Срочнокпсихологу• 20 августа 2023
Чому на берестейської позноси всі мафи?
Пощастило тільки магазинам ,які в будинку розташовані,все інше позносили,я як згадала ,як там було раніше,аж просльозилась трішки можливо в мене якісь асоціації зі своїм минулим в той час,і як там було тоді, раніше там жила
Скіфська пектораль• 20 августа 2023
І на вднг (ще до війни). Так тепер там пройти хоч можна. Я тільки за те, щоб були нормальні магазини, а не це стихійне шопопало.
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ длябибизяна
Очищают город от мафов, но плоховато как-то
Теж так думаю, багато нормальних і гарних точок позносили ні за що просто
Шалена красуня• 20 августа 2023
Развитие города: мафы должны убрать по максимуму, открывать в зданиях на первых этажах
Санта Барбара• 20 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А що там було такого гарного? Теж саме, що і в звичайних магазинах і кафе. Мафи перешкоджають вільному проходу до метро і розводять сміття.
Все будет, но потом• 20 августа 2023
Добре що позносили, я б біля всіх станцій метро і в переходах заборонила б їх ставити. Перетворили місто в якийсь базар-вокзал
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
Бо засрали все своїми мафами. Ще б на Житомирський позносили
Вже давно знесли там
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ну наприклад сімейна перукарня,гастрономчик куди можна зайти взяти кави,квіти тощо
Крапипопка• 20 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Вже давно знесли там
Та знову потихеньку повертається базар-вокзал
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
Не бачила ,сторону яка біля екрана повністю зачищена навіть кав´ярню ананас прибрали
Санта Барбара• 20 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Можна зайти в фору, в іншу перукарню та в інший магазин квітів. Їх зараз вистачає
Крапипопка• 20 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А з ін боку аптек 25 шт на той квадратик? І шо там ще? Рошен, лазерка, розетка
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Це все в різних місцях тоді буде
Фора там зараз також зачинена
Срочнокпсихологу
• 20 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
І два торгових центра ,але раніше було дуже наставляно там,от знос на житомирській я якось пережила поступово,а от берестейській прямо не можу