Таракашечка• 19 августа 2023
Потрібні 15 тис грн, підкажіть по картці Моно як
Як отримати саме цю суму і в який термін їх потрібно покласти назад? Ніколи не користувалася
Птица Говоруша• 19 августа 2023
Снимать деньги лучше в начале месяца. Например, если Вы снимаете деньги 1-2 сентября, то вернуть их назад нужно до конца октября. Если не вернёте или вернёте не все, то на остаток начисляется процент 3 или 4%
english book• 19 августа 2023
Ответ дляФайна цьоця
А скільки днів до 1 погашення?
Щоб не платити відсотків, то треба повернути всі кошти які взяли в поточному місяці, до останнього дня наступного місяця.
Тобто взяли в січні, повернути не пізніше останнього дня лютого.
Взяли в лютому, то повернути не пізніше останнього дня березня. І так далі.