Кіна не буде• 21 августа 2023

Ви також би хотіли, щоб дітей з РАС ізолювали від суспільства?

Я не буду давати посилання, просто вставлю скрін, якщо захочете перейдете на профіль і подивитесь. Короткий опис історії: директорка дитячого центру розвитку "Простір розвитку дітей" в Івано-Франківську стикнулася з дискримінацією своєї дитини з РАС. Її 14-літнього сина вигнали з магазина (за ініціативою власника), тому що він не міг спокійно стояти в черзі (через сенсорне перевантаження) і трогав товари іноді.

Мене "бомбить" з ночі, коли побачила її допис. Ходимо займатися зі своїм 4-річним сином, у якого також аутизм, до неї. І поки він малий і все наче не так критично, але ж він колись виросте. Просто побачила його майбутнє в цій історії. Наше суспільство невиліковно хворе чи це ставлення до інакшості, людей з інвалідністю колись зміниться?
Результат:
вже голосів: 1018
482 (47.35%) Ні
307 (30.16%) Результат
140 (13.75%) Так
89 (8.74%) Моя дитина з РАС
долой_лама• 21 августа 2023
Я не знаю ситуацию, не присутствовала. Но! Мама мальчика может быть настолько же неправа как и хозяин магазина. Не нужно возлагать на человека больше, чем ему по силам.
Любого. И нормотипичного в том числе. Вы же не будете в восторге, если мама слепого мальчика будет хотеть, чтобы он водил машину?
Майор Медуза• 21 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
На меня около лифта напал соседский мальчик с тяжёлой формой аутизма. Он пытался укусить меня за руку. Рядом стоял мой ребенок и ужасно испугался.
Через месяц мы продали квартиру
Розумію вас.
Є різні діти (люди)
Є абсолютно спокійні і нікого не чіпають (можливо гіперактивні )
Хтомолодець? Я!• 21 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Вы понимаете, что такое больной человек?
Когда-то видела в Трускавце картину, как вывели на прогулку к бювету детей с синдромом Дауна (я думаю, это какой-то интернат вывезли на оздоровление). Девочка лет 14-15 сняла трусы, залезла на такого же мальчика и стала имитировать сношение. Окружающая толпа людей ее при этом нисколько не смущала. Вы считаете, это нормально?
а где были сопровождающие? ждали пока она трусы снимет? откуда она нала, что надо делать:? в интернате научили?
Мать драконов• 21 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Через месяц мы продали квартиру
Да и его нельзя трогать, вас посадят , а ему хоть бы что, вот что страшно
Рассказница• 21 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Ви мабуть з тих мам, які пишуть : я видалилася зі шкільних чатів і на батьківські збори не ходжу бо не цікаво. В звичайних школах із звичайними дітьми теж є таке.
Та ні, у мене дорослі діти
Так точно!• 21 августа 2023
Ответ дляРассказница
Откуда сейчас такое количество больных детей? Не было раньше. И да, я не хочу в одном классе таких. Пусть делают отдельные
Были,но также были спецучреждения для таких детей.Вот в соседнем микрорайоне оно уже давно закрыто.
Сама купляю квіти• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ведут себя по разному. Но у ’нормальных’ детей это оправдывают переходным возрастом .
Не несиое чушь. Никогда обычный подросток не снимет трусы на улице.
Ленивица-красавица• 21 августа 2023
Ответ дляГостра на язик
Повна відсутність інтелекту в даному випадку.
Я не могу определить по внешнему виду, какая степень отсутствия интеллекта. Предпочитаю не пересекаться с такими людьми.
Майор Медуза• 21 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Педофилов всегда было вагон и маленькая тележка, во все времена
Так да
Я просто намагаюсь сказати, що випадків кричущих від дітей з аутизмом менше, ніж від здорових людей
Аноним_Русалка• 21 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
И не только снимет, но ещё и фото в инсту выложит
Каркуша Клара• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
