Кіна не буде• 21 августа 2023

Ви також би хотіли, щоб дітей з РАС ізолювали від суспільства?

Я не буду давати посилання, просто вставлю скрін, якщо захочете перейдете на профіль і подивитесь. Короткий опис історії: директорка дитячого центру розвитку "Простір розвитку дітей" в Івано-Франківську стикнулася з дискримінацією своєї дитини з РАС. Її 14-літнього сина вигнали з магазина (за ініціативою власника), тому що він не міг спокійно стояти в черзі (через сенсорне перевантаження) і трогав товари іноді.

Мене "бомбить" з ночі, коли побачила її допис. Ходимо займатися зі своїм 4-річним сином, у якого також аутизм, до неї. І поки він малий і все наче не так критично, але ж він колись виросте. Просто побачила його майбутнє в цій історії. Наше суспільство невиліковно хворе чи це ставлення до інакшості, людей з інвалідністю колись зміниться?
Результат:
вже голосів: 1018
482 (47.35%) Ні
307 (30.16%) Результат
140 (13.75%) Так
89 (8.74%) Моя дитина з РАС
Полюю на дрони• 22 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ми вам що можемо зробити? Ви ж розумієте, що всі ці лицеміри, які зараз вам кажуть,що це ж дитина, що вони толерантні і все інше, випаруються як ваша дитина виросте. Ніхто з нормотипових з нею не одружиться і не візьме на себе догляд, якщо ви не зможете її цьому навчити. Тому мамам особливих дітей варто не на форумах до совісті закликати, а об´єднуватися та вимагати від держави нормальних умов у відповідних закладах, без насильства та доглядом.
Толерантність ніяким боком не зобов´язує брати на себе догляд за хворою людиною чи одружуватись з такою людиною. Ніхто нічого не винен ні хворим лідям, ні їх батькам, ви зараз маніпулюєте
woman Warrior• 22 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
И что? Это инструкция не на уровне: сходи в сад, сорви яблоко и помой. И лучше делать заметки, чем делать умное лицо, потом по 10 раз переспрашивать какие-то детали, чем грешат некоторые. Не раз на работе приходилось сталкиваться.
уже ничего.Лично мне вам отвечать -только время тратить.
Как там выше писали-спасибо за ваш комментарий)
Неместная Я• 22 августа 2023
Ответ дляwoman Warrior
Бесконечность-не предел• 22 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Что ж тогда говорить про эко детей?! Их тоже не мало . Там весь процесс на препаратах .
Як ’весь процес’ ЕКО відноситься до зберігання вагітності?
дожену і ощасливлю• 22 августа 2023
конечно это не нормально. Но нашему обществу очень далеко до принятия. Стоит темы про лгбт прочитать и махровую гомофобию и непринятие там. При том, что эти люди никак никого не трогают... А тут ребенок посмел взять продукты, ужас какой
Ушла и Пришла• 22 августа 2023
Если смотреть на это как на срез общества у нас человек 50% примерно адекватных отношение к слабым и больным очень важный показатель
Мамин тріль• 22 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Причем здесь Ваше видноситься? Беременность эко на гормонах зачастую как и сохранение .
Татьяна-57fb• 22 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А мамашо что? Этажереьенак? И новый вазон конечно никто не купил
нет конечно никто ничего не купил ,а мамаша вела себя так вроде ничего страшного, и сказала ой извини это мы заигрались, нам действительно пора когда я стала одеваться и собираться уходить мне позвонила перед этим сестра при них, мы собирались по своим делам , а этих гостей пришлось прямо выпихать с дверей этот ребенок малохольный еще смотрел что ухватить с собой и начал тянуть зонтик в коридоре
Не будь КакСвета• 22 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Для Києва ні про що.
Від 8000 оренда однокімнатної без комунальних
Звичайно.і тільки якщо вища категорія, великий стаж, то там буде 13000. Ну 15000. Але таких з п. Декілька на всю школу.
Khmelnichanka• 22 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, зарплати вчителів - пєчалька...
Як і у всіх бюджетників ((((
Не будь КакСвета• 22 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так, зарплати вчителів - пєчалька...
