ir.zhuck• 19 августа 2023

Чернігів. Ми звикли до тривог. Це страшно.

Вже багато хто знає, що трапилось в Чернігові. Про прильоту ракети в їх драмтеатр. Про якусь там виставку сьогодні. Про кількість людей і дітей, що були на вулиці під час повітряної тривоги.
Це страшно. Страшно, що ми звикаємо до повітряних тривог. Що на людей, що ховаються під час повітряних тривог, дивляться як на навіжених. А потім прилітає, як сьогодні в Чернігів.
Вже відомо про загиблих, про поранених 37 людей і близько половини діти. Про важких в реанімації. Ще розбирають завали.
Невже люди, хоча б під час повітряної не можутьсховатись. В нас війна іде. А враження, що ні.
Скоро День незалежності. І що може бути в цей день, коли багато хто піде гуляти з дітьми.
Перше вересня і екскурсії.
В школі хоч точно спустять в бомбосховище, а на екскурсіях що.
Бережіть себе!
Тема, щоб ще раз зрозуміти, що у нас війна. І не засуджувати людей, що ідуть в укриття під час повітряної і не наражати на небезпеку себе і дітей.
KaVika29• 19 августа 2023
Ответ дляNat-li
А как же! Жертва сама виновата. Классика!
И люди с корзинками после церкви тоже виноваты...
Выродки.
Кто виноват , все знают и понимают ,вопрос как выжить в этом всем . По максимуму меры безопасности. Игнор Всяких мероприятий и прочего . Это возможно спасает жизнь , конечно еще есть такое понятие, как судьба .

Несу свiт на...• 19 августа 2023
Ответ дляiirbis
А хіба в Чернігові є сирена? Я не чула. Тому є люди, які навіть і не знають, що тривога. У нас в селищі волає кожен раз.
Є
Maria372• 19 августа 2023
Ответ дляLyudaT
Выставка оружия - это не завод по его производству, это не НИИ, это просто выставка. Чем она опасна? Вы не задаете вопрос ’какой смысл стрелять по выставке?’, а почему-то задаёте вопрос ’Зачем проводить выставки?’
Так Берлинская же написала: ’це ніяка не бізнес виставка, це закрита зустріч інженерів, військових і волонтерів на тему військових технологій для фронту’.
Дафна• 19 августа 2023
Просто народу пофиг и на себя и на детей. Я в Киеве. Прощентов 95 на тревоги вообще не реагируют.
Очень показательно, когда утром тревога, по дороге в школу, школа рядом с метро и 99 процентов родителей пишет в чате класса ’ ребенок вернулся домой, придет в школу после тревоги’. Не в метро, а домой.
Потому я не удивлюсь, что вместо того, что б спуститься в убежище народ пошел гулять на улицу.
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Ви як представляете це тренування ?))) это перший когось задавить ? Цу буде дурдом .
Ніхто в нас не давить. Вчителі контролюють і допомогають і заводять дітей по класам. Діти не штовхаються.
il-mari• 19 августа 2023
Ответ длямаринель-наумка
Нізто не навів . Усюд и було антнсовано виставку виробників дронів. В центпі міста , на Спас, коли рядом церкви. Парки....
значчить, винні організатори виставки!!!!!нема слів...
LyudaT• 19 августа 2023
Ответ дляMaria372
Если пишут, что были афиши, то какая это закрытая встреча?
KaVika29• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Нет, тревога уже была примерно за 5 мин до взрыва.
За 10 минут тревога была в 10.21. В 10,31 прилет
Ollka• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
І в 11:21 вже інфо про балістику по цим областям. Якщо в цьому місті люди знають, що 2-3 хвилини і прильоту, то тим паче потрібно бути уважнішими.
Так може бути ситуація, що дитина істеритб і не хоче іти. Але ж не всі 11 дітей, що зараз травмовані істерили?!
Бо ми, дорослі, можемо за себе приймати рішення, що ігноруємо тривогу і будь що буде. Але за дитину чи маємо право приймати? І наражати дитину на небезпеку?
По Вашій логіці потрібно не гуляти, або сидіти біля сховища весь час, не ходити на роботу, тому що по дорозі можуть оголосити ракетну небезпеку і не встигнете навіть з транспорту вийти.
От я гуляю з дитиною в парку, до якого йти 20-30 хв. По дорозі сховищ немає.
То мабуть ці півтора року повинні ходити гуляти тільки до сховища. А там бетон, ні майданчика, ні дерев майже немає. Сісти з дитиною біля дверей сховища і сидіти.

