Леди Г• 20 августа 2023
Як ви святкуєте ДН в колективі зараз?
Був день народження у мене, брала додатковий вихідний, була дома, тепер у понеділок необхідно на роботі виставитися. Хоча виставитися це дуже голосно сказано. Взагалі у нас торт, фрукти, шампанське. Але всі одне і теж, хочеться трохи привнести різноманіття.
Торт куплю, шампанське вже купила, що ще можна? Накидайте цікавих ідей, не дорогих.
Рекламама• 20 августа 2023
Сок еще возьмите, воду, есть те, кто не пьет.
Тарталетки на шпажке: хлеб, оливки, киви, ветчина.
всемВсёИмного• 20 августа 2023
Кожному колезі конверт зі словами вдячності - листівка з гумором, підібрати відносно кожного.
Або зробіть у вигляді печива з паперовим пророцтвом)
Леди Г
• 20 августа 2023
Ответ дляРекламама
Точно, сік, вода - є такі хто не п`є. Про оливки цікава ідея. Дякую
Ноу коммент• 20 августа 2023
У війну в нас два торта на 15 чоловік. Іноді ще + фрукти ( виноград, лохина, полуниця по сезону) без алкоголю
До війни могли шампанське до тортів ще брати
Але ми скидуємось по 100 грн в конверт. То якраз торти перекриває. Якщо хтось по більше скидується, то і столи більші, можливо.бюджетна організація. Всі задоволені. На 1400 грн багато не купиш на таку толпу, щоб ще свої докладати не прийшлось
Нашли в капусте• 20 августа 2023
Заведенція-1 пл шамп,цукерки-2 кг,фрукти 2 кг.Зранку,перезмінка 5-10 хв для приблизно 12-13 чол.
Околовита• 20 августа 2023
Ті, хто приносять піццу, де Ви на роботі її розігріваєте? Вона ж охолоне.