Як і у всіх бюджетників ((((
Ну як і пенсії і багато чого в нашій країні. Ну як є.
Ответ дляМамин тріль
при том, що і ваше безпідставне тверждення про еко-вагітність і збереження на гормонах.
автор Кіна не буде • 22 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
Неудобства разные. Есть терпимые, но раздражающие. Мне больше всего жаль таких мам. Если бы были специальные городки для аутистов, чтобы мамы выполняли там сами роли воспитателей, учителей, нянь, было бы удобнее всем, а в первую очередь мамам. Почему они не создают коммуны, не ищут спонсоров? И не было бы нужды идти с таким ребенком в магазин. И ладно бы если просто такие дети трогают ваши, но могут же вопить, громко стонать, кричать, пускать слюни.
Хм, а може краще концтабори тоді створити для «аутистів»?
ГоловнаЯ• 22 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
То есть- убить. чтоб не мучить?
Перечитайте почт автора. Ребёнку было не хорошо.
Мамин тріль• 22 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Я вообще предположила а не утверждала, и отвечала человеку, который про сохранение беременности говорил . Притормозите тетя на поворотах
Вас несет
Вільний митець• 22 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Если это в мой огород камень, то я как раз - не против работать.
Наоборот :).
Но только пока что даже на курсы не дают разрешения, не то что на работу (((.
Но я оптимистка.
Так что посмотрим ;)
У вас нет вклейки в загране с разрешением работать? Ее сразу дают при оформлении в земле. Разрешение на курсы даёт Bamf, им все равно на ваши семейные обстоятельства, просто заполняешь анкету и все. В прошлом году я в июле заполнила анкету, через 2 недели пришло разрешение. В августе прошла тестирование, а в сентябре уже училась. Ребенок, тоже с особенностями, был до часу в школе с тьютором. Курсы у меня были до 12.
Мочалкин блюз• 22 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
А ви знаєте, скільки коштує приватні заклади, щоб от я могла свою дитину туди влаштувати? В Дніпрі, де моя подруга вчиться на дефектолога і працює паралельно в такому закладі це коштує 450 гривень в день. Скажіть у багатьох людей є гроші на таке?
Тобто, якщо агресивна дитина( не говорю про вашу) буде в звичайному класі тероризувати всіх інших, то тоді інші батьки мають шукати кошти на приватні школи, щоб могти нормально вчитись? А ті батьки де мають взяти ті кошти? Вас це не цікавить?
Мамин тріль• 22 августа 2023
Ответ дляВільний митець
Потому что та, кому Вы отвечали единственное чем занята , сидением на форуме и рассказами как прекрасно ей в Германии . Зачем курсы , зачем работать . Пособие на троих . Жизнь удалась . В Украине она жила крайне плохо , сама здесь не раз писала об этом , а заграницу видела только по тв .
Khmelnichanka• 22 августа 2023
Ответ дляВільний митець
У меня есть параграф, конечно. Но с работой не все так просто. К нам уже несколько комисмий на дом приехжало, Джоб не дал жобро Бамву на курсы. До тех пор, пока не устпновят пфлегеград ребенку и не будет ронятно, имею ли я право оставлять его одного
Плюс курсы у нас в такое время, что не умпею встретить ребенка со школьного тпкси. А сам он домой не придет. Плюс в школе он бывпет очень редко, над этой проблк ой тожерабрта4м со специалистами. В жанныймлмент от школы есть заяавление о том, сто я должна всегда быть доступной для них. В общем, много нюансов. Тьютора и соцработеиуа у нас пока нет.
Khmelnichanka• 22 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Боже кпк Вы правы. Тетя, идите мимо )))))
Мамин тріль• 22 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Идите язык учите. Утро , Вы уже тут . Текст - глаза сломать можно . Куча ошибок .
Бяки-козяки• 22 августа 2023
Ответ дляПатика-мотика
я именно ратую за то чтобы эти люди жили в обществе, обычной, на сколько это возможно, жизнью. кооперироваться можно, но городки и комунны - это попахивает чем-то нехорошим. Стоны, крики и пускание слюней никак не ущемит мой комфорт, я так же слышу маты, крики, вижу хамство обычных людей - чем это отличается? Всех хамов в комунны, пусть там упражняются в хамстве и в магазин не надо ходить, чтоб нахамить!
