зрозуміли...
За все життя разом з ним (21 рік) жодного разу не незвала його по імені. Не можу видавити з себе
А як ви його називаєте? Питаю, бо на мене колишній казав завжди Кіса. Ну це жесть. Я розумію вдома. А оце в школі, десь в паспортному столі. Для мене такі люди дуже дивні
Намакушка• 19 августа 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Настя, Ліза через фонетичні асоціації
Мілана-дуже провінційно
Я Лиза) как только не дразнили в детстве, но сейчас на работе я Елизавета, не плохо так
котопёс• 19 августа 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
У меня за посдедние пару месяцев 4 знакомых назвали девочек Миями.Будет скоро как с Настями
Мені Мія це як недоім´я. Огризок ні туди і не сюди. Гірше тільки Ія
Броніки для Моніки• 19 августа 2023
темы такие бесят. имена не бесят.
Мамин тріль• 19 августа 2023
Акакий бы меня бесил, я думаю..
сама себе прекрасная• 19 августа 2023
Повна деградація
Щоб ім´я бісило це жесть 🤷
Ирина_Б_• 19 августа 2023
Виталя, Артем, девочки- Анжела, Елена
Коварная Зая• 19 августа 2023
Ліля🤢
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Света, Ира и майя. Лариса и тамара. Катя ещё. Лены достали в последнее время.
Коварная Зая• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Денис, Андрій, Максим ❤️
Так вони ж скорочуються- Ден, Макс
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ліля🤢
Даааа
Надежда наш компас• 19 августа 2023
Толик
КаваЗМолоком• 19 августа 2023
Девочки Александры ( Шуры) вот прям выворачивает меня
Мішечок щастя• 19 августа 2023
Камила Каролина
Дамир Вася
Это все что вспомнила
А так много🙈
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
По-перше, для мене ці гарні))

Прям работа🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
В вас столько глупого пафоса.
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Прям работа🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
В вас столько глупого пафоса.
Так не коментуйте)) вас хтось заставляє? Ви в полоні?) Подаєте нам знак)))
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Вы мне будете указывать, что делать и нет?) Вы меня с кем перепутали? С максимом, Денисом или андрейкой?
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ні, з Даздрапердой)
З чого ви взяли, що це все правда) ви вірите у все, що вам кажуть незнайомі люди, а потім хочете їх переконати у зворотньому?))))
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Ні, з Даздрапердой)
Что правда?
Вы пишете с пафосом об обычных вещах. Выглядите глупо. Продолжайте веселить людей)))
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Что правда?
А ви всім вішаєте ярлики?) Продовжуйте, можна ще в магазині цінники клеїти, така ж сама монотонна робота)

Звичайно що всі люди різні, а ви не знали?))) Живете у своєму світі є моє і неправильне)
З понеділка на дієті• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус

Глупым вешать не надо, их и так видно) вот как вас в этой теме.
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Амінь)
Свята ви людина)) дякую що сказали! Ваша місія виконана)

Реально, така дивачка, ще, мабуть, хрестик теж носите, для захисту від коментарів))))
ДелиВерка• 19 августа 2023
Ну не бесят просто не нравятся Лена-Света-Оксана-Ира
Аноним ФЕЯ• 19 августа 2023
Валера, Вася, Виталик