В інтернеті точаться дебати, одні захищають її, інші відкрито ненавидять. На мою думку, винна русня, але місце дійсно непродумане і вороги цим скористалася ,
Результат:
вже голосів:
232 (38.03%)
Винна
201 (32.95%)
Я не знаю
177 (29.02%)
Не винна
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
В чому винна берлінська?
Вона чітко розповіла про алгоритмі реєстрації і оголошення місця зустрічі.
Те, що люди в момент тривоги вийшли на вулицю, а не як зробила вона і пішла в укриття?
Питання безпеки, тобто хто злив цю інфу рашці повинні бути знайдені і покарані.
Дуже дивно, що люди з дітьми в момент тривоги не реагують на тривогу. Бо що? Бо звикли? Ну так до чого тут берлінська?
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляOmerta
Вибачте, але винні організатори і міська влада.
Чула, в Херсоні теж планується масовий захід - кінофестиваль, і в Одесі 🤷♂️🤦♂️
Це не афішувалося, за декілька годин зареєстровані учасники дізнались про місце
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляMussja
Вина в тому, що якщо збираються для координації подальших дій, не треба про це оголошувати!!! Самі кажете, що досвідчені кадри! Навіщо їх збирати в одне місце, і казати вголос коли і де вони будуть?
Хто казав в голос де і коли вони будуть?
Зайдіть на сторінку берлінської і почитайте
Ответ дляnightwoman
Отсосія винна безперечно, але чому люди з заходу розуміли що треба йти в укриття, а люди на вулиці не знали, що поряд з ними потенційна ціль саме в цей день, саме в цю тривогу. Мене це розпирає. Ми, цивільні люди, не знаємо, що поряд з нами знаходиться потенційна ціль для рашистів. В реальному житті ми оцінюємо де ходити поряд не треба в разі тривог, а тут як так склалося в центрі міста, в вихідний святковий день шалена небезпека була поряд з тисячами людей.
Тобто чоому всі закриті небезпечні збори/заходи не можуть проводитись не в людних місцях, і не серед білого дня на вихідних?
Там просто не было времени добежать до укрытия. А люди из Драма супстились в подвал.
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому винна берлінська?
В том что военное оборудование выставлялось в мирном объекте в центре города, где возможно большое скопление людей. Это не ярмарка урожая 2023, это то за чем охотится враг.
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
что вообще несло это мероприятие? зачем эта выставка? что хотели показать, кому? почему вообще эти дроны не на фронте? почему это мероприятие в Чернигове? Много вопросов, а внятных ответов нет.
А те кто ее оправдывают , это тоже самое что пойти в лес и быть съеденными волками и кричать что волк виноват, т.е. вы же понимаете что охота идет на военные объекты, а тут прям булка с маслом - 60 км от границы, пво нулевое, анонсы что,где,когда…. прям приглашение.
Да, давайте нічого не будемо робити, поки там рашка кліпає дрони щодня, ми будемо просто про дрони обговорювати в інтернеті.
Це дебілізм нації, коли свої ж люди звинувачують своїх. І кого! Берлінську.
Ну ок. Маю надію людина витримає цей Хейт
Винна русня. Вони кончені і всі ми чудово знаємо, що їх цікавлять не тільки військові об´єкти і що вони не раз цілеспрямовано по мирному населенню били.
Якби тієї виставки і не було, вони так само могли вдарити по центру міста. В Вінниці рік тому так і було, хоч ніякої виставки там і не проводилося в той момент
Ответ длясладкий_ноябрь
не давайте показывать в каждом городе что мы делаем и где и что лежит!
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ви бачили публічну афішу з місцем проведення?
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому винна берлінська?
Ну как вы читате. Куда люди вышли...
Пострадали те, кто был на улице - прохожие и проезжающие. Люди не успели никуда дойти до укрытия. Это очень людное место.
