Відморожена• 20 августа 2023

Хто фарбується самостійно, вдома?

Хочу пофарбувати волосся самостійно. Але мій максимум це було хна чи басма, зараз ні тим, ні іншим фарбуватися не хочу. Хочу спробувати фарбою.
Хто якою фарбою фарбується, щоб закрасити сивину (її поки не багато, але вона є і мені це не дуже подобається). І що потрібно окрім фарби, якісь щіточки, маски, щоб обличчя не вимазати?
Завчасно вдячна за пораду, хто відгукнеться.
Радити йти в салон не потрібно. Дякую
Жена миллионера• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Овчинка выделки не стоит краситься дома.В парихмахерской это сделают быстро и качественно за копейки.Нафига корячиться дома ?
Ви коли були в перукарні останній раз ? Я того тижня пішла кінчики підстригти, заплатила 600 грн, офігіла від ціни, бо раніше платила 300 грн. А фарбування мабуть буде 4000 грн. Може для вас копійки, а для інших ні.

Психологічка• 20 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Вы забыли на каком вы форуме?! Здесь же минимум доход 150-200 тыс, а порой в у.е. . КонеШно, копейки)))
Я всю жизнь сама крашусь. А салоне красилась 2 раза, оба раза неудачно, но дорого
fialka123• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
А ви фольгою обертаєте прядки як у салонах?
Нет
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Ну, можно поискать и за 10 000
До чого це?
Вам треба - шукайте.
Це Київ, ніхто не буде тут робити за ціною Южноукраїнська.
ВерСаСе• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну мои по лопатку покрасить стоит 600 грн
В склоне ’Людмила’ у течет с фиолетовыми волосами?
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Яка у людей коротка пам´ять...
Всі же позабували, що 10-15 років 90% жінок фарбувалося вдома.
Це точно і ніхто не плювався, ходили раділи ще.
Почемучечка• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Я хочу натуральний колір, без якихось диковинок. Хм.. дякую, треба на це звернути увагу.
У вас багато сивини? У мене відсотків 30, може більше (фарбуюся в один і той же колір багато років, тощо визначати можу тільки по відрослим кореням). Користуюся фантазійною краскою і поки що не змішую з базовою. Треба пробувати.