автор Кіна не буде • 22 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Це ваше суб´єктивне ’тобто’. Я писала про те, що у більшості батьків дітей з РАС немає коштів на приватні заклади. Це просто факт і все.
Khmelnichanka• 22 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Слушаюсь и повинуюсь )))))
Не уметь отличить ошибки от телефонных опечаток - это сильно )))).
Но да, конкретно с Вами мы попрощались еще вчера :).
Или Вы мой персональный хейтер? ;)
Всего доброго.
автор Кіна не буде • 22 августа 2023
Ответ дляwoman Warrior
Мораль сей ветки такова.
Автор. заодно и ответ на ваш вопрос.
Изолировать от общества нужно блогеров и признать этот вид деятельности( т.н) паразитрирующим, деструктивным и разлагающим общество.
Это до какого уровня пробитого дна нужно упасть, чтобы делать хайп с инструментов в виде собсвенного больного ребенка.
Дякую, що пишете без аноніма. Є можливість вас відправити в бан.
Файна пані• 22 августа 2023
Ответ дляМотористка
Гарна позиція. Мою дитину ображають та бʼють, моїй дитині заважають і я зобовʼязана шукати асистента, щось придумати. А ніяк нічого не винні і нічого не зобовʼязані робити батьки хворої дитини. Тільки їм всі винні.
Все це припинилося в один день. Коли я сказала, що сама прибʼю ту дитину з діагнозом та знайду шляхи та способи зробити так, що їх дитина буде в спеціальному закладі. Все. За вечір та ніч мама змогла пояснити своєму синові, щоб до моєї доньки він не підходив взагалі
І так, мамі запропонували пройти навчання і сидіти в садочку із своїм сином як асистент. Але їй нема коли цим займатися. Бо в неї ще одна дитина. Мабуть, це я повинна була сісти асистентом з її дитиною? Бо я всім винна та зобовʼязана за замовчуванням?
Ще раз. Це не ви зобов´язані, це робітники зобов´язані створити нормальні умови вашій дитині і взагалі всім дітям, щоб не було таких конфликтів між батьками, щоб вам не потрібно було тріпати собі нерви і займатись цім питанням. Чому це мало припинитись саме так? Чому ви погрожували тієї мамі, а не завсадком, яка взяла дитину до садку, не маючи супроводу для неї? Тому що ви залежите від робітників садка і боїтесь їм погрожувати, тому обрали для цього більш незахістну людину?
Файна пані• 22 августа 2023
Ответ дляwoman Warrior
ой, да перестаньте.
Эта сама пресловутая толерантность -понятия кривое изначально в ее реализации.
Равно как и определение( просите уж за прямоту-’особенные’ дети.
особенные-это талантливые , выдающиеся, гениальные люди.
Остальное -болезнь.
И иникакие употребляемые вместо этого слова не следают, к сожалению, человека здоровм и не облегчат жизнь ни ему, ни его родителям.Лицемерие.
А педалирование на эту самую толерантность-оборачивается боком для общества и дают инструмент для манипуляций, вот как а жанном случае, так и других, куда более опасных для дюдей юез диагнохов.
Это медицинские термины. Есть болезни, а есть синдромы. Синдром это не болезнь, а особенность.
Файна пані• 22 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Ага. Давайте вже на лоба вішати зразу табличну - людина з особливими потребами, така як усі, але рівніша. В світі норма - поняття чисто умовне. І кожен з нас хоч раз зіштовхувався в житті х якимись специфічними людьми і потрапляв у неприємні ситуації. І всі живуть, прикиньте, далі. Ідіть до іншого магазину, раз в цьому дурні, то й усе.
Це логічно, але, якщо так робити постійно, то і магазинів не залишиться з адекватним персоналом. Наступає час, коли вже нема, куди тікати, а треба боротися.
Файна пані• 22 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
Он у вас и так овощ
Файна пані• 22 августа 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я б не сказала. честно. У нас нет того.что есть в ЕС.

К нашим деткам с РАС относятся ужасно.Иногда-Как к скотам.
Как к овощам вон выше мне написали.