Кіна не буде• 21 августа 2023
Ви також би хотіли, щоб дітей з РАС ізолювали від суспільства?
Я не буду давати посилання, просто вставлю скрін, якщо захочете перейдете на профіль і подивитесь. Короткий опис історії: директорка дитячого центру розвитку "Простір розвитку дітей" в Івано-Франківську стикнулася з дискримінацією своєї дитини з РАС. Її 14-літнього сина вигнали з магазина (за ініціативою власника), тому що він не міг спокійно стояти в черзі (через сенсорне перевантаження) і трогав товари іноді.
Мене "бомбить" з ночі, коли побачила її допис. Ходимо займатися зі своїм 4-річним сином, у якого також аутизм, до неї. І поки він малий і все наче не так критично, але ж він колись виросте. Просто побачила його майбутнє в цій історії. Наше суспільство невиліковно хворе чи це ставлення до інакшості, людей з інвалідністю колись зміниться?
Результат:
вже голосів:
482 (47.35%)
Ні
307 (30.16%)
Результат
140 (13.75%)
Так
89 (8.74%)
Моя дитина з РАС
Там-тарарам• 21 августа 2023
Для того, щоб у нас такі діти не зазнавали дискримінації і були соціалізовані, як в Зах. Європі, наприклад, потрібно буде їм всім давати такі препарати, які будуть робити їх максимально спокійними. Саме так це відбувається там. Зараз наших багато в Європі, чи багато вони бачать/чують дітей з аутизмом чи психічними розладами? Щоб ті діти кричали, чіпали інших людей, заважали гуляти/навчатись? А там такіх дітей не менше, ніж у нас. Перш, ніж їх інтегрувати в суспільство, їх там зробили максимально зручними для суспільства. За допомогою медпрепаратів. У нас багато батьків таких дітей не погоджуються давати своїм дітям ці ліки.
Дюйм оф о4ка• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Це місцевий магазин в селі, де всі один одного знають. Перед тим, як відпускати туди свого сина, авторка ходила з ним туди, говорила з продавчинями, попереджала, що син буде ходити сам. Це все діло не одного дня.
хозяевам магазина тоже как бы не пофиг на их товар. подростка жаль, но давать портить... как бы никто потом за это не заплатит
Най хоч раз• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А мог и обычный подросток делать тоже самое. У него тоже гормональный штурм и желание эпатировать
Ну и получил бы, как этот получил
Или этому можно было бы, потому что иначе дискриминация?
Рассказница• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Да ладно. Нормальные дети так себя не ведут
Хтомолодець? Я!• 21 августа 2023
Ответ дляБяки-козяки
Нет, я не хочу, чтобы таких деетей изолировали, я хочу чтоб их было видно. Мой ребенок должен понимать что есть разные, не должен удивлятся этому. Неудобства от этого вполне терпимые.
поддерживаю на миллион
Хтомолодець? Я!• 21 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Хто відповів так, ви нащадки фашистів?
самые настоящие
Ранковий базар• 21 августа 2023
Я не думаю , что детей с аутизмом должны изолировать от общества, но я например против инклюзии в школе или саду, если речь идёт о детях с ментальными проблемами. Я считаю , что учиться эти дети должны отдельно, в коррекциооных маленьких группах по соответствующим программам и с соответствующими педагогами и специалистами. И социализировать их надо стараться по максимуму.
Невгамовна сила• 21 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Хто відповів так, ви нащадки фашистів?
Ви дивна)
В Німеччині таких дітей точно не ізолюють
Аноним_Русалка• 21 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ну и получил бы, как этот получил
Данный подросток ’получил’ за то,что просто трогал товар. Именно тот, товар,который упакован и который трогают все. Понимаете разницу?
Даю справку• 21 августа 2023
Наше общество еще воспитывать и воспитывать, учить и учить. Насмотрелась на мальчика на детской площадке, где с сыном гуляли, не знаю точно, какой у него диагноз, но он то спокойно сидел играл, то начинал бесцельно прыгать, бегать и при этом громко орать... Он не разговаривал, не подходил к детям и т.д. И хорошо, если на него просто не обращали внимание, были случаи когда на вид адекватные родители своим детям говорили ’не подходи к нему, он больной!!’ Причем на всю площадку....
Ну а по поводу истории в магазине - владелец, конечно, не особо прав, но кому хочется, чтобы ему товар портили, где гарантия, что парень просто потрогает что-то, а не завалит всю витрину? А за замечание от постороннего не впадет в агрессию? Может, маме не стоит его одного отпускать, пусть даже это село где все всех знают...
Вся така шо куди там• 21 августа 2023
Ответ дляРассказница
А чого інші мають страждати?
Від чого страждати?
Мать драконов• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Любой подросток который меня бы лапал за жопу получил бы в нос и пофиг здоровый или больной
Аноним_Русалка• 21 августа 2023
Ответ дляРассказница
Ведут себя по разному. Но у ’нормальных’ детей это оправдывают переходным возрастом .
Там-тарарам• 21 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ви дивна)
Не ізолюють, але зробили максимально ’зручними’ і тихими для суспільства. Є спеціальні ліки для цього.
ДелиВерка• 21 августа 2023
В Польше для таких детей специально устраивают специальные дни в магазине.