РАС - це спектр. І написати всі його прояви у конкретної дитини я не можу. Все, що треба знати - це те, що дитина не агресивна і нічого поганого не робила. Він просто займав чергу і чекав, але міг не стояти в ній, а стояти поруч через сенсорне перевантаження, ходити, чіпати товари. Він навіть пропускав людей, хто був за ним, щоб ніяк їх не образити. Дитина не зробила нічого поганого абсолютно.
А є відео того, що було в магазині? Бо я не розумію, чого не можна щось у магазині (багато людей, поки стоять у черзі, беруть в руки та дивляться товари)
І в мене питання до людей, яких він пропускав, вони знають, що дитина особлива? Чого тоді йшли перед ним?
Кто крайний?• 21 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Через месяц мы продали квартиру
а родители мальчика как отреагировали??
Ранковий базар• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну от продавчині та хазяїн магазину також вважають, що дитину в 14 років не можна пускати до магазину. Людмила ж каже, а в 24 роки вона також повинна супроводжувати свою дитину в магазин, бо він ’не такий’? А може вона вже помре до того часу, коли йому виповниться 24, що тоді? Нехай вдома сидить? Дітей з РАС треба вчити самостійності, хлопчика (його звати Матвій) вчили ходити в магазин, попереджали, що він з аутизмом і може бути нетерплячим наприклад. Людмила мені особисто розповідала, що от Матвій ходе в магазин, дуже цим пишалась - це для нього неабияких зусиль коштувало. А тепер що? Тримати вдома? Він нічого поганого не зробив.
Ну давайте будем смотреть правде в глазе. Когда мамы не станет , то её ребёнка с аутизмом скорей всего определят в ПНИ, если никто из родственников не возьмёт его под опеку. Тех кто может самостоятельно жить и обеспечивать себя и вести себя адекватно не так уж много. Я конечно не знаю , что там делал ребёнок в магазине , что его выгнали, но возможно не только трогал товар. А если он испортит этот товар, поломает, разобьёт, кто это будет оплачивать ? Если мама рядом , то она оплатит, а если нет , то оплачивать продавцам из своего кармана?
Мать драконов• 21 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Животные инстинкты берут своё
Просто болталка• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
А що ви маєте на увазі під ’щоб було видно’? Не дуже зрозуміла мабуть.
Вибачте, мені дуже незручно, але коли мій син, приблизно в років 4, вперше побачив людину на візку від ржав. Дорослий дядько, а на візку. Мені було дуже соромно. Я йому пояснила. Але він ніде не бачив таких людей. Коли дитину, чи людину, щось оточували він до цього звикає і приймає це як нормальне явище. Я, думаю, що автор посту про це мала на увазі.
Невгамовна сила• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну это только если есть чем похвастаться
Луковая• 21 августа 2023
кожну так ситуацію треба розглядати з обох сторін, а не хайпувати на стороні жертви, бо вже не раз було - як копнути глибше, то там ніхто не святий
Хтомолодець? Я!• 21 августа 2023
Ответ дляСама купляю квіти
и может с другого снять и снять на видео и выложить в ютуб
у нас в дворовой школе старшеклассники заставили пацана маленького какать на камеру и вылложили в ютуб. Здоровые. Знаете как пуканы их родителей рвались, мойнитакой
Рассказница• 21 августа 2023
Никогда не понимала этого приравнивая больных детей к здоровых. Ну есть проблемы, лечите, ходите с ними, пусть создают отдельные центры.
Зачем всех мешать в кучу то
ДелиВерка• 21 августа 2023
Ответ дляРассказница
Удалено администрацией...
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Коли голосувала, подумала, ну яка ж адекватна людина може проголосувати так? А ні, таких багато(
Я розуміла, коли ставила так питання, що цей форум - це зріз нашого суспільна. І стає просто жахливо, бо на мою дитину чекає те саме. І неважливо наскільки він буде компенсований..
Святатабожа• 21 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Наше суспільство хворе. Я знаю випадки коли мамі дитини (Київ, центр) кричали ’мамочка заберите ребенка, он же больной у вас’ . Це було не один раз. І це були дорослі люди.

