Відморожена• 20 августа 2023
Хто фарбується самостійно, вдома?
Хочу пофарбувати волосся самостійно. Але мій максимум це було хна чи басма, зараз ні тим, ні іншим фарбуватися не хочу. Хочу спробувати фарбою.
Хто якою фарбою фарбується, щоб закрасити сивину (її поки не багато, але вона є і мені це не дуже подобається). І що потрібно окрім фарби, якісь щіточки, маски, щоб обличчя не вимазати?
Завчасно вдячна за пораду, хто відгукнеться.
Радити йти в салон не потрібно. Дякую
Бензопирен• 20 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Просто Вы пишете пол пленку. Решила подсказать, я работала раньше мастером.
Если первый раз без крабиков ,если не собрать волосы в кучу,могут быть казусы с окраской одежды,итд.Мы все учились на своих граблях))
Угги_в_горошек• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну мои по лопатку покрасить стоит 600 грн
Розширяйте свій кругозір, для багатьох це не копійки. Для дуже багатьох.
Хвігура мічти• 20 августа 2023
Да, автор, перчатки сразу проф возьмите, они недорогие, но не шуршащие пакетики эти хоть)
Настоятельно рекомендую краску ph попробовать
АнтиТроль• 20 августа 2023
Ответ дляБензопирен
и это тоже.У каждого свои причины.Но тут автора заклевали именно за деньги
Я много лет делала мелирование, сейчас 2 тыс + для меня дорого. Поэтому куплю Гарньер, и сегодня тоже сама покрашу, я умею правда.
Шпондєр• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Чому ж. Правильно написали. А потім ходять з мочалками на голові. Якщо сивини мало то фарбувати усю голову немає сенсу. Ще й кожні 2-3тижні. Мені колорист мелірує половину голови і затоновує в мій рідний колір. Не відрізняється від нижньої частини нефарбованої голови. Фарбу вона десь замовляє.такої немає в Єві і Просторі. Фарбуюсь 2роки- волосся живе і красиве. Фарбуюсь раз на 5міс.тонуюсь раз на 2 міс. Якби фарбувалась сама що три тижні, вже б мала мочалку на голові.
По два месяца седой ходите?
Психологічка• 20 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Так в этой теме и доказывают, что покраска от 2500
Шпондєр• 20 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
500 грн зі своєю фарбою. Якщо з їх фарбою то, зрозуміло ще наварять і на ній
Може для вас копійки, але ж ви розумієте що для багатьох це не так,
За 500 даже стрижку не везде сделают
Угги_в_горошек• 20 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
В цій темі не бачать людей навколо, лише себе. Для когось 2500 копійки, для когось 600, а для інших - перша сума фантастична, друга - суттєва.
Бензопирен• 20 августа 2023
Автор,если вы читаете комменты-по теме.Блокируйте токсичные комментарии в своем аккаунте.Вы их не будете видеть.Здесь есть участники дискуссии,кторые в каждой теме в активной оппозиции здравому смыслу.В любой теме,по любому вопросу
Швабристка• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Наступний крок/пост про те як самостійно запломбувати зуб. Стоматолога не рекомендуєте...
Оце Ви порівняли.
Фарбування вдома в один тон не створює жодних проблем. Це легко. Колись фарбувалась. Все виходило ідеально.
Зрадорозганячка• 20 августа 2023
Боже, Советчица в своём репертуаре
Почему всегда так в темах, спрашиваешь то, что интересует, но каждая изливает свой бред.
Автор, после хны и басмы нужно осторожно с химическими красками. Я тоже долго хной пользовалась, когда с неё уходила, то отпускала свои, а потом сделала стрижку и покрасилась в первый раз профкраской. Но это было 15 лет назад, может сейчас другие технологии.
И ещё, если начнёте с профа, то смотрите популярные бренды, которые всегда есть в продаже.
VivaForever• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Парикмахер,даже колорист- не доктор,странные сравнения
Зупка_цем• 20 августа 2023
Автор, мене фарбує чоловік. Купую фарбу, вдягаю халат старий. Сама змішую фарбу за інструкцією. Чоловік бере щіточку і наносить фарбу. У мене волосся за пояс, колір - темно-каштановий. Через пів години змиваю і все. Нічого складного тут немає.
Краля-Галя• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вас лише рябіною можуть за такі гроші пофарбувати
Краще купити якісну фарбу і зробити процедуру вдома, це безпечніше
Зупка_цем• 20 августа 2023
Я фарбуюсь зараз Палет, перепробувала декілька фарб (масмаркет), дуже великої різниці не помітила. Так фарбуємось вже декілька років.
Марфа Українівна• 20 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
А чего автору номер краски не посоветовали?
Харчовий тріль• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Я выше написала..Крашусь раз в 1,5 месяца .600 грн
У вас такая длина? Ну просто за 600 грн только такую копну можно окрасить.
Краля-Галя• 20 августа 2023
Автор, подивіться палетку nouvelle
Там готові змішані відтінки
Професійна нормальна фарба
Там готові змішані відтінки
Професійна нормальна фарба
Відморожена
• 20 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Читаю.
Дякую
Важко не звертати увагу, коли є питання і шукаєш на нього відповідь, а по суті немає коментаря 😥
Дякую
В шоколаде• 20 августа 2023
Відморожена
• 20 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Боже, Советчица в своём репертуаре
Я хною дуже давно фарбувалася, це було років 5 напевно тому.
Дякую
Лама_мама• 20 августа 2023
Автор, всю тему не читала шо вам там радили. Але точно знаю що після хни професійна краска може або не братися, або видасть колір несподіванку, неприємну. Прийміть це до уваги.
Відморожена
• 20 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Бо номер фарби підбирається індивідуально. Вже є коментарі з номером краски, я подивилася вже.
Марфа Українівна• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Это был мой комментарий и пару человек, остальные умничают и херню советуют, типа хны
Відморожена
• 20 августа 2023
Ответ дляЛама_мама
Я хною фарбувалася давно, років 5 тому назад.
Полуничка• 20 августа 2023
Раньше красилась у мастера. С начала ковида перешла с проф краски на такую и начала краситься дома. Очень удобно красить волосы дома самостоятельно. Волосы после окоашивания сияют невероятно. У них потрясающий бальзам для волос идёт в комплекте.
Кайдашева дочка• 20 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Не у всех мужья айтишники
Не айтишник.Простой рабочий.
Відморожена
• 20 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Хна нормально коли немає сивини та не хочеться псувати волосся. Так, хну радити для тих у кого сивина, це як сліпому радити купити окуляри.
Белая котичка• 20 августа 2023
Ответ дляemerald_88
Фанолу беру, бо там мій відтінок гарний. Корені 6% оксиду, довжина - 3 %. Наношу руками.
Також! Я сама собі блонд нею фарбую.