Альдебаран• 20 августа 2023
Что заготавливали на зиму в этом году?
Приветик всем❤️
Лето добегает конца, интересно кто как готовился к предстоящей зиме.
Какие закатки крутили, заготовки, что замораживали?)
Замулена ріка• 20 августа 2023
Я кабачки не люблю, не їм. Але мої їдять. Морожу терті кабачки, і додаю до рису з овочами дуже смачно він дає сік і соковитість, додаю при тушкуванні картоплі. Мама моя в суп трошки додає. Він розварюється що його і немає, але надає присмак. Смачно
Нашли в капусте• 20 августа 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну півтора відра в морозилку не влізе
а на борщ в мене ще лоточок ще з минулого року є. Нагадали на городі ще буряки вродили
, теж буде морока куди їх і як
зачем вам тогда огород, да еще с буряками, если урожай для вас ’фуу’ (сок), да и возиться с этим всем надо...
У меня нет огорода, но я по любому длаю заготовки и немного заморозки. Все покупаю
Нашли в капусте• 20 августа 2023
заморозила укроп, немного кабачков и синих. Закрыла 5 банок огурцов с чили, немного салата нового из огурцов (новый, понравился), неск. банок марин. кабачков, кабачковая икра, синие ’огонек’, еще один салат с синих сделаю, помидор сделаю еще и сок томатный. Все.
Осенью закупаю картошку и лук. И 2-3 головки капусты. все.
Нашли в капусте• 20 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Дякую. Я й так подумала, що на кашу перетвориться
кабачок лучше форму держит либо кубиком покрупнее, либо половинками-четвертинками. Мелкий кубик развалится
Замулена ріка• 20 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
Консервації ми не їмо, сок томатний ніхто не п´є, він дійсно мені фу. Їсти свіже. Саджаю бо є можливість, дають розсаду, буряки це три рядочки штук 30-40буде для мене це дуже багато. А помідори в цьому році теж вродили, більше ніж в минулому, як і буряки. От тепер і треба думати що з ними робити. Пороздаю мабуть.
Альдебаран
• 20 августа 2023
Ответ дляНашли в капусте
А що ви робите з мороженими кабачками?
Паспортний стіл• 20 августа 2023
Огурцы в кетчупе, квашеные, ассорти помидоры/огурцы/цветная капуста. Варенье малиновое/клубничное. Персики в сиропе. Томатного сока сегодня немного закрыла.
Помидоры в этом году моя боль, свой огород, носилась с ними с весны. Две недели назад вызвали на работу, дома была наездами, времени собирать - перерабатывать не было, сегодня вышла, а там почти все полопались и пропали...
Я Вас не боюся• 21 августа 2023
Не хотіла нічого закривати, але прийшлось, багато овочів з дачі. Намагалась закрити, бо весною вимикали світло, але все одно накидала в заморозку - варену кукурудзу, черешню, смородину і вишню. Закрила вишню п´ятихвилинка, смородінове варення по рецепту 7 стаканів, огірки по двом рецептам, кабачки кубіками, салат з зелених помідорів, але робила цей рецепт зі стиглими, паралельно сушила пастілу з аличі та яблука, заготівка на суп з квасолею ( на ютубі є відео 5 рецептів супів , автор Кухня наизнанку, у тому році робила і сподобалось з квасолею і перцем). Були погані огірки, почистили їх овочевим ножиком і зробила їх з морквою по корейські. Відкрила недавно одну банку на пробу. Холодні вони супер, то закрила ще їх.
Альдебаран
• 21 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви це все зїсте😅
Я Вас не боюся• 21 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
Ви це все зїсте😅
У мене з минулого року 70 банок яблучного варення робила його у мультиварці і ще багато чого, то його не робила в цьому році. У пастілу треба яблуко додавати, то я туди потратила три банки яблучного варення. В цьому році буде мало яблук.
Я Вас не боюся• 21 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
Ви це все зїсте😅
Огірки по корейські точно поїмо. Відмічали свято, то банка швидко розійшлась, ще й гості забрали дві банки. Заготовка супа думаю піде, бо закрила в тому році одну порцію то потратила. А все інше прийшлось закрити, відала частину овочів і все одно багато залишилось. У нас на дачі 700 помідорів.
Альдебаран
• 21 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Оце труд👍🙏
Я Вас не боюся• 21 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
Оце труд👍🙏
Чесно кажучи, народ лінивий став. Віддавала смородіну, аличу, полуницю безкоштовно, то ще умовляла щоб забрали, теж саме з овочами, а воно виросло і куди його. Мені батько з дачі привіз машину з овочами. Я ітак викинула три пакета з огірками, вони пожовтіли, бо я фізично не встигала то все переробити. За чотири дні закрила 64 банки отіх салатів, супів, кабачків
Я Вас не боюся• 21 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
Оце труд👍🙏
Ще приклад з минулого року. Було в мене 50штук солодкого гарбуза у вигляді грушки. Роздала якось половину з умовляннями, ну візьміть спечете чи зробите щось, але 25 штук мені все одно багато. Потім мені розказали як сушити цукати з нього, я зробила , то цукати моментально розійшлись. Але це ж мені їх треба зробити. Мені проще зразу віддати, а не переробити його, витратити свій час, а потім пристроювати ще й готове. Заморозку з минулого року теж просила забрати, бо мені нема куди класти нові ягоди. Іноді викидаю, бо всі такі прошені, капець.
Ашолюдискажуть• 30 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Закрила 10 кг огірків маринованих, сьогодні купила 10 кг помідорів. Ще салат з капусти зроблю, який можна на борщ використовувати. Думаю, без грибів не обійдеться, бо чоловік грибник. Хочу зробити півфабрикат бограчу, минулого року начиталася тем про консервацію порадниці Теодор Бастард, попробувала, вийшло смачно і зручно. Джеми і соки ще є. Це для себе і для сімей дочки і сина. Ну якось так
Ех, де Теодор Бастард, хто знає?
Що за рецепт до речі - салат з капусти до борщу?
Прокачую сідниці• 31 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ех, де Теодор Бастард, хто знає?
Її давно не чути, а теми про консервацію були класні. Щодо капусти - салат на зиму, добавляється морква, цибуля, солодкий перець і помідори. Борщ з нього також смачний, кладу, коли звариться картопля, добавляю буряк, можна квасолю. Моїм подобається, швидко, зручно і смачно
Прокачую сідниці• 31 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
О, і я так підписую банки - на кришку під скотч)
Нашли в капусте• 01 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
А що ви робите з мороженими кабачками?
мороженые кабачки зимой тушу с капустой, добавляю в рагу.
Отдельно (кружочками) не жарю, они мокрые и стреляют здорово, но знаю, что знакомые размораживают, жарят и перемазывают майонезом с чесноком.
Знаю, что еще колдуют над замороженными и делают кабачковый торт или рулет.
Альдебаран
• 02 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
У меня как то вообще не задалось с ними
Достала, увидела кашу и выбросила замороженнными и больше не экспериментировала
Нашли в капусте• 04 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
У меня как то вообще не задалось с ними
у меня до каши не доходило, морожу колечками, половинками колечек или четвертинками. В рагу или тушеную капусту добавляю прямо так, не размораживая, когда добавляется томатный сок или паста, кислота держит их форму и они не распадаются. Ну и тушу недолго, буквально минут 10.