Кіна не буде• 21 августа 2023

Ви також би хотіли, щоб дітей з РАС ізолювали від суспільства?

Я не буду давати посилання, просто вставлю скрін, якщо захочете перейдете на профіль і подивитесь. Короткий опис історії: директорка дитячого центру розвитку "Простір розвитку дітей" в Івано-Франківську стикнулася з дискримінацією своєї дитини з РАС. Її 14-літнього сина вигнали з магазина (за ініціативою власника), тому що він не міг спокійно стояти в черзі (через сенсорне перевантаження) і трогав товари іноді.

Мене "бомбить" з ночі, коли побачила її допис. Ходимо займатися зі своїм 4-річним сином, у якого також аутизм, до неї. І поки він малий і все наче не так критично, але ж він колись виросте. Просто побачила його майбутнє в цій історії. Наше суспільство невиліковно хворе чи це ставлення до інакшості, людей з інвалідністю колись зміниться?
Результат:
вже голосів: 1018
482 (47.35%) Ні
307 (30.16%) Результат
140 (13.75%) Так
89 (8.74%) Моя дитина з РАС
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну значит эти приходы задолбали уже. И он имеет полное право. Точка
Так, жирна крапка на нашому суспільстві.
Ксерокопия ночи• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
На вашем ,да .
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
На вашем ,да .
На все добре
Несу добро людям• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
І я так само намагаюсь як мінімум турбувати сторонніх людей. У мого сина можуть бути раптові ітсерики, які дуже складно, а іноді неможливо вгамувати. І я розумію, як це виглядає ззовні, але тоді що мені сидіти вдома і нікуди не виходити? Ми працюємо над всім, але я не можу уберегти всіх оточуючих від присутності моєї дитини в житті, він в цьому своєму стані не винен.
Так никто не виноват.Если у меня мигрень, но мне надо выйти из точки А в точку Б, мне плохо, я иду по стеночке, я ж не стреляю в любой источник звука, хотя он усугубляет мою боль.Вы вышли в люди, ну потерпите, все люди разные.
Все возможно• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну ви не розібрались все ж. Але я вас пробачаю.
ну значит власник такий же як і продавчиня, і скоріш за все так відноситься і до інших покупців. Я хочу сказати, що не треба фокусуватися на тому, що так поставилися до дитини, бо вона має якісь особливості - це проблема виховання і поваги до людей в цілому, але я не згодна що це норма для нашого суспільства.
ДелиВерка• 21 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Родители не хотят признать, что ребенок другой и ему необходимо другое.Самообман.Но назвали красиво: толерантность.
А потом этим злым плохим ’ нормотипичным’ детям работать, платить налоги...Дали б им учиться нормально.Учить науки, а не как реагировать на мальчика, который воет и теребит писюн.
Орки диагнозов не имели, но их нормальными назвать после Бучи и Ирпеня можно?
Кручу хвости• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Капєц, ваша компашка нетолерантна до продавчині, може в неї теж діагноз, на лобі ж не написано. Терплячішою треба бути до ближнього.
Тумба-юмба• 21 августа 2023
Тих, що я бачила, не агресивні, але дууууже не комфортні для колективу. Для школи, класу із здоровими дітьми це пекло! Мені в цій ситуації шкода здорових дітей
Ксерокопия ночи• 21 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Именно
Ксерокопия ночи• 21 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
К чему эти манипуляции???? Дешевые при чем .
Стрибну в гречку• 21 августа 2023
А ще питання.
толерантність важлива тільки до дітей з рас? а до інших?
в нашій країні, здається, зараз в кожного другого тривожний розлад, панічні атаки і ще купа проблем на нервовій і не тільки почві.
Де розуміння всіх цих людей? де толерантність
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
У вас з пані Украиночка стендап дует чи шо? Пропрацюйте свої несмішні жарти якось.
Первая ласточка инфляции• 21 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Если бы она договоаривалась об убытках она бы об этом часовой ролик сняла ,что не ясно?
То есть это не выводы, а просто ваши домыслы)
Несу добро людям• 21 августа 2023
Ответ дляГореотума
Та ні. Ви просто зараз так думаєте. Підходить до мене юнак років 25-30 і просить перевести його через дорогу. Видно, що з розумовою відсталістю. Як дитина, протягує руку. Не знаю, жодна здорова адекватна людина не відмовить на мою думку. От довела його до середини дороги, тримаю за руку, а він мене питає, дослівно - ’помацаєш мене за піс*ку’... я чуть не впала від несподіванки). Спокійно кажу, вибач не можу, перевожу через дорогу, повертаюсь, а він мені у слід кричить, ’давай тоді займемось сексом’.. на всю вулицю, йдуть інші люди. І..?? що в такому випадку робити? Бити в обличчя? Жодна людина не відреагувала, бо видно, що людина з відхиленням. Я повернулась і відповіла йому, ’ні, дякую. Бувай здоровий’.
