Мудробаба• 19 августа 2023
Болять кістки черепа, поверхня голови. Що це може бути?
МРТ головного мозку робила, навіть з контрастом, там все в порядку. Але якось дивно болить сама поверхня голови, незрозуміло, чи кістки, чи шкіра, чи м´язи. Біль посилюється, коли щось на голові є (окуляри, наприклад), чи коли зберу волосся у хвіст, навіть нетугий.
Мудробаба
• 19 августа 2023
Ответ дляКоплю на груди
невралгия или ’шапка невротика’
О, про ’шапку невротика’ не чула.... Невроз є:)
Коплю на груди• 19 августа 2023
Ответ дляМудробаба
попейте курсом успокоительные и поделайте расслабляющие упражнения для шейно-воротниковой зоны. Посмотрите уменьшится ли боль
Мудробаба
• 19 августа 2023
Ответ дляКоплю на груди
Дякую
Манка Я• 19 августа 2023
Автор, сходіть до нормального невролога, вам випишуть щось від неврологічного болю, в мене так рука боліла, місяць пила таблетки
Мудробаба
• 19 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Провуло, може спите на протягу або біля вікна
Я б так подумала, якщо б з якогось одного боку. Але з різних, на різних ділянках черепа.
Мексиканочка• 19 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Якось невролог мені називала, я забула, коли болить шкіра голови
Якось так і живу• 19 августа 2023
це не кістки, це шкіра.
потрібен невролог.
і виключіть запалення трійчастого нерву
потрібен невролог.
і виключіть запалення трійчастого нерву
Мудробаба
• 19 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
це не кістки, це шкіра.
потрібен невролог.
і виключіть запалення трійчастого нерву
потрібен невролог.
і виключіть запалення трійчастого нерву
Дякую