В інтернеті точаться дебати, одні захищають її, інші відкрито ненавидять. На мою думку, винна русня, але місце дійсно непродумане і вороги цим скористалася ,
Результат:
вже голосів:
232 (38.03%)
Винна
201 (32.95%)
Я не знаю
177 (29.02%)
Не винна
От части виновата, такие вещи не должны проходить во время войны. Русне слили, про дроны. Они ударили, посчитав военной целью. Выдали кацапам хто за победу.
Да люди шли по улицам во время тревоги, но о том, что цель для поражения рядом и думать не могли.
Ещё одна ужасная трагедия, где пострадали мирные жители...
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляbrenda2305
Так, стоп. Винні кончені каци
А організатори заходу просто дивні, проводити такі заходи в центрі міста, де до кордону з рф кілометрів 60. І немає сильного ППО
Але винні саме каци, не треба перекручувати. Взагалі зараз не треба масових заходів. Я й за школу переживаю дуже
Бо рік назад не літала балістика
Перекручуєте ви. Ця ’дивакуватість’ організаторів заходу надто дорого коштувала людям. Люди, що організовують такі заходи (до речі, для чого вони зараз і яка їх необхідність) повинні головою думати, а не іншим місцем. І це я ще м´яко кажу. Бо є в суспільстві думка, що то взагалі пряма підстава була. Але з цим вже СБУ розбереться.
Насколько я поняла место встречи было оглашено ранним утром, до этого все держалось в тайне. Пусть ищут утечку, а не перекладывать вину друг на друга. Пока в кругах такого рода будут орудовать шпионы, будут такие инциденты и это тоже нужно учитывать, планируя подобные сборы.
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ дляFalcon82
Я одна не розумію навіщо цей захід проводити та ще й у Чернігові та й ще й анонсувати?
Не тільки ви не розумієте. Сподіваємось, що СБУ зрозуміє.
Ответ дляRenesmeе 16
Тому вона двічі як організатор повинна була подумати про людей які просто там проходили поряд і не знали що йде виставка яка може викликати інтерес у підарів
Інтерес у підарів викликає будь-що українське. Як не на Чернігів, так на інше наше місто вони його запустять. Їхня ціль залякати, показати, що вони готові на все заради своїх інтересів.
lorena28071970• 19 августа 2023
Ответ дляFalcon82
Вот именно- тем более, в военное время!!
Ответ дляOmerta
Але скоріш за все кацапи знали про ту виставку,
Проблема найбіьше звичайно в тому, що нема пво
Да, знали звичайно. Це ж іде процес приготовування, оюлаштувати приміщення, світло, чай,кава, охорона і все інше. Це захід в якому залучено було певний персонал, тому міг бути витік інформації. Тобто русню навели на це й захід.
А якщо там були наші військрві чи люди щалучені до армії дронів ,то була реальна мішень для русні, знищити професоналів в цій галузі
Renesmeе 16• 19 августа 2023
Ответ дляcoch100
Ну ось то виходить вони загрозу усвідомлювали що все повинно бути секретно, так якого хріна був вибраний центр міста?? Вони що не знають за 2 роки які кацапи мразі
Татьяна123• 19 августа 2023
Ответ дляuma
Как вообще могла в голову прийти идея такой выставки??? Дроны это наше оружие, это должна быть военная тайна… Небось круглая самая за аренду площади мозг затуманивает …
Ну и как можно вести детей на такое мероприятие это тоже вопрос разума родителей…
А кто вам сказал, что дети вообще на выставке были?
Ответ дляLynx_1992
Під час війни люди, причетні до управління дронами, зібралися глибоко в тилу вочевидь для обміну досвідом і координації подальших дій. Що у цьому такого незвичного і в чому тут вина організаторів? Ми так кожен приліт до військової частини будемо вважати виною керівників цієї частини, а може одразу Залужного особисто? Що такого надзвичайного у зібранні досвідчених кадрів, щоб це перекладало вину на організаторів зібрання?
