Нічна ненажера• 20 августа 2023

Дівчата, порадьте антивіковий крем…

Користувалась Vichy Liftactiv, але розумію, що то просто викинуті гроші, хотілось би чогось дієвішого, можливо і дорожчого…
Мені 38 років, шкіра нормальна без особливих проблем, почали зʼявлятись зморшки(
Трільчиха• 20 августа 2023
Никакой не поможет
Губка Боб• 20 августа 2023
Riversol или Dr.Levy
Леся Українка• 20 августа 2023
Кремы с третиноином, фактором роста
А_я_ЛОЖУ!• 20 августа 2023
Мені здається тут не обійдешся одним кремом, напевно потрібний комплексний і системний догляд. Я б робила акцент більше на сироватки, ніж на крем.
Пишна молодиця• 20 августа 2023
Це вік. Перепробувано весь люкс. Поки не прийшла до норм косметолога. Тільки ін´єкції
Ботокс, біоревіталвзація. Зараз зробила полімолочку.
Моя косметолог має вищу медичну. Я поки роблю процедури, отримую лекцію про наше старіння.
Нажаль наближається клімакс+ стреси+погане неякісне харчування. Це дає сухість в старіння
Фізик-ядерщик заочно• 20 августа 2023
Така ж проблема. Дуже гарний крем сесдерма с-віт
Пишна молодиця• 20 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Гарний, але він працює зовні, а тканини треба зволожувати.
Сесдерма у мене вся, але без ін´єкцій, вона не працює на всі 100
Фізик-ядерщик заочно• 20 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ну це якщо користуватися ним на початку боротьби зі зморшками. Автор написала, що тільки почали з´являтися. Мені цей крем у 33 допоміг прибрати невеликі зморшки, але це все індивідуально. Я поки що не наважуюсь колоти ботокс.
Пишна молодиця• 20 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я в 40 почала важку артилерію. До того гралась всякою косметикою
Фізик-ядерщик заочно• 20 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
В мене колега коле чоло, та щось ботокс в неї протримався пару місяців.. у вас більше тримається?
Пишна молодиця• 20 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Він тримається 3 місяці і все. Косметологія один раз і назавжди не буває.
Полімолочка буде триматись 2 роки, але і ціна відповідна