Зубожиння• Изменено 20 августа 2023

Кто недавно пересекал границу на бусе с новорожденными...

Вас пропустили без очереди ? Если нет , сколько вы стояли часов
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ дляLady Luck 99
Автор, с новорожденными мне кажется проще, они очень много спят, лежат, не ползают/ходят. А вот постарше, как мой 11 месяцев, ещё ничего не понимает, попробуй объяснить, что надо посидеть, подождать, нельзя ползать и т.д.
Это ужас, больше до лет 2-х с половиной как минимум вообще никуда с ним не поеду/ полечу
В мене ще дочка 1.6

ЗдесяЯ• 20 августа 2023
На границе с Польшей пропускают. Это с личного опыта.
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Дякую за відповідь
Lady Luck 99• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
В мене ще дочка 1.6
С такими опыт не имею. С первым ребёнком первый раз далеко поехала в 2 года и 9 месяцев. 13 часов проехали и было все ок. А с этим 11 месячным -ужас… В аэропорту видела деток 1,5 года, то они поспокойнее, вроде и норм. с ними
КарамбОлька• 20 августа 2023
Да, пропускают. И есть люди которые этим пользуются( микробусы фирм частных, акцентируют на том, что проезжают без очереди. У них с детьми постоянно кто-то. Я бы не поверила в такое, но помню эти «хитрости» еще по пересечению линий разграничения
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Чітко видно відношення до закону. Пишуть же, що є правило за яким з дітьми до року пропускають без черги. Ні, підняли ґвалт, дизлайків наставили.
Нічого дивного, що у нас беззаконня.
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Нічого дивного, що у нас беззаконня.
Мені це перевізник сказав
Але думаю може спеціально каже

З вишневого садка• 20 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Нічого дивного, що у нас беззаконня.
В чергах теж таких повно - буде верещати чуть не трісне.
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Мені це перевізник сказав
Але думаю може спеціально каже
Я не про вас, а про тих, яким не подобається це. А вам бажаю спокійної і швидкої дороги.
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Зараз в кожній машині або діти ,або інваліди. Чим ви кращі за маму з дитиною із сусідньої машини?
ЗдесяЯ• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Мені це перевізник сказав
Але думаю може спеціально каже
З перевізником може бути по різному. Залежить від зміни. Вас можуть вважати як пасажирами, тоді привілегій не буде і прийдеться стояти як і всім, а можуть взяти як співвласників і пропустять без черги. Був випадок що нас не пропустили , так як приїхали,, чорні,, на кордон і саме наш транспорт взяли на перевірку. Дитині було 2 роки і на мої претензії мені запропонували окрему кімнату з усіма зручностями і безплатними напоями, так як це було єдине що вони могли нам на той момент запропонувати. Водії інших автобусів відмовилися брати пасажирів котрі у них не числилися
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ще одна. Вона не краща, вона за законом має право на проїзд за окремою чергою, як і інваліди.
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я десь кажу що я краща ?
Я питаю тому що перевізник сказав що новонароджених пропускають .
Добре давайте якщо грубо пішли
Чоловік їде зі мною , він інвалід в наслідок бойових дій . То його мають тоді пропустити також , я так розумію
Воював з 2014 по 2018 рік
Зараз не придатний . (Якщо будуть питання , чому виїзджає )
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Як я зрозуміла
Що вони бісяться , що я не повинна без черги лізти зі своїм новонародженим .
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Я десь кажу що я краща ?
Добре давайте якщо грубо пішли
Воював з 2014 по 2018 рік
В мене взагалі немає питань до вашого чоловіка-вже ж нормально всім пояснили кого пропускають без черги кого ні-кожного дня ці теми
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Як я зрозуміла
Так, але не переймайтесь, тут купа змій. Бажаю вашій родині всього найкращого!
автор Зубожиння • 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Кому і де пояснили )
Я перший раз читаю що є такий закон
Я думала це нв розгляд прикордонників , пропускати або ні
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А автор зі своєю 345 темою за останній рік не ще одна?
Чучело-Мяучело• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Кому і де пояснили )
Я перший раз читаю що є такий закон
Пропускають,але я пишу що щораз в кожній машині або інваліди ,або діти

буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
То не читайте, от і все. Автор тільки народила, їй може не до того, щоб шукати і перечитувати. Тут дурних тем вагон за день, ви вже у кожній відписались і спитали скільки можна?
я Кукарача• 20 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Вони є в переліку осіб, які можуть поза чергою перетинати кордон?
Там й дітей до року немає
З вишневого садка• 20 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Там й дітей до року немає
Позачергово перетнути кордон на пункті пропуску можуть дипломати, тяжкохворі та інваліди, а також батьки з дітьми до одного року. Для вагітних таких переваг немає.
я Кукарача• 20 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Так, є пільгові категорії для позачергового перетину
Так, але дітей до року в тому переліку немає
З вишневого садка• 20 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
я Кукарача• 20 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Нічого дивного, що у нас беззаконня.
Немає такого правила
Садоводница• 20 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Я так понимаю, что границу пересекают самые разные люди: пожилые, больные, с энурезами и опухшими ногами. С какой стати они должны пропускать кого-то? Они менее важны, чем мать с ребёнком? Или им менее сложно?
За -законом так,поза чергою
я Кукарача• 20 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ось закон, стаття 23. Там слова про дітей до року немає
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1710-17#n244
MALINA_M• 20 августа 2023
Перетинала на кордоні біля Львову
Прийшлось перетинати пішки, так як черга була велика
Перевізник змінив маршрут: підвіз нас до Українсько-Польського кордону і всі пішли пішки. Коли стояли в невеликій черзі то пропустили поза чергою сім’ю з немовлям, інваліда і маму з дитинкою 4-5 місяців. Пішки пройшли швидко і на польській стороні нас чекав вже інший бус, щоб рушити далі.
Пенек Возмездия• 20 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Я десь кажу що я краща ?
Добре давайте якщо грубо пішли
Воював з 2014 по 2018 рік
На час дії воєнного стану КМ випустив постанову про пільговий пропуск категорій громадян.
Дітей до року в ньому немає. Натомість є інваліди. Тобто ви можете скористатись правом позачергового перетину, яке надано Вашому чоловіку.
https://ips.ligazakon.net/document/kp950057?an=1
Садоводница• 20 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Є