Дружная семейка• Изменено 20 августа 2023
есть ли мамы, которые не моют парты и их не мучит совесть?
вот , сейчас в очередной раз в вайбере
взывают к совести тех, кто НАГЛО не приходит на уборку класса все эти годы
4 кл
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ дляЯ только за!
Ну если вы не ходите туда, а просто спросили, тогда сорри)
это так,
но меня уже колотит ((((
ПП-шница• 20 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А вы в школе живете?
Я даже и не бывала в здании школы, где сейчас учится моя дочка. И ни разу не видела в реале ее нынешнего классного руководителя
Гарантую неперелевки• 20 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я в Польщі. В дитячому садку є чат в месенджер з батькаии, а є в ватсап батьки і вихователі. Так само як і в Україні збір грошей у вересні на канцтовари, на подарунки до Миколая,на подарунки на день хлопців і день дівчат, на квіти для вихователів на кінець року. Не розказуйте казки про те що за кордоном немає чатів і поборів. Якщо ваша дитина ліпить і малює в садку,значить це хтось купив. А парти миють вихователі. Ось місяць садок був закритий на ремонт, після ремонту в неділю всі вихователі дружно мили і прибирали
в США більше року. Нема поборів у школах! Збирали тільки по бажанню по кілька доларів на свято для дітей. Вчителям дарують невеликі презенти також по бажанню і самі від себе. Картку на амазон, Старбакс, солодощі і подарував ти чи ні, ніхто не знає, батькі не мають чатів. Вся комунікація з вчителем по емейлу.
Галябалована• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
у нас заставляют ходить мам
Ну и дурочки ваши мамы. Дома у директора школы ничего не моете? Почему? А если заставить
Этожзвяздаяегообожаю• 20 августа 2023
Я!
Моей ноги в школе не бывает. С чата удалилась школьного.
Школа не убирает у меня дома и я не должна это ей делать!
НЕНАВИЖУ ШКОЛУ
Майская киска• 20 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Мой ребенок лепит пластилином который купила я. В конце года дали список канцелярии на год. Типа пять ручек, пачку бумаги, три карандаша, тёрку, точилку, мелки и пластилин. Все принесли и сдали в класс. Больше в течение года я ничего не покупала. Всем материалом работают в классе.
Галябалована• 20 августа 2023
Ответ дляІстеріомама
у нас батьки ще й ремонт робили, а потім драяли клас. Гроші не зібрали, бо більшість проти була. І як завжди та більшість не прийшла допомагать
Потому что это работа директора школы, а не родителей.
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
давят морально, что учительница моет , а мы ’такие - плохие ’
пусть моет. не развалится. ей в этом классе сидеть. или она в пыли хочет работать?
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Обязанность уборщицы- мыть в классе полы. А чистоту рабочих мест должны поддерживать учащиеся, ну как в офисе - сотрудники.
к примеру, у нас на работе уборщица протирает и столы тоже.
А также подоконники, стелажи , офисную мебель и т д
Я б такое не носила, но продаю• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
я тоже этого не понимаю.
У нас по штату ( доступная информация ) десять уборщиц,
а по факту две
Ну тогда пусть директор вызывает этих 8 женщин, чьи трудовые лежат у него ради стажа, или сам моет. Если у вас боевой характер, то здесь есть о чем поскандалить. Ни учительница, ни родители парты мыть не должны. А 10 уборщиц за лето с этим смогли бы справиться
Ответ дляГрушки-яблочки
В ее обязанности не входит мытьё парт, стен, окон в классе. На ставке она моет в классе исключительно пол.
Це вам розказали? Чи ви прочитали посадову інструкцію прибиральниці?
Якщо є робота, яку треба зробити - значить у когось є такі обов´язки, хтось отримує зарплату за цю роботу.
Сосиска_Втесте• 20 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А вы в школе живете?
Я не живу, но учителей всех знаю.
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
и в каком же законе это прописано?
В должностной инструкции.
И если у вас есть сомнения, то вы вполне можете написать письменное обращение к директору вашей школы или в районное управление образованием и вам дадут письменный ответ.
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
В должностной инструкции.
да зачем. просто сразу жалобу, что дети сидят в антисанитарии и директор это допустил.
так разве не проще?
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Цікаво, чому у США з батьків нічого не деруть у школах? Нема чатів, ніхто не збирає гроші на штори, дивани, на прибиральницю, в класі чисто і гарно. Все це оплачується з бюджета. Починати треба з себе, нехай місцева влада починає витрачити кошти на освіту дітей. І заткнути рота всім мамашам, яким нема чим займатися окрім збору грошей у школах!
Так, в США і податки усі платять, а у нас тільки шукають, як надурити державу, сусіда, і не перетрудитися, помивши парту своїй дитині !
В Україні дійсно прибиральниці отримують зп. мінімальну із розрахунку на кв.м. коридорів і санвузлів, за класи їм не платять, ні за вікна, ні за парти !
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляМайская киска
Ну вы сравнили офисный стол с кучей документов и пустые парты протереть
Вот дети и могут их протереть, дело 1 минуты.
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
вот кстати в Польше, я слышала, что есть какие-то поборы
Ответ дляГрушки-яблочки
В должностной инструкции.
я вибачаюсь, ви директор школи, чи прибиральниця? я так розумію, щовам маєток треба добудовувати, а тут кажуть, що треба за зарплатню працювати
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2023
Я не делаю и не хожу на собрания , постоянно собираю деньги на фигню , пусть тратят на уборку
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
так разве не проще?
И? Уборщица вымоет пол, а все остальное должны будут делать родители/ дети/ учителя. Что изменится?
Оч@ров@Шк@• 20 августа 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я!
НЕНАВИЖУ ШКОЛУ
Супер ❤️👍
Гарантую неперелевки• 20 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
то треба йти до директора і піднимати це питання. До чого тут батьки? Школи і садки в Україні то біль, треба щось з цим робити, так не має бути.
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ для-Ань-
Тих самих мам, яким в школу забороняють заходити? Вас незаконно не пускають до ваших дітей (провести до класу, забрати), зато заставляють мити парти?!
Ви люди чи раби? Як вільну розумну людину можна примусити щось робити???
вот кстати я ни разу не видела как выглядит спортзал ((
а мне так интересно ((
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляішо
РК моего класса получил письменный ответ на это вопрос и все успокоились.
Но вы можете продолжать умничать на форуме, либо таки тоже получить письменный ответ на ваш вопрос
ПП-шница• 20 августа 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Я не живу, но учителей всех знаю.
А я никого из учителей своей дочки в реале не видела. Видела их только на фотках, выложенных на сайте школы
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ви будете здивовані, але їх 10. Просто 8 то чиновників родичі, числяться для стажу, зарплату отримують на каву.
4 клас це 9-10 років. Діти самі парти не помиють?
Я не ходила, син вже давно школу закінчив. Гроші здавала і допобачення, навіть не питала куди їх витрачають. Аби мене не чіпали.
може б діти й самі помили, але тих хто прийде, будуть вважати ’ лохами ’
ОноВамнадо• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну то не побори виходить. Бо син малює щодня в садку, ліпить. Ну і подарунки на свята теж дітям
Ответ дляТоптунша
У нас в школе говорят,что государство ей платит только за коридоры, а за уборку в классах нет)
Интересно было бы почитать её должностную инструкцию) сомневаюсь, что там только коридоры указаны.
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Наказ Міністерства праці та соціальної політики від 29.12.2004 N 336 Про затвердження Випуску 1 “Професії працівників,що є загальними для всіх видів економічної діяльності” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Шукаємо професію Прибиральник службових приміщень (№119) і уважно дивимося завдання та обов’язки:
119. ПРИБИРАЛЬНИК СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ
Завдання та обов’язки. Прибирає службові приміщення адміністративних будівель, коридори, сходи, санвузли, туалети квартири. Витирає пил, підмітає і миє вручну або за допомогою машин і пристроїв стіни, підлогу, стелю, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі та килимові вироби. Чистить і дезінфікує раковини та інше санітарно-технічне устаткування. Очищає урни від паперу і промиває їх дезінфікуючими розчинами. Збирає сміття і відносить його до встановленого місця. Додержується правил санітарії і гігієни в приміщеннях, де прибирає.
Ці санітарні правила і норми призначені для керівників, учителів, вихователів і медичного персоналу загальноосвітніх навчальних закладів, працівників органів управління освітою і санітарно-епідеміологічної служби.
Посадові особи і громадяни України, які допустили порушення Державних санітарних правил та норм, можуть бути притягнені до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності у відповідності з чинним законодавством.
119. ПРИБИРАЛЬНИК СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