В пригороді Києва - ’отойди от нее, она же больная’. Це доросла людина говорить так своїй дитині. Хоча там дівчинка з розумовою відсталістю, але не агресивна, яка теж хоче в компанію дітей.

Що говорити (відійду від аутизма), якщо мимо військового , який ледь ніс вантаж (об´ємний і не важкий) , пройшла купа людей (качки,, молоді хлопці, дівчата всі з себе) і НІХТО не допоміг (лише моя подружка).

Ось вам відповіді на ваші питання.
Мой муж не говорил нашей дочери отойти, 3 года было, и девочке другой тоже. Как итог дочь 3 дня говорила спустя как болит шея , после внимания второй девочки , что так ее обняла и чуть удушила...
Так что не суди , и судим не будешь
Реанимация• 21 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
В Польше для таких детей специально устраивают специальные дни в магазине.

Непатриотический совет для таких мам - в Украине ловить нечего, надо быстрее в Европу, пока шансы есть
Не пишіть фігню.
Макс.2 години з 10-12 не включають музику в смику
Все.
По темі: так, мають бути ізольовані чи під наглядом, якщо становлять небезпеку для оточуючих. В садку дитини була така дитина: весь час вила, плювалась, кусалась , знімала труси зі всіх( дівчаток і хлопчиків) , валила на підлогу і сідала зверху, імітуючи секс.
14- статеве дозрівання. Якщо по дорозі в магазин він на когось нападе- хто відповідати буде ? Напевно ,не маман- блохерша.
Ленивица-красавица• 21 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Животные инстинкты, судя по всему. Их пытались растащить сопровождающие, но, у этой девочки оказалась конская сила. Она рычала, кусалась, брыкалась... Я не знаю, чем это закончилось, т.к. увела своего ребенка, чтобы он не видел этого
Гостра на язик• 21 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
В них часто тільки примітивні функції-їсти і спарюватися,на жаль і дуже проявляються в період статевого дозрівання.Там і вчити не треба,це інстинкти не контрольовані.
Хтомолодець? Я!• 21 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Животные инстинкты берут своё
да какие инстинкты. Раз для нее это обыденная речь, значит в интернате на это никто не обращает внимание, что в свою очередь не исключает насилия.
Там-тарарам• 21 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ви німецький лікарь ?
Чи то у Фейсбуку прочитали?
Зі мною поділилися досвідом наші співвітчизники, що виїхали в Німеччину з такою дитиною. Коли сусіди почали скаржитись і погрожувати поліцією через те, що дитина дуже часто кричить (вокалізації), вони почали дізнаватись - а як же місцеві діти з подібними розладами? Ну то їм і пояснили, що вони всі на препаратах. Все спокійно, ніхто тишу не плрушує, іншим людям не заважає. Якось так.
Язикувата Хвеська• 21 августа 2023
Автор, выгнали бы любого, даже здорового. Частный бизнес сейчас еле дышит. Если на витрине белая одежда или другой товар, который от прикосновений теряет товарный вид, то это реальный ущерб, который причинен магазину. Знаете, в толерантной Европе есть отели, рестораны, спа центры 18+. И дело не в том, что там стриптиз, разврат и свинг пати. Они дороже, но люди готовы платить за покой. Если ребёнок своим поведением раздражал окружающих, то бизнес выбрал потерять его как клиента, но удержать других. Этот мир жесток. А в нашей стране сейчас у всех нервы на пределе. У той мамы обостренное восприятие.
Ранковий базар• 21 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Я вижу как родители особых детей выгрызают для них право быть равноправными членами общества в Украине. И вижу,как это право, просто от рождения есть у тех, кто живёт за границей.
И мы к этому придем,уже идём. Война сейчас привела к огромному всплеску инвалидности и толерантность тоже растет
Не придём мы к этому. За границей условия другие, и финансирование другое и отношение другое и там их социализируют лучше и могут работу предоставить и нормальное пособие платить. В Украине в ближайшее время даже здоровым сложно выжить и прокормить себя.
Рассказница• 21 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
Причём тут умственно отсталые до детей без рук, ног?