seami• 19 августа 2023
Страшна трагедія. Те, що винні рашисти - беззаперечно. Але сподіваюся, що і в нашій країні дадуть правову оцінку діям організаторів, і тим, хто надавав дозволи, і тим, хто відповідальний за сповіщення і доступність укриттів, і тим, хто пропагує ігнорувати небезпеку.
iirbis• 19 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Є
Я була в вівторок там. Як раз Макдональдс - театр. Сирени не було.
il-mari• 19 августа 2023
Ответ дляPrervana
ПЗД - это выставка военщины в 80 км от границы, куда ’гостынно запрошувалы’ инженеров, операторов, военных и всех кто мимо проходил. Это даже не слабоумие, я не знаю как это назвать.
ось і я про це, це шо, діверсія така, всіх разом накрити??
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляLyudaT
Бо там були присутні спеціалісти в цій сфері. Їм потрібно було прибрати людей-професіоналів.
Дами• 19 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут це? Нашо в Україні проводити виставки зброї і ще й піарити їх два тижні в соцмережі.
Берлінську треба садити, незважаючи на її досягнення.
Удалено администрацией...
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляiirbis
Як це не має? Можливо в якихось районах гірше чути або під час вітру. Але має бути сирена.
Несу свiт на...• 19 августа 2023
Ответ дляiirbis
Не знаю, я в іншому районі живу, сирена завжди була.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 августа 2023
Ответ дляFilomena
Вірите?
Дозволи даются в письмовому вигляді. Рішення виконкому, якщо говорити конкретно про чернігівську міську раду. Хай Берлінська покаже дозвіл.
Клементина• 19 августа 2023
Ответ дляLyudaT
У русні немає логіки
В них ВСЕ, що пов´язано з військовими викликає підвищену увагу. Виставка, завод, НІІ ім це неважливо!
Такі заходи не можна робити в центрі міста, де навколо гуляє купа цивільних з дітьми.
Ще і недалеко від кордону.
Такі виставки треба робити від самого початку десь у сховищи і десь не у людному місці. Наприклад, на заводах, побудованих за часів СРСР під цехами є глибокі бомбосховища. Могли б обрати щось таке.
mari_klim• 19 августа 2023
Ответ дляStepko.al
Я смотрю по отмашке стрелочницы подтянулись?
Т.е. виноваты все, кроме епаной русни, кидающей ракеты в центр города, получается? Ну-ну..
Епана русня будет и дальше кидать. А Вы будете на выставки военной техники ходить с детьми и в убежища не прятаться во время тревоги? На зло русне? Или всё-таки потому что уже пофигу на тревогу?

VShpak• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Діти в минулому році вже не раз в нас спускались у бомбосховище. Встигають всі зайти за 5 хвилин точно. Вже звикли мінімум на парту викладати під час уроку. Швидко збиратись і вниз.
У вас це де ? У нас тривоги по 10 разів на день !
Я не уявляю, як в таких умовах можливо нормально проводити уроки, і розраховувати на те офлайн навчання …
Унция яда• 19 августа 2023
Автор и поддакиватели «шо у людей в голове?» у вас вообще совесть есть? Вы своими нравственными рассуждениями паплюжите погибших и пострадавших. Хватит уже искать виноватых тут и виноватить тех кто ближе, кацапню виноватьте, а пострадавших оставьте в покое своими «надо было в укрытие спускаться».
Мне как черниговчанке просто мерзко читать ваши нравоучения. Имейте совесть, хватит песочить чужое горе!!!
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляMaria372
Уже 117 пострадавших. Сколько же успели пойти в укрытие?
Если всего было 200 приглашенных
Пострадало большинство тех, кто был в это время рядом на улице.
Несу свiт на...• 19 августа 2023
Ответ дляКлементина
У русні немає логіки
Ще і недалеко від кордону.
Так, в мене питання не так щодо заходу, як щодо місця проведення.
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляOllka
Тривогу оголосили в Чернігові об 11:21, а об 11:31 вже оголосили про вибух, а стався він раніше.
За 5-7 хв не встигнеш добігти.
Балістика лпьить з білораши 2 хв
Я вам могу сказать точно в 11-27
Соната любви• 19 августа 2023
не знаю, кто осуждает тех, кто идет в укрытие во время тревог.

вопрос в том, где взять эти укрытия, реальные бомбоубежища.
а не подвалы панельных домов

воздушные тревоги почти каждый день и по несколько раз в день.
и никто не знает., в какое время будет воздушная тревога или прилет.

людям нужно зарабатывать деньги, для это ходить на работу.

покупать продукты, для этого идти в магазин или на рынок.

или просто хочется от всего отвлечься и летом в парке отдохнуть, или по городу прогуляться, а не сидеть в четырех стенах.

никто ни от чего не застрахован.
Limonka11• 19 августа 2023
Ответ дляДафна
Була в Києві на днях, три тривоги за добу. В другу попали в страшенний корок ,і замість 40 хвилин їхали дві години. Люди просто стояли на вулицях, спека і що робити?
Filomena• 19 августа 2023
Ответ дляil-mari
Винні в тому що в них іскандер запустили?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 августа 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Пишуть, що точне місце озвучили лише запрошеним за 4 години до початку. Там всього було 200 запрошених. Але це нажаль нічого вже не змінить(
Мало віриться. Щас організатори будуть перекидувати відповідальність на інших відбілюючи себе
А 25 серпні планується така ж выставка в Харкові. Вже повно анонсів в соцмережах. Це що по вашому?
KaVika29• 19 августа 2023
Ответ дляOllka
Боже , це не постійно бігати чи жити в укритті , вам лінь просто перевірити , чому тривога? Чи летить чи ні ? Це треба контролювати ! Є підземні переходи . Є паркінги в сусідніх будинках .
Соната любви• 19 августа 2023
Ответ дляPrervana
есть этому название, все кто думает своей головой, понимает, зачем и для чего организовывается.