Звожу з розуму• 21 августа 2023
Как побороть лень и апатию?
Нет целей в жизни, нет мечты, ничего не хочется и все откладываю на потом, даже важные дела. Как выйти из этого состояния?
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Никак кроме как найти занятие по душе.
Так как найти занятие по душе, если ничего не хочется?
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Никак кроме как найти занятие по душе.
Кроме просмотра сериалов и фильмов не хочется никаких занятий.
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Секс давно был?
У меня тоже так. Секса не было уже более 3 лет. Но отсутствие секса тут ни при чем. Я сама по себе такая
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Секс давно был?
Давно, более 4х лет назад.
Тарабарщина• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Давно, более 4х лет назад.
Купи дилдо и расслабляйся хоть иногда. Мне помогает
Тарабарщина• 21 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
При чем.
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
Где этот секс взять, если нет мужчины? Мне даже не хочется регистрироваться на сайте знакомств, лень тратить время на эти переписки.
Тарабарщина• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Внешность плохая?
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Та ну, это не то.
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Внешность плохая?
Да, поправилась и не могу похудеть.
Смажена полуничка• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я була,спілкування-так ,але коли діло доходить до зустрічі-зливаюсь,не хочу
Ответ дляЗвожу з розуму
автор, у мене те саме. але у мене це все життя, уже обійшла 100500 психологів-психіатрів. само воно не пройде, продумайте стратегію. що мене мотивує хоча б на спорт - це індивідуальні заняття з тренером. пробуйте різні методики
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Вот именно, к чему эти разочарования.
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляMarmu
Може мені і правда звернутися до психолога?
Може ви зможете порадити когось?
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А я за те 3 с половиной года, что у меня нет секса, регистрировалась на сайтах знакомств, но встретиться с кем-то в реале не решилась
Тарабарщина• 21 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
В моем случае ни при чем
Оргазм сама себе делаешь?
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Оргазм сама себе делаешь?
У меня нет потребности в мастурбации
Ответ дляЗвожу з розуму
Може ви зможете порадити когось?
Пораджу одне - ідіть до хороших, про кого гарні відгуки, якщо не буде толку (або хоча б задоволення), то міняйте їх. Але писала вже тут, чим перелякала пів форума, що ходила років 8 до різних психологів))) від цієї дебільної апатії не позбавилась, але прогрес є суттєвий. Десь прочитала, що лінь - це агресія на саму себе, мабуть, погоджусь. ; тут була, рекомендую
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляМанкоголік
А почему так? Никто не понравился?
Ответ дляЗвожу з розуму
Може ви зможете порадити когось?
ще є думка, що так здоров´я може впливати. якщо є час, натхнення і гроші - можете обійти лікарів, перевірити гормони, ЖКТ, гінекологію (навіть якщо нічого не турбує). також декому (моїй подрузі) допомагають лікарі антиейдж - вони прописують 100500 аналізів та стільки ж потім бадів, але багато хто після того сайгаком стрибає. Дієти можна різні пробувати, є думка, що відмова від солодкого/глютену/молочки суттєво допомагає (мені допомогало на фізичному рівні, але від апатії не дуже).
Звожу з розуму
• 21 августа 2023
Ответ дляMarmu
Дуже Вам дякую за рекомендації.
Я погоджуюсь з вами що лінь це агресія до себе, так і є. Є речі які я не можу собі пробачити, і дуде часто думаю чому я себе так караю.
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А почему так? Никто не понравился?
У меня обострились имевшиеся проблемы со здоровьем и добавились новые
В рот не ложи• 21 августа 2023
Це може бути і депресія, і вигорання, і тривожний стан.
Це якщо ви були у сімейного і перевірили чи нема ніяких дефіцитів.
Кпт реально добре з цим працює. Пошукайте психолога у цьому напрямку.
Ответ дляЗвожу з розуму
Дуже Вам дякую за рекомендації.
у мене було початково страшне почуття вини, я думала, що умовно діти голодають через мене))) від цього досить швидко позбулася після роботи з психологом.
Наивная Хо• 21 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Дуже Вам дякую за рекомендації.
Мне бабушка ещё лет в 7 говорила ’ лень раньше тебя родилась’. Не думаю, что нужно притягивать какие-то теории типа ’ агрессия к себе’, если лень не началась внезапно, а не была чертой характера