Хочу в БАНю• 21 августа 2023

Питання мамам дівчаток 14-15 років, зайве волосся

Доброго дня. Хвилює мене со вчора таке питання... Донька цього року йде у нову школу, доведеться адаптуватись у новому колективі та все інше. Вік самі розумієте, який, підлітковий.

Є в неї невеличка проблема с зайвим волоссям, а саме руки. Воно не дуже темне, але його досить багато. Десь років у вісім воно її засмучувало, але саме руки я їй радила не голити, бо маю не дуже вдалий приклад подруги, яка голить їй усе життя та в неї росте негарна щетина. Донька так нічого з цим не зробила, та звикла до нього. Взагалі чекаємо 16 років, щоб почати робити лазерку.

Вчора вона мені сказала, що у таборі декілька хлопців молодшего віку питали в неї, чому у неї так багато волосся на руках. Розповіла це з гумором, мені здається, не зациклюясь на цьому, але у мене це засіло у голові.

Нова школа, і я, і вона дуже хвилюємось, та ще тут це волосся, може прибрати його кремом для депіляції? Чи вже не чіпати питання, якщо донька сама вже не просить.

Що порадите тривожній мамі?
Результат:
вже голосів: 69
40 (57.97%) 2. Не чіпати дитину
29 (42.03%) 1. Прибрати волосся
А я с Рио-де-Житомира!• 21 августа 2023
Робимо лазерку донці з 15 років
Вишня на торті• 21 августа 2023
Голити руки не треба,бо волосся після гоління буде рости більш жорстким
Обирайте крем або воск/ цукор.
Але після обов´язково потрібно берегтися від сонця,щоб не було подразнення та пігментації
Леди Г• 21 августа 2023
Купите ребенку крем , и пусть не мучается
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Робимо лазерку донці з 15 років
Я поки чекаю, бо ще активно росте
Ошеламиссимо• 21 августа 2023
Раджу нічого не робити, пік гормонів, воно може само скачається через пару років.
Совбез• 21 августа 2023
Дочка убирает полосками для депиляции, отрастают тоньше и слабее
Леди Г• 21 августа 2023
Ответ дляВишня на торті
Обирайте крем або воск/ цукор.
Не будет никакой жесткости , а лазерной светлое я намучилась и всеравно пух лезет
А я с Рио-де-Житомира!• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я поки чекаю, бо ще активно росте
І що що росте?
Відморожена• 21 августа 2023
Та приберіть восковими смужками чи шугарингом, щітини точно не буде
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляЛеди Г
Я тут колись читала тему саме про волосся на руках, так відгуки були різні - у когось щетина, у когось норм після бриття. Думаю залежить від структури волосся та гормонів
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І що що росте?
Ну як мені радили, поки гормони не стабілізувались, краще не робити лазерку. Тай начебто у 14 ще не беруть салони на цю проедуру
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Чула про таке теж.
Вишня на торті• 21 августа 2023
Ответ дляЛеди Г
Голені волоски на кінці вже не загострені ,а як трубочки, тому і жорсткіші.
Є лазерні апарати , що працюють із світлим волоссям
Леди Г• 21 августа 2023
И брила и воском и и и , и 8 лет лазерной убирала
Шпондєр• 21 августа 2023
Воск шугаринг , все очень просто
БальзаковскийВозраст• 21 августа 2023
Як хоче
Шпондєр• 21 августа 2023
У меня дочке 13, депилирует все везде вообще, ей так комфортно, но я только за!
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Як хоче
То ви праві. То я просто дуже тривожна по життю. От собі придумала проблему)
А я с Рио-де-Житомира!• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Салони беруть,ви просто пишете заяву. Через гормони просто не можуть вам гарантувати стійкий ефект, але волосся видаляється. Про гормони. Я робила лазерку до вагітності, після через гормони волосся просто почало більш активно рости, але все одно не так,як було до. Будете просто довше робити от і все, на що впливають гормони
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляШпондєр
Моя ноги, пахви голить вже давно, а от з руками щось якись трабл вийшов
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую!
Шпондєр• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ничего страшного, бритвой лучше не нужно а вот воском самое оно ! И волосы потом тонкие растут светлые
KROX@• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я поки чекаю, бо ще активно росте
Так не надо ждать с волосатыми руками. Крем для депиляции, воск да куча средств. В смысле оставить в покое. Её дразнят а вы просто будете ждать? Моей 14 и депиляцию зоны бикини она год сама делает
KROX@• 21 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ваша ’проблема’ решается за 5 минут)
Гарні диньки• 21 августа 2023
Моей 13.
Руки, ноги тримером или эпилятором. По настроению.
Купила дочке дорогую модель эпилятора Филипс с кучей насадок, там любые фантазии учтены.
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Ответ дляГарні диньки
Моей 13.
Моя не змогла, репетує на усю квартиру, боляче їй. Нажаль, бо це самий зручний для мене спосіб домашньої депиляції.
автор Хочу в БАНю • 21 августа 2023
Дівчатка, я вам дуже вдячна, мізки на місце встали )))

Усім гарного дня!
Вумна, аж страшно• 21 августа 2023
Пушок світленький підстрежіть машинкою під 0,3-0,5 см і все. Щетини не буде, це ж руки, воно м´якеньке. Раз на місяць достатньо. У мене теж так, тоненьке, але довге відростає, тільки темне. Всюди лазерну зробила, а руки не хочу.
Милота• 21 августа 2023
декілька хлопців молодшего (!!!) віку питали -- и из-за этого уже надо так суетиться?
вы серьезно? вообще никого не должно колыхать, какой волосяной покров у других людей. хоть золотое руно по всему телу.
Дівчина заглядєніє• 21 августа 2023
Моей 12, последние 3 года, когда она хочет, я помогаю ей удалить волосы (они темные и густые, в папу) на руках кремом. Хочет обычно пару раз в год.