Непатриотический совет для таких мам - в Украине ловить нечего, надо быстрее в Европу, пока шансы есть
Кіна не буде
• 21 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Ізолювати ні, але може мамі треба за дитиною слідкувати, а не бігати скрізь з телефоном. Цих блогерів і тіктокерів вже на кожному кроці. Дитина сама по собі, а мама пилить контент.
З чого ви це взяли, боже🤦🏻♀️? Мама - директорка центру розвитку. Повірте, вона займається своїми дітьми більше ніж будь-хто з нас
Гостра на язик• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
РАС - це спектр. І написати всі його прояви у конкретної дитини я не можу. Все, що треба знати - це те, що дитина не агресивна і нічого поганого не робила. Він просто займав чергу і чекав, але міг не стояти в ній, а стояти поруч через сенсорне перевантаження, ходити, чіпати товари. Він навіть пропускав людей, хто був за ним, щоб ніяк їх не образити. Дитина не зробила нічого поганого абсолютно.
Та рас це що хочеш.В моєї подруги аутист,то додому ніхто не може зайти чужий,одразу кричить і кидає по голові.Вона сама ледь витримала 2 роки,якось знайшла няню-студентку,привчала місяцями і сама на роботі з ранку до ночі,бо дах іде.Десь відпустити без нагляду,про то і мови нема,крепко тримати за руку.І то виводять по 2-х,ще мама з татом приходять на допомогу,вже 12 років,вага 50 кг.
Снежнакомка• 21 августа 2023
Ответ дляРассказница
Ви мабуть з тих мам, які пишуть : я видалилася зі шкільних чатів і на батьківські збори не ходжу бо не цікаво. В звичайних школах із звичайними дітьми теж є таке.
Майор Медуза• 21 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
А мог людей в очереди за задницы трогать
Чем старше тем агрессивнее, особенно в период сексуального созревания, это факт
А не так давно на Закарпатті троє підлітків дівчинку жорстоко згвалтували. Діти до речі, були абсолютно нормальні (без діагнозу)
А Київській області на днях сусід 13 річну дівчинку (про його діагноз написано не було).
Всі жорстокі випадки, як правило, вчинили психічно здорові люди
Сиренькая• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
И обычного бы тоже выгнали. Думаете, его мама тоже бы создала пост о дискриминации нормотипичного ребенка?
Гостра на язик• 21 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Вы понимаете, что такое больной человек?
Когда-то видела в Трускавце картину, как вывели на прогулку к бювету детей с синдромом Дауна (я думаю, это какой-то интернат вывезли на оздоровление). Девочка лет 14-15 сняла трусы, залезла на такого же мальчика и стала имитировать сношение. Окружающая толпа людей ее при этом нисколько не смущала. Вы считаете, это нормально?
Повна відсутність інтелекту в даному випадку.
Айболитная• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Чому тоді в магазині не слідкувала?
Ленивица-красавица• 21 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Наше суспільство хворе. Я знаю випадки коли мамі дитини (Київ, центр) кричали ’мамочка заберите ребенка, он же больной у вас’ . Це було не один раз. І це були дорослі люди.
В пригороді Києва - ’отойди от нее, она же больная’. Це доросла людина говорить так своїй дитині. Хоча там дівчинка з розумовою відсталістю, але не агресивна, яка теж хоче в компанію дітей.
Що говорити (відійду від аутизма), якщо мимо військового , який ледь ніс вантаж (об´ємний і не важкий) , пройшла купа людей (качки,, молоді хлопці, дівчата всі з себе) і НІХТО не допоміг (лише моя подружка).
Ось вам відповіді на ваші питання.
На меня около лифта напал соседский мальчик с тяжёлой формой аутизма. Он пытался укусить меня за руку. Рядом стоял мой ребенок и ужасно испугался.
Через месяц мы продали квартиру
Най хоч раз• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А вы понимаете о чем я пишу или нет? Собственник магазина выгнал бы любого трогающего товар, зачем приплетать сюда диагнозы
Также как огребет любой, трогающий людей за задницу
Не надо кричать рас не рас, нужно следить и воспитывать, и контролировать
Человек с рас трудоспособен? Если нет, то все верно, без опекуна самостоятельно он ходить не должен
Дюйм оф о4ка• 21 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Це ненормально,але здорові діти теж це роблять.
где?)))
Куколка-мяуколка• 21 августа 2023
Я за границей, зашли с малой в магазин канцтоваров, хотела взять рюкзак посмотреть, только протянула руку, как консультант попросила ничего не трогать руками...
Рассказница• 21 августа 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Від чого страждати?
Від поведінки таких дітей
Невгамовна сила• 21 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ви німецький лікарь ?
Чи то у Фейсбуку прочитали?
Мать драконов• 21 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Педофилов всегда было вагон и маленькая тележка, во все времена
ДелиВерка• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Я вижу как родители особых детей выгрызают для них право быть равноправными членами общества в Украине. И вижу,как это право, просто от рождения есть у тех, кто живёт за границей.
И мы к этому придем,уже идём. Война сейчас привела к огромному всплеску инвалидности и толерантность тоже растет
Зачем выбрасывать эти права? Проще поехать в нормальную европейскую страну- сделать лучший выбор для ребёнка.