Вина в тому, що якщо збираються для координації подальших дій, не треба про це оголошувати!!! Самі кажете, що досвідчені кадри! Навіщо їх збирати в одне місце, і казати вголос коли і де вони будуть?
Ответ дляMussja
Як я з її сторінки зрозуміла, цього вголос не казали. Просто було анонсовано, що буде виставка, без деталей для сторонніх.
Ответ дляLynx_1992
Достатньо було вголос сказати, що воно буде, в який день і в котрій годині. Достатньо було сказати вголос хто там буде, а місце русня сама взнає, чи думаєте їхня розвідка не працює і мало зрадників тих що працюють на ворога?
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
Ми ж про балістику зараз, вона і до Києва долітала за лічені хвилини. Не вірю, що це зіграло ключову роль і що в інших містах було б інакше.
Такі заходи взагалі не варто проводити у прифронтових місцях. Знаючи нашого ворога
nightwoman• 19 августа 2023
Отсосія винна безперечно, але чому люди з заходу розуміли що треба йти в укриття, а люди на вулиці не знали, що поряд з ними потенційна ціль саме в цей день, саме в цю тривогу. Мене це розпирає. Ми, цивільні люди, не знаємо, що поряд з нами знаходиться потенційна ціль для рашистів. В реальному житті ми оцінюємо де ходити поряд не треба в разі тривог, а тут як так склалося в центрі міста, в вихідний святковий день шалена небезпека була поряд з тисячами людей.
Тобто чоому всі закриті небезпечні збори/заходи не можуть проводитись не в людних місцях, і не серед білого дня на вихідних?
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Чому не можна таке проводити в Чернівцях або Івано-Франківську? Сорочинський ярмарок он вирішили у Львові проводити, а тут отаке - і прям під носом у ворога
Павлик Равлик• 19 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Місце надавала ОВА.
Ця байда зараз і розганяється для того, щоб відвести відповідальність від ОВА, призначеною владою, відсторонивши законно обраного мера. І крайньою зробити Берлінську.
nightwoman• 19 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Та будь-які міста, якщо це центр міста, вихідний святковий день. Небезпеку наЧе спеціально привезли в люди.
Наче в іншому місті люди не гуляють по центру в тривоги.
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
З яких пір Чернігів - глибокий тил? Не плутайте з Чернівцями
Клементина• 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
+1, в чём претензии к ней? Объявили тревогу, попросили идти в укрытие, часть людей ушла (не пострадали), часть осталась.
Её вина в чём?
До не притензіі в тому, що дуже невдало вибрана локація.
Заходи хоч якось пов´язані з чимось військовим не можна проводити в людному місті, тим більше навколо якого гуляють діти.
Що маємо наразі? Виставка привернула увагу русні, вони запустили ракету. Учасники виставки у своїй більшості заховалися, люди які гуляли навколо і що там всередині може і знати не знали - загинули.
Звісно, винувата кончена русня.
Але чи б запустили вони ракету по театру, як би в суботу він був пустим?
Звісно, винувата кончена русня.
Rina_europa• 19 августа 2023
От і показали ми європейським партнерам, що можемо забезпечити достатній рівень безпеки в де-яких місцях.
От і відкриють раянейр польоти зі Львову та де там ще мріяли?..
Мабуть, ми нічому не вчимося.
Ні люди, що гуляють і не йдуть в укриття, ні влада тим більше.
До дупи всім усе, одним менше...
Немає просто слів більше.
Мабуть, ми нічому не вчимося.
До дупи всім усе, одним менше...
Немає просто слів більше.
что вообще несло это мероприятие? зачем эта выставка? что хотели показать, кому? почему вообще эти дроны не на фронте? почему это мероприятие в Чернигове? Много вопросов, а внятных ответов нет.
А те кто ее оправдывают , это тоже самое что пойти в лес и быть съеденными волками и кричать что волк виноват, т.е. вы же понимаете что охота идет на военные объекты, а тут прям булка с маслом - 60 км от границы, пво нулевое, анонсы что,где,когда…. прям приглашение.