Звожу з розуму• 19 августа 2023

В когось є дорослі діти, які не допомагають

Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Дую на вітер• 19 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
он ее просил обеспечивать и растить? это ее обязанность была как и выбор завести ребенка а потом второго. И о своей старости надо думать самой
Ээээ. Так и я о том же вообще-то.. У автора есть муж, они ещё в полном расцвете сил, второго ребёнка сами родили. Сын не должен их обеспечивать.

Где тут 0?• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Він не знав, що я хотіла позичити. Накричав і сам знайшов. Справа ж не в цьому зовсім
автор, як би не було прикро, але цей бидлюк - результат Вашого ’виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно’. Ви самі ліпили ’пуп землі’, а виросла купа г*мна
Оля_с_киркою• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
У нас нормальне спілкування, дружнє і довірливе, про дівчат своїх розказує, радиться. Але дуже егоїстичний, про мої справи не питає, не цікавиться ніким, крім себе. Такий і батько в нього, точна копія. І жадібність від нього(
А как у него отношения с отчимом и младшим ребенком? Не сворачивайте на его отца, вы же сына воспитывали.
Вельми шановна• 19 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не ревіть. Хоча він козел. В мене сину лише 17. Наче не жадібний, віддає свої гроші, коли в мене нема. Але хто знає, що буде в майбутньому
Він неповнолітній, Ви повинні його поки що забезпечувати, хоча б з точки зору закону)). У мене дитина влаштувалася на роботу на 1 курсі. Бо ми не тягнемо те, що вона хоче. Це справа індивідуальна. Можна купити ноут за 20, можна за 50 тис, наприклад. Якби у мене не було чоловіка, то я б не мала можливості позичити 6 тис, бо зарплата 7 тис.
В танке• 19 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
конечно обуза, у меня своя семья есть
они вас завели чтобы вы их в старости обеспечивали?ахах ну наслаждайтесь
Ну, вы на недвижимость вашей обузы, надеюсь, не рассчитываете.
Хочу наколоти губи• 19 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
здоровый психологически
который не считает что он обязан что-то просто потому что его родили
Речь об одолжить, во-первых. Во-вторых, его не просто родили
Где тут 0?• 19 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Ну на такое он точно не должен давать,у него есть отец
люди, ви чим читаєте? Автор не просила дати, автор просила позичити

Не гоню• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
где же он работает? сейчас ответ - ай ти )))
вообщем не сложился для меня рассказ, автор
Я на хвилинку• 19 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Кидать ссыль на кредиты - какой судак на такое способен?
Наприклад мій родич так само зробив. Бо коли його мати вийшла заміж вдруге його просто виперли з квартири під гаслом ти дорослий пора жити самостійно.
Можна було розміняти ту квартиру але мама не погодилася бо їй зручно було там жити. Ну він також має гарну роботу а ще має кредит на дім. А коли його мати народила іще дитину то почала присідати на шию сина бо то його брат. На що син порекомендував звернутися з забаганками до свого чоловіка і батька дитини. Чомусь тітка образилася на таке ставлення до її сім´ї.
Виборочна мораль вона така.
Заместитель Анонима• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А сыну ?
Мания-Величия• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мені здається, не важливо на що. Я - мама, і просто попросила позичити, не давати. Для мене це шок.
Как раз одолжить более странно.если б вы были одна и с маленькой зарплатой,и срочно понадобились деньги на здоровье,то думаю не отказал бы.А тут другое.И почему вы не сказали отцу ребенка что нужны деньги на одежду,а решили сами долги сделать?
автор Звожу з розуму • 19 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Якби ж то все від виховання залежало. На жаль, це зовсім не так.
Оле Лукойе• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я хотіла позичити, на пару тижнів
А які стосунки у сина з вашим новим чоловіком?
Я инженер, меряю от 1• 19 августа 2023
Ответ дляВ танке
нет
а вы рассчитываете? ухаживаете за недвигу?
так сразу бы и говорили
мама вас родила чтобы вы ее в старости глядели, а вы ей помогает в надежде на недвижимость
Оля_с_киркою• 19 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
Тут в принципе сына не просили обеспечивать, а просто одолжить. Поэтому странная ситуация.
Королева Сарказма• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Не всю, саме ці 4 повідомлення
Ваш чоловік молодший за Вас? На що потрібні гроші? Коліться вже... думаю, невьотакадназначна
КвартираЧья• 19 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
конечно обуза, у меня своя семья есть
У меня тоже есть своя семья. И мой муж заботится также о моих родителях. Его родители, к сожалению, уже умерли. А ваших родителей искренне жаль. Думаю, если бы можно было выбирать детей, они бы вас не выбрали.
Где тут 0?• 19 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
напевне ті ’судаки’, котрі тут його виправдовують.
Я инженер, меряю от 1• 19 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
всех просто рожают
некоторые бездумно

автор Звожу з розуму • 19 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
Хочу наколоти губи• 19 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Виборочна мораль вона така.
Ну тут то мы этого не знаем. Автор вопросы упорно игнорирует
Ворожу на каві• 19 августа 2023
Как то не верится во все это.
Пушап Мі мі• 19 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Чогось подумалось, що син найрідніший, і краще в нього позичитт, ніж в чужих людей. Дивно, да?
Автор, я б ще зрозуміла якби ви були одинокою старенькою бабуською, але ви ще молода жінка, не інвалід врешті, у вас Є ЧОЛОВІК! В цілому, просити в сина при такому розкладі гроші якось дивно...
В танке• 19 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Обязанность родителей- обеспечить еду, одежду по сезону, спальное место и канцелярские принадлежности для школы. Лечение в государственных больницах ещё. Все остальное - опционально.
Я инженер, меряю от 1• 19 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
а ваш муж заботится о ваших родителях?)) аах так сразу быи. писали, что содержите родителей на бабки мужа и поэтому такая щедрая
автор Звожу з розуму • 19 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
А я десь писала про ’обеспечивать’?
Где тут 0?• 19 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
А хтось його просив їх обеспечувати?
автор Звожу з розуму • 19 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
100%(
Я инженер, меряю от 1• 19 августа 2023
Ответ дляВ танке
отож, ее желание и воля. Он ей за это. ничего не должен
КвартираЧья• 19 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ну личность формируется не только воспитанием. Есть еще гены и окружение.