Дружная семейка• Изменено 20 августа 2023
есть ли мамы, которые не моют парты и их не мучит совесть?
вот , сейчас в очередной раз в вайбере
взывают к совести тех, кто НАГЛО не приходит на уборку класса все эти годы
4 кл
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
то треба йти до директора і піднимати це питання. До чого тут батьки? Школи і садки в Україні то біль, треба щось з цим робити, так не має бути.
А до чого тут директор ?
Це державний рівень, а не директорський !
Є затверджені норми з оплати праці шкільних прибиральниць ! Копійку більше заплатиш і все - нецільове використання бюджетних коштів.
Ответ дляФляшка на трьох
Наказ Міністерства праці та соціальної політики від 29.12.2004 N 336 Про затвердження Випуску 1 “Професії працівників,що є загальними для всіх видів економічної діяльності” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Шукаємо професію Прибиральник службових приміщень (№119) і уважно дивимося завдання та обов’язки:
119. ПРИБИРАЛЬНИК СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ
Завдання та обов’язки. Прибирає службові приміщення адміністративних будівель, коридори, сходи, санвузли, туалети квартири. Витирає пил, підмітає і миє вручну або за допомогою машин і пристроїв стіни, підлогу, стелю, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі та килимові вироби. Чистить і дезінфікує раковини та інше санітарно-технічне устаткування. Очищає урни від паперу і промиває їх дезінфікуючими розчинами. Збирає сміття і відносить його до встановленого місця. Додержується правил санітарії і гігієни в приміщеннях, де прибирає.
Ці санітарні правила і норми призначені для керівників, учителів, вихователів і медичного персоналу загальноосвітніх навчальних закладів, працівників органів управління освітою і санітарно-епідеміологічної служби.
Посадові особи і громадяни України, які допустили порушення Державних санітарних правил та норм, можуть бути притягнені до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності у відповідності з чинним законодавством.
119. ПРИБИРАЛЬНИК СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ
шах і мат)))
Царевна в уггах• 20 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
В ее обязанности не входит мытьё парт, стен, окон в классе. На ставке она моет в классе исключительно пол.
Почему уборщицы в других организациях моют пол, протирают офисные столы, вытирают пыль, поливают цветы, моют окна и двери. И только у уборщицы в школе какая та особая должностная инструкция вменяющая в обязанности только мытье пола?
Для драки• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
давят морально, что учительница моет , а мы ’такие - плохие ’
Заявление в министерство с описанием ситуации. Быстро ныть перестанет
Ответ дляДружная семейка
вот кстати я ни разу не видела как выглядит спортзал ((
а мне так интересно ((
У підступних педагогів подвійні стандарти: батьків в школу не хочуть пускати, але парти прийдіть помийте.
Олександр Дзюба ПРО ДОПУСК БАТЬКІВ ДО ШКОЛИ
Заборонити матері чи батьку бути поряд з дитиною може тільки суд чи орган опіки та піклування.
Цивільний кодекс України (ст. 242) Представництво за законом — батьки (усиновлювачі) є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. Опікун є законним представником малолітньої особи та фізичної особи, визнаної недієздатною. Законним представником у випадках, встановлених законом, може бути інша особа.
Сімейний кодекс (ст.153) — Мати, батько та дитина мають право на БЕЗПЕРЕШКОДНЕ спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене ЗАКОНОМ.
Закон України «Про освіту» (ст.52)
Учасниками освітнього процесу є:
- здобувачі освіти;
- педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники;
- батьки здобувачів освіти;
- фізичні особи, які провадять освітню діяльність;
-інші особи, передбачені спеціальними законами та залучені до освітнього процесу у порядку, що встановлюється закладом освіти.
Закон України «Про освіту» (ст.55 п.2) – Батьки здобувачів освіти мають право захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти; звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти.
Закон України «Про охорону дитинства» (ст.14) — Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає РІШЕННЯ СУДУ, що набрало законної сили.