вот пример
У Чернігові після вибуху позашляховик відкинуло у перехожих
Магазин Олександра знаходиться через дорогу від місця удару. Його дві працівниці дивом не зазнали серйозних ушкоджень. Як передає журналіст «Украина Сейчас», на вході моторошна картинка: зруйнована зупинка, пошкоджений автобус і позашляховик у стіні будинку.
Його від удару відкинуло ніби іграшковий. Водій загинув на місці. Між автомобілем і стіною знайшли ще й загиблу дівчину.
вот пример
winter2011• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
напуркуа такий захід в місті, що за 80км від рашки?в центрі міста у вихідний день?
Клементина• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Дебилізм націі проводити заходи, за якими полює русня, в людному центрі міста.
Давай ще виставку Хаймарсів десь на шкільному подвір´ї зробимо.
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляmarvik
Ну как вы читате. Куда люди вышли...
вот пример
І що це змінює?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Є відео де дівчина робить відео і момент вибуху. Тривога тобі була?
Навіть якщо це 40 секунд, це все рівно час.
Люди звикли до сирен, тому необхідності іти в укриття - не має.
Тривога була?
Чому не ховалися?
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляwinter2011
Він був афішований тільки для реєстрованих. Все.
Ответ дляmarvik
Ну как вы читате. Куда люди вышли...
вот пример
Давайте будемо чесними, люди і не збиралися.
Ми всі такі. Скільки вже такого було по всій Україні?
Живемо на авось(
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляlisulya
Так в том то и проблема, что прохожие люди не знали. А рашня вот знала.
То в цьому винна берлінська чи той, хто здав русні?
nightwoman• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому винна берлінська?
От ви ведете дитину в школу/садок/гурток/магазин і лунає тривога. ви хотіли би знати що в сусідньому будинку закритий штаб/виставка/потенційний об´єкт для рашистів, бо ракети не влучно летять знаєте теж?
winter2011• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
І що це змінює?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Тривога була?
Чому не ховалися?
їдеш в авто прильот за 40 секунд - всигнете припаркувати авто, знайти сховище і сховаєтесь?
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
ну т.е. узнать место проведения это проблема?😆
Якщо ви не зареєстровані, то так.
Бо публічно оголошено не було.
Ответ длясладкий_ноябрь
І що це змінює?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Не ховалися де? От наприклад в той підвал Драмтеатру, де ховалась ця Берлінська, пускали випадкових перехожих?
Возрастная• 19 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Дрони потрібно виробляти, і на полі бою використовувати. А не всілякі заходи з ними проводити. В центрі прикордонного міста. Яка мета цих заходів? Навчальна? Пізнавальна? До цієї теми має бути дотичним тільки вузьке коло людей (військових), якщо це навчальний захід, або ознайомлювальний, то це повинно проводитись в спеціально відведених для цього місцях. І вже точно, такі події анонсувати взагалі не потрібно, навіть, якщо і не вказувати місце та час проведення.
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляКлементина
Давайте! Чому ні.
Я тільки за такі зустрічі і обговорення того, як можна поліпшити умови в налагодити виробництво.
Хіба проблема в цьому?
Проблема не в заході і його місцю знаходження, а в крисі, яка злила інформацію. І ця криза своя.
От він злив інфу рашці, а ви гризете своїх же. Чим ви кращі?
Хіба проблема в цьому?
Ответ длясладкий_ноябрь
І що це змінює?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Тривога була?
Чому не ховалися?
Вы издеваетесь. Вы из Че? Вы понимаете, где это место?
5-6 минут было от тревоги до взрыва. Рядом огромный парк, где полгорода гуляет. Чтобы добежать до укрытия надо время.
Я согласна, что люди разные, есть и те, кто игнорируют тревоги. Но у многих просто не было шанса.
Я не поддерживаю хейт Берлинской. Но выбор места проведения действительно странный. А то, что вы пишите, пытаясь сделать одних людей виноватыми - это дно.
Виновник один - нелюди-соседи