Забрызжу ядом• 20 августа 2023

Яким порошком користуєтесь?

Просто цікаво. Я раніше Домой, потім від нього почала чхати. Але вистірував до речі пізніше Аріель, зрозуміла, що нащо переплачувати більше. Перейшла на Персил. Але не зовсім рада... Ще в пошуках
Мудробаба• 20 августа 2023
Таким і кисневим
Стильна штучка• 20 августа 2023
Ребенку 8 лет, купили порошок для детской одежды до рождения ребенка и пользуемся им все это время
Сейчас в АТБ продается
Нормальный порошок, ничего друго не ищу
https://www.atbmarket.com/product/porosok-pralnij-...
Каркуша Клара• 20 августа 2023
Домол гель і ще гель для щоденного прання з ватсонса якийсь український еко чи як там назва. Беру дитячий
Винник• 20 августа 2023
Я за порадою в темі купила італійський і наче непоганий.
Вмію заміряти найкраще• 20 августа 2023
Раньше пользовалась Ариэль и тайдом, сейчас перешла на Лоск, ничем не хуже, как мне кажется даже лучше отстирывает
автор Забрызжу ядом • 20 августа 2023
От Домол реально вистірував. Не знаю що за склад там. Але.... Реально перестала ним прати, перестали хворіти. Чхати всі. І Я і дитина
В гости звали?• 20 августа 2023
SA8 Рremium от Эмвей.
Добро с Кулаками• 20 августа 2023
Якісь недорогі беру окремо для білого, чорного, кольорового. Як щось треба відіпрати - плями чи дуже брудне перу з додаванням перкарбонату. Все інше на короткому прання ’освіжити’
Я шалунья• 20 августа 2023
Гелем Persil Color и порошком Persil. Гель используем для ручной стирки, порошок - для машинной
Винник• 20 августа 2023
автор Забрызжу ядом • 20 августа 2023
Ответ дляЯ шалунья
А як дозуєте? На одну стірку.
Я шалунья• 20 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
А як дозуєте? На одну стірку.
На глаз
Цирк на дроті• 20 августа 2023
Щоб не пробувала, а повертаюсь до тайду. Тільки він відстірує затоптані білі шкарпетки і кухонні полотенця без замочувань/застірувань й інших танців з бубном.
Наполеон Бонапарт• 21 августа 2023
Ответ дляСтильна штучка
Сейчас в АТБ продается
Нормальный порошок, ничего друго не ищу
Тем же стираем, нравится
Не зви чайна• 21 августа 2023
Я пока Савекс стираю. Мне кажется он лучше чуть Персил
Я натуралка• 21 августа 2023
Перволь