Звожу з розуму• 19 августа 2023
В когось є дорослі діти, які не допомагають
Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Нога на ногу• 19 августа 2023
Він щойно став на ноги, у нього своє життя. Позичте в когось іншого
Петриківна• 19 августа 2023
А чего реветь. Спросите почему не позычил
Зачем сделали вид что все ок
Я на хвилинку• 19 августа 2023
Вибачте але ви точно впевнені що гроші є?
Мої батьки також колись образилися що я не допомогла грошима. Але на той час в мене були борги по кредиту. І гроші їм треба було на поїздку.
Вибачте але це забаганки батьків занадто. І так кредит для мене важливіше чим поїздки батьків.
Ми також посварилися але згодом помирилися.
Я до чого пишу - ви впевнені що в сина є ті лишні гроші?
ОноВамнадо• 19 августа 2023
Попросите помощи, а не в долг. Скажите прямо, что сейчас трудно финансово.
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Не ревіть. Хоча він козел. В мене сину лише 17. Наче не жадібний, віддає свої гроші, коли в мене нема. Але хто знає, що буде в майбутньому
Малая еще та• 19 августа 2023
Автор, гарно заробляє це скільки? В скільки років те гарно? Може не так в гарно? Може борг віддає там за квартиру, чи машину?
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
где муж
Є. В сім´ї фінансові труднощі зараз. Але все буде, це тимчасово
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Більше 3000 доларів
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Він знає
В танке• 19 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
где муж
’Сама вырастила’- ни о чем не говорит?
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Чого не спитали причину відмови?
Не захотіла ще більше принижуватись
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Так, точно є. Отримав зп недавно.
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляНога на ногу
Не щойно, вже років 3
Сладкий лимончик• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Не захотіла ще більше принижуватись
Чого це раптом приниження? Це ж Ваш син.
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А як відмовив?
Кинув лінк, де можна кредит взяти
Малая еще та• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кинув лінк, де можна кредит взяти
Капец.... конечно обидно....не дай Бог...
Звожу з розуму
• 19 августа 2023
Ответ дляВ танке
А как он вам отказал, автор? Сказал - нет денег? Чем мотивировал?
Просто розказав де можна кредит взяти. Я промовчала і видалила цю переписку
В танке• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кинув лінк, де можна кредит взяти
Ну что сказать, если вы не пьёте и не играете в азартные игры, то ваш сын - мудак. Советую очень тщательно задуматься о старости.
Ширли-Мырли• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну я б с ребенком не удалила переписку. Но очень странно
Малая еще та• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Може то не він? Живе сам чи з баришнею?