Не били б Ви в ніс)
В жизни не пошла б переводить психически больного куда-либо, не прикасалась бы и не останавливалась.Вы толерантные могут помогать, как хотят.В конце-концов он реально хочет секса и добровольно ему никто не даст, автор, вы б помогли снять напряжение такому человеку, он же не виноват.Реально ему надо.
ДелиВерка• 21 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Если вы не толерантны, значит такая же как и те орки . Вам к ним тогда надо, они ваши взгляды разделяют.
Все возможно• 21 августа 2023
Ответ дляVivaForever
это не вам лично. я в целом написала. хорошо что хоть ктото разобрался в том что это неравновешенная продавщица, и не обвинил во всем мать. насчет претензий - она выбрала такой метод донести обществу, надеясь на толерантность, но для нашего общества он оказался провальным
просто когда хочешь донести что-то обществу не надо начинать с обвинительного тона, просто надо было упомянуть конкретных людей/заведение
Барбаріска• 21 августа 2023
згодна з автором на всі 100%
Неробименінерви• 21 августа 2023
Ответ дляСадоводница
вы прочтите, то что написали. *чтобы понимали* - это и есть проникнуть....госпадя....это и есть понять и принять...что вы несете?
А в вашем посте где толерантность к чужому мнению? Понимаете, Вы требуете того, что сами то не имеете
Барбаріска• 21 августа 2023
згодна з автором на всі 100%
Файна пані• 21 августа 2023
Ответ дляСадоводница
а что вы имеете в виду *не стоит на месте*???? что было сделано в плане инклюзии за 6! лет????? хотите удивиться - ничего. все сдохло еще при приходе зели.что там у вас не стоит на месте? толерантность? уж можете не сомневаться - за последние 100 лет ничего не поменялось. или вы за *ожидание-реальность* длинною в 1000 лет?
За 100 лет поменялось, иначе бы не было такого всплеска рождаемости детей с аутизмом. Я думаю, что это дети и даже внуки тех аутистов, которых растили в семьях и водили в обычные школы.
Расскажите лучше, какие у вас конкретные проблемы? Вижу, что у вас уже накипело, а я еще не в теме, потому что не сталкивалась пока с плохим отношением к детям. Так, какие-то взгляды косые, разговоры за спиной, но с этим абсолютно все сталкиваются, даже богатые и знаменитые. И инклюзией мы еще не пользовались, да. Хотелось бы узнать о вашем опыте.
KsushaLiza• 21 августа 2023
Щось в мене в голові не вкладається: сім´я все життя там прожила, всіх знають, хлопця теж, місцевий магазин... і ніхто не пропустив і не допоміг? У нас у дворі у Слов´янську був такий хлопчик, ну всі спочатку дивувались, потім звикли. Якщо б він був сам в магазині, я б або спитала у продавчині, або подзвонила матері. Просто не зрозуміло, чому на нього так реагували люди, які знали його багато років?
Ксерокопия ночи• 21 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ваши выводы ничем не лучше
Кручу хвости• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
А, ну, тобто, терплячим суспільство все ж має бути лише до ваших дітей. Власне, це було зрозуміло ще зі старпосту.
Садоводница• 21 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
о чем вы? с детскими травмами к специалистам. не ко мне.
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А ще питання.
Толерантність важлива як принцип. До всіх ’інакших’.
Неробименінерви• 21 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
Як благородно))) я пробачаю))) Вы никак себя считаете выше оппонента?
VivaForever• 21 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
что вы несете? адекватность вам не знакома
автор Кіна не буде • 21 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
Шо вам треба?
Файна пані• 21 августа 2023
Ответ дляНесу добро людям
Да, автору кажется, что если им выпало прилагать больше усилий, то все те у кого другие дети или вообще нет детей, тоже должны в это окунуться и прочувствовать.
Я уверена, что вы прилагаете больше усилий в какой-то другой сфере. И я готова вас в этом поддерживать.
Бяки-козяки• 21 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
у нас є немало ’невидимого’ населення. для мене невидимість, в першу чергу, асоціюється з безхатьченками. Здається колись книжку читала про невидимість їх. Коли люди перестають їх бачити.

А ще невидимі бабусі і дідусі, які виживають на одну пенсію і купують по одній картоплині. І діти в дитячих будинках. Та й просто діти з неблагополучних сімей, доки вони конкретно комусь не почали заважати

Отака причина невидимості. Доки проблема не стосується людини, вона, зазвичай, її не помічає
А РАС зараз багато, тому про це багато мови
совершенно согласна с вами - у нас много невидиміх категорий людей. Люди не хотят видеть єтого и не видят. А я хочу видеть. Например оставляю бездомнім еду или предметы гигиены. Покупаю бабушкам что-то или здороваюсь со старушкой в окне. и хочу чтоб другие видели.