Психологічка• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
До чого це?
Вам треба - шукайте.
Я в Киеве, тут цены оооочень разнятся. В нашем салоне маникюр, например, 230, шеллак 170, стрижка 300-350, покраска не знаю, но точно не 4500, вокруг 1 000
emerald_88• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ось моє волосся ,фарбоване меліровкаю 5 міс тому і тоноване десь місяць назад. Вибачте,волосся нерозчесане, бо ще в ліжку. Хто скаже що воно фарбоване??хіба що через 2міс як видно трохи вигорівші ніби на сонці пасма. Майстер намагається вручну вибрати місця з сивиною.освітлити( в мене пучками росте сивина) і затонувати в рідний. Коріння відросло аже на 3 см точно.але їх не видно
Вибачте, але ваше фото якраз доказує, що нема сенсу ходити до перукаря фарбуватися за такі кошти. А стільки гонору
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
У неї складне фарбування тому і така ціна, те як вона фарбується в інших салонах або така ж ціна, або ще дорожче.
Я не знаю в якому Києві живете Ви, але у найближчих салонах менше ніж за 350 грн за просто манікюр нічого не зробиш.
emerald_88• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Який у Вас колір?
8.44
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Тут перед войной была тема с хвасталками кто сколько платит за пришив оторвавшейся пуговицы. Типа я вчера в ателье заплатила за одну 50 грн., блин, девочки, шара, с меня 80 содрали..))
Платье Длинное бальное• 20 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Автор, послушаю. На мою длину эйртач уже 7000, тонирование - 2000, но одним тонированием уже не обойтись, нужно поднимать блонд к корням. Вот и думаю…надо ли оно мне, хотя и очень нравится, но возможно пора перейти на однотон и краситься дома
Тепер ейртач не тільки гарно, а і статусно
Одразу бачиш, що жінка 10 000грн відвалила на фарбування.
Всім шампаньського• 20 августа 2023
Фарбою раз в два місяці та використовуючи тонік
Вишиванка• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Наступний крок/пост про те як самостійно запломбувати зуб. Стоматолога не рекомендуєте...
Мне в одном салоне покрасили на 2 тона темнее чем я просила (1500 грн) требовали, в другом что бы испрпвить это содрали 2700 грн, итог сожгли волосы, какие салоны теперь???’
Сама не знаю• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
За копійки це по Вашому скільки?
Угу, за копійку))). У мене меліровка. Останній раз за корні 1000 заплатила. І це без тонування і мені не дуже сподобалось. По темі, напишіть, який у Вас колір і що хочете в результаті . У мене сивина і моду сказали, що перепобувпоа безліч фарб професійних і далеко не всі її заіарбовуть. Останній раз взяла аміачну ноувель, і о чудо, і не змивається так швидко і все зафарбувала. Але крім сивини у мене ще й міліровка, яку роблю раз в 4-5 місяців, раз в місяць між цим корнізатемнюю. І тонуґ раз в місяць. Але на цьому я не зупинилась. Донька підліток захотіла освітити волосся , зупинились на пір тач. Ціну мені назвали в недорогій перукарні 3500. Трохи посиділа в ютюбі і зробила все сама. Якісний матеріал 500 грн. Ось фото, якщо що, вийшло непогано. Так що пробуйте, в ютюбі безліч уроків, все доступно зараз . Не бачу сенсу платити такі гроші
Небоброїдка• 20 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Автор, по темі: з різних причин фарбуюся вдома( чоловік наносить фарбу) з темного з сивиною в блонд 10 рівня з красивим тонуванням. У вас задача набагато легше, і все у вас вийде обов´язково. І да, вдома фарбуватися краще.
Ого, заздрю вам!
А чим фарбуєтесь/тонуєтесь, якщо не секрет?
Марфа Українівна• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Я темна, каштанове майже чорне. За схемою то якось дуже складно, мені хоча б почати з простого.
Вам надо темный шоколад без рыжины и красноты?
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Так

ВерСаСе• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
А чем вас басма с хной не устраивали? Волосы не портят
Жена брата Админа• 20 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Хна сушит
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
Не зафарбовує сивину зовсім.
І просто хочу фарбою спробувати.
Хною років 5 тому фарбувала декілька разів.
Вишиванка• 20 августа 2023
Беру краску Palco + 6% окислитель. Мне она нрасится.
mymoly• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
На стоматолога вчаться 6років? На парікмахера також 6ть?
ВерСаСе• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Что плохо посочуствовать людям для которых 500 грн огромные деньги:(
Посочувствуйте лучше людям которые за 600 красятся))))) прям представляю уровень мастера и салона
Платье Длинное бальное• 20 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тепер зрозуміло чому вони согнуть, що 150-200К - це копійки і нінащо не вистачає.
Фарбування за копійки від 2000грн, ґудзики ха копійки від 50грн
автор Відморожена • 20 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
У мене темне волосся і хочу покраситися в приблизно свій колір, без якихось незрозумілих кольорів.
Марфа Українівна• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Так
Значит так: берите краску 4.18 или 5.18. Оксидоз 6 %, мисочку , щётку. Я крашусь Brelil 5.18, он холодный темный,без подтона.
Я перечитала 5 страниц и током совета не прочла, не советчица, а серпентарий
Додекаэдр• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Все крім ’за копійки’ дуже цікаво. Де це фарбування коштує копійки дуже цікаво, бо зараз стрижка 500-600 грн
Почемучечка• 20 августа 2023
Автор, ось вам для підтримки)).
Колір шоколадно-каштановий