Конвенція ООН «Про права дитини» — Держави-учасниці забезпечують те, щоб дитина НЕ РОЗЛУЧАЛАСЯ з батьками всупереч їх бажанню, за винятком випадків…
Виняток — це коли дітей потрібно захищати від батьків (відібрання дитини, позбавлення батьківських прав).
Жоден вчитель, завуч, директор чи Міністерство не може заборонити батьку чи матері бути поряд з їхньою дитиною. Коли батьків не пускають до школи, до їхніх дітей — це ненормально і протизаконно.
Батьки мають право знати в яких умовах навчаються їхні діти; як харчуються, в які ходять туалети.
Батьки можуть бути присутніми на уроці, щоб знати, хто і як навчає дітей.
Закон України «Про освіту» (ст.52)
Учасниками освітнього процесу є:
- здобувачі освіти;
- батьки здобувачів освіти;
ПП-шница• 20 августа 2023
Ответ для-Ань-
Тих самих мам, яким в школу забороняють заходити? Вас незаконно не пускають до ваших дітей (провести до класу, забрати), зато заставляють мити парти?!
Ви люди чи раби? Як вільну розумну людину можна примусити щось робити???
А зачем провожать до кабинета или встречать в школе детей старше 8 лет?
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
може б діти й самі помили, але тих хто прийде, будуть вважати ’ лохами ’
пусть учителя свои конвертики отрабатывают. а то слишком умные всё спихивать на головы родителей.
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Интересно было бы почитать её должностную инструкцию) сомневаюсь, что там только коридоры указаны.
Именно, указана площадь коридоров, санузлов и пр не просто, а по метражу на 1 человека с расчетом на количество рабочих часов
Майская киска• 20 августа 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я в Польщі. В дитячому садку є чат в месенджер з батькаии, а є в ватсап батьки і вихователі. Так само як і в Україні збір грошей у вересні на канцтовари, на подарунки до Миколая,на подарунки на день хлопців і день дівчат, на квіти для вихователів на кінець року. Не розказуйте казки про те що за кордоном немає чатів і поборів. Якщо ваша дитина ліпить і малює в садку,значить це хтось купив. А парти миють вихователі. Ось місяць садок був закритий на ремонт, після ремонту в неділю всі вихователі дружно мили і прибирали
Ну у нас нет чатов. Есть телеграм канал, где школа сбрасывает объявления, анонсы экскурсий, объявления что будет такого-то числа праздник -прийти в костюмах в такой-то тематике. С учителем связь через эл.почту. На рождество устраивали тайного санту. Огласили что подарки не дороже 5 евро. Дети поздравили друг друга и на этом все. С каких-то праздников ребенок приносил небольшие безделушки типа браслетика. Школа всем дарила.
Гарантую неперелевки• 20 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
А до чого тут директор ?
кажу що треба міняти все, з чогось починати треба, бо в школах реальний бардак, я тепер можу порівняти.
Карусель-весель• 20 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Та Боже, купили вологі серветки для прибирання, в кінці уроків всім по серветці, кожен протер своє місце та й усе.
Більше обговорень ніж того миття. То мами в вас дуже багато вільного часу мають, тому і займаються організацією дурні всякої
Грушки-яблочки• 20 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Потому,что в других организациях это прописано у них в инструкции
Царевна в уггах• 20 августа 2023
Ответ дляТоптунша
У нас в школе говорят,что государство ей платит только за коридоры, а за уборку в классах нет)
Тогда эта прямой вопрос к директору о сомнительной организации учебного процесса. Не может школа получить разрешение на прием учеников первого сентября, если не решён вопрос с санитарными нормами! Не может официально работать школа без закреплённого человека с обязанностями уборки всех учебных помещений
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Не бардак, а брак фінансування !
Навіщо ви порівнюєте Україну і Америку, ви розумієте, що наша економіка дотаційна ?
Непереможна• 20 августа 2023
Я сама двох виховувала, пахала як проклята. Тому в класі одразу сказала - ані штор, ані ремонтів, ані миття вікон і так далі - оплачувати ніц не буду.
Я б такое не носила, но продаю• 20 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну если по документам их 10 человек на школу, то и классы наверняка учтены. В нашей школе уборщица классы убирает, за это ей не доплачиваем. Но количество уборщиц на школу даже не знаю
Хвець-тець• 20 августа 2023
Ни разу не мыла, седьмой класс. Раз наняли клининг, раньше платили уборщице.
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
119. ПРИБИРАЛЬНИК СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ
Ні, школи працюють за наказом 1205 ! Типові штатні нормативи закладів загальної середньої освіти !
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Не бардак, а брак фінансування !
там нехватка совести.
у нас был ремонт. каждый сдал по тысяче грн. 36 человек в классе.
школа выделила только ведро какой-то краски.
Но! по сан. нормам. дети не могут учиться в классе с трещинами. а они были на стенах.
что сделал директор, чтобы выбить у города на ремонт класса? нихрена он не сделал.
Ответ дляПП-шница
Наприклад, щоб понести портфель, вага якого значно перевищує санітарні норми; проконтролювати щоб дитину не збили старшокласники, які бігають по коридорам і по сходам; побачити і почути обстановку в школі - може ’педагоги’ кричать на дітей і принижують дітей (знаючи, що батьки можуть це побачити, такі ’педагоги’ трохи стримують себе)...
А навіщо під школою ждати, поки всіх дітей зберуть і виведуть, якщо можна пройти в клас, допомогти 8-річній дитині зібратись/одягнутись. Або парту протерти, поки дитина збирається.
Зимою діти, які швидко одягаються, стоять і ждуть поки всі однокласники одягнуться. А потім вспотівші на мороз. Тому що мами бояться в школу зайти за своєю дитиною.
Як ухурделю• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
учительки пусть моют.
задрали паразитировать на родительских кошельках.
Як задовбали такі пустомелі.
У вчителів зараз зарплата дуже низька, а деякі з весни не отримували її. Вчилися очно і дистанційно мали підключати тих, хто за кордоном+ у 2 зміну по 2 уроки щодня без оплати.
У нас за літо 6 вчителів звільнилося і тільки 1 знайшли ким замінити! Немає вчителя математики, української, двох вчителів англійської, вчителя історії та права.
Фізкультурника замінили, бо попередній боронить Україну на нулі. Приходьте до нас! Спокійна робота, в ’комфортних умовах’ з високою зарплатнею. Зараз можна без профільної освіти. На хочете?
Дружная семейка
• 20 августа 2023
Ответ дляКарусель-весель
там серветками не обійдеться, адже треба випрати штори, помити підвіконня, шкафчики та й протерти геть усе
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Як задовбали такі пустомелі.
а я задолбалась сдавать на праздники, видеть вечно недовольные лица и быть вечно должной что-то и кому-то в этой школе.
и да - кто на что учился. хватит ныть. я работаю по призванию.
Сосиска_Втесте• 20 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Коридоры. Лестницы, санузел Классы не обязаны убирать
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
там нехватка совести.
Зараз діє Постанова 590, за якою такі проплати, як ремонт класу ! під час військового стану взагалі не проплачуються.
Так що з відром фарби вам пощастило !
Фляшка на трьох• 20 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Так що з відром фарби вам пощастило !
но при этом школу утепляют и меняют окна. новые пластиковые на новые пластиковые. прикиньте, кто-то провернул такое.
Карусель-весель• 20 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Як задовбали такі пустомелі.
Що значить мали підключати тих, хто закордоном?
Уроки онлайн в основному зводяться до того, що ссилку на тест скинули, лінк на урок і т.д. Нормально уроки одиниці проводять.
Дякую_аж_підскакую• 20 августа 2023
Ни разу не мыла ни парты, ни окна, ни кабинеты. Двое детей, один уже закончил школу. Если говорили, что нужно оплатить какие-то работы, то оплачивала. Но ни я, ни муж парты не таскали и замки не чинили.
Истерики активных мамаш на тему « всем пофиг, я одна тут убивалась для ваших детей» пропускала мимо ушей, я никого и ни о чем не просила.
Не їм після шостої• 20 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Вікна це, як раз тепло та енергозбереження, тому це бюджет може проплатити.