trickywicky• 19 августа 2023

По вашому Берлінська винна в сьогоднішній трагедії?

В інтернеті точаться дебати, одні захищають її, інші відкрито ненавидять. На мою думку, винна русня, але місце дійсно непродумане і вороги цим скористалася ,
Результат:
вже голосів: 610
232 (38.03%) Винна
201 (32.95%) Я не знаю
177 (29.02%) Не винна
olgabaluta• 19 августа 2023
Удалено администрацией...
автор trickywicky • 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Офис Президента такой шанс не упустит.
У неї були конфлікти з офісом?
lisulya• 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Так у нас война, центр или окраина, выходной или рабочий, для войны нет разницы, звучала тревога, загроза ракетного обстрилу.
Поэтому можно прямо в центре забебехать выставку дронов? Ну а шо, все равно ж война
iryna _b• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
Я й написала що винна русня. Судячи по тому, що відбувається в інтернеті, їй незабаром впаяють термін
Ну відповідальність організатори мабуть понесуть
Omerta• 19 августа 2023
Ответ дляYegonyashka
большинство пострадавших-это люди, которые были за пределами здания. В транспорте, просто на улице
Але скоріш за все кацапи знали про ту виставку,
Проблема найбіьше звичайно в тому, що нема пво
_Анна_83• 19 августа 2023
Ответ дляlisulya
А когда в центр Одессы прилетело - кто был виноват?
Татьяна123• 19 августа 2023
Выбрав место в центре города, она уже автоматически виновата. Судить как наводчика .
8Amidala8• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Винна русня!!!
Интересно кто фэйспалм на это поставил?
So_so• 19 августа 2023
Ответ для Toyota
Почему? Между ними конфликт?
Да. Офис уже победил в войне и реформы бьют ключом, а она открыто говорит, что не хватает того, этого, палки в колёса ставят, коррупция.
olgabaluta• 19 августа 2023
Ответ дляOmerta
Проблема в том, что головой нужно пользоваться, не только тогда, когда в нее кушаешь! Это касается и родителей, которые повели туда детей!
Lynx_1992• 19 августа 2023
Ответ дляMussja
Та зрозуміло, що ракети запустила русня, але частка вини її є також.
Під час війни люди, причетні до управління дронами, зібралися глибоко в тилу вочевидь для обміну досвідом і координації подальших дій. Що у цьому такого незвичного і в чому тут вина організаторів? Ми так кожен приліт до військової частини будемо вважати виною керівників цієї частини, а може одразу Залужного особисто? Що такого надзвичайного у зібранні досвідчених кадрів, щоб це перекладало вину на організаторів зібрання?
mamarama• 19 августа 2023
Уже Берлинскую травят за её высказывания о том, что нагло дерибанят деньги на музеи голодомора и подобное, а не на дроны для армии?
Месть не заставила себя ждать.
So_so• 19 августа 2023
Ответ дляmamarama
Месть не заставила себя ждать.
100%
Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
В укриття потрібно іти.
coch100• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
У неї були конфлікти з офісом?
Она одна из претендентов на министра обороны, которого планировали в женском обличии западные партнёры.
kanuka• 19 августа 2023
Ответ дляklaraneill
Ну и поделом. Надо думать башкой, когда такие вещи организовывает. Могли провести в укрытии например изначально.
Там и укрытий толком нет, спросили у чиновника, он тык мык, короче они зато сейчас активно укрытия строят для хасидов в Умани, скоро приедут, в сентябре, похвастались в марафоне, гадают теперь сколько тыщ приедут.
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляmamarama
Месть не заставила себя ждать.
Яка помста? Вона сама собі вистрілила в ногу. Саме вона ж розповідала про тотальну недооцінку ворога. І що в результаті?
Lynx_1992• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
В укриття потрібно іти.
Потрібно. Але до чого тут Берлінська?
E-ducate• 19 августа 2023
За повідомленням голови МВС більшість постраждалих - це люди, які знаходились на вулиці, в автівках, перехожі, а НЕ відвідувачі театру/виставки.

Але привід затратити Берлінську знайдений, як кажуть, ’користуючись нагодою ...’
Omerta• 19 августа 2023
Ответ дляolgabaluta
К сожаленью(((
Властям надо по нормально у вывозить людей оттуда, а не выставки собирать
VShpak• 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
І про це потрібно було сповістити усіх афішами ?
Renesmeе 16• 19 августа 2023
Однозначно винні кацапи але потрібно добре обдумувати заходи які можуть викликати інтерес у русні.
автор trickywicky • 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
Глибоко в тилу? Ви серйозно зараз?
Vika26• 19 августа 2023
Винні російські убивці. Якщо у ракетних атаках звинувачувати наших організаторів, то на час війни потрібно взагалі тоді скасувати всі заходи, конкурси, фестивалі, свята, навчання, взагалі суспільне життя. Ніхто не може передбачити, що ще обстріляти припаде на думку руським конченим собакам. Ці тварюки і школу можуть обстріляти і заявити, що знищили склад зброї. В житловий будинок поцілити і звинуватити нас, що це ми ппо так використали. Я не підтримую виставки зброї і техніки військової зараз, але і не підтримую звинувачення організаторам. Винні російські тварюки.
Lynx_1992• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
Глибоко в тилу? Ви серйозно зараз?
Так, абсолютно. А є бої поблизу Чернігова?
Lynx_1992• 19 августа 2023
Ответ дляVShpak
Як я зрозуміла, не було афіш. Інформація у вільному доступі не тотожна афішам.
Несу свiт на...• 19 августа 2023
Місце надавала ОВА.
автор trickywicky • 19 августа 2023
Ответ дляLynx_1992
Там до кордону така відстань, що долітає все
Це все одно, що сказати , що Харків теж в тилу
Renesmeе 16• 19 августа 2023
Ответ дляE-ducate

Тому вона двічі як організатор повинна була подумати про людей які просто там проходили поряд і не знали що йде виставка яка може викликати інтерес у підарів
Odilie• 19 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Частково в цьому є і її вина. Вона нещодавно писала, що недооцінка противника - погано. Оцінила? Молодець! У нас іде другий рік повномасштабної війни і всі чудово знають підступність ворога
Собрать стратегически важных специалистов во время войны, в прифронтовом городе, анонсировать это на весь мир. Я тоже ох...ю.