Ms. Похвала• 19 августа 2023
Ваше любимое блюдо из кабачков?
Много кабачков,нужно что то готовить!
Khmelnichanka• 19 августа 2023
Просто запекти в сирно- яєчній заливці. А якщо ще й додати інших овочів (помідори, переуь, цибуля, і т.п.)- то вийде смачнющий рататуй.
Борщичок• 19 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Хіба рататуй буває без баклажанів? :))))
Альфред Шнитке• 19 августа 2023
Икра, оладьи в манке или с чесночным соусом, драники. Все люблю. И консервированные тоже
Khmelnichanka• 19 августа 2023
Ответ дляБорщичок
В мене - буває, бо я баклажани не люблю ))))). Цукіні може бути замість них, або просто без них. А так - да, баклажани ще ж треба )))))
Удачная• 19 августа 2023
Оладки їм щодня, буквально щодня! Пісні роблю. Ікру, кружечками і з намазкою. Коротше, все банально, нічим не здивую) Ще мариновану лапшу люблю кабачкову з базиліком
кураГАЛЯ• 19 августа 2023
Обсмажити брусочками, додати заливку, 5 сек на вогні і перекласти в тарілку, посипати кунжутом
Заливка: кетчуп, соєвий соус, ложка крахмалу,
Меня не звали• 19 августа 2023
Сегодня в Швейцарии брала овощной пирог, очень вкусный, типа киша - основание из слоеного теста, на нем кабачки, тонко порезанные и залитые наверно смесью из сливок и яйца, запеченный и под конец загриленный
Черговий по кухні• 19 августа 2023
Закатайте по рецепту огурцов с кетчупом Чили торчин. Зимой пойдут только так👍
Свас в шоке• 19 августа 2023
Оладки, тонкі млинці з укропом - ці з сметаною
Тушені з морквою, цибулею та болгарським перцем
Овочеве рагу
Запечені з начинкою з фаршу
Смажені з часником, томатом і фетою
Консервовані с кетчупом
Овочеве рагу
Запечені з начинкою з фаршу
Смажені з часником, томатом і фетою
Консервовані с кетчупом
Божа кульбабка• 19 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Чем пропитывается торт?
Соус (майонез, чеснок, зелень)
плюс дольки нарезанного